מערב איסלנד - המדריך השלם

פארקים שמורות טבע טיולים בריכות ופעילויות!​

קרוב לבירה אך עדיין רחוק מההמולה, מערב איסלנד הוא עולם שבו תרבות, טבע והיסטוריה משלימים זה את זה ויוצרים חוויה ייחודית ועשירה. רוב ההיסטוריה של איסלנד החלה באזור הזה, ולחובבי הסאגות יש הרבה מה לראות באזור. המרחקים הקצרים בין הבירה רייקיאוויק ליעדים הפופולריים באזור מאפשרים למטיילים ליהנות מאפשרויות טיול מגוונות עם הנוחיות של הקרבה לעיר.

מערב איסלנד הוא ביתם של כמה מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה של איסלנד. ספרות הסאגה ברובה נכתבה באזור והסופר החשוב ביותר באיסלנד סניורי סטורלוסון נולד כאן ברייקהולט. הוויקינג הנודע איריק טורבלדסון הידוע גם כאריק האדום, מי שגילה את אמריקה בשנת 1000 חי באזור בעיירה איריקסטדיר (Eiriksstadir).

למידע נוסף על: טיול בדרום ומערב איסלנד בנהיגה עצמית

במערב איסלנד נמצא מפל גלימור (Glymur) שנופל מגובה 198 מטר, אחד הגבוהים במפלי המים הרבים של איסלנד.

במערב איסלנד תוכלו לבקר בפארק הלאומי סנייפלסיוקול המרשים, עיירות ציוריות וטבע שאין כמותו. המרחקים קצרים בין היעדים הפופולריים מאפשרים ליהנות מהאזור באיזה קצב שנוח לכם בכל ימות השנה.

אתר התיירות של מערב איסלנד – www.west.is

מפת מערב איסלנד

המקומות שלא כדאי לפספס במערב איסלנד

מערב איסלנד מציע מבחר נקודות ואתרים שנכנסים בקלות לרשימת "המקומות שחייבים לבקר בהם באיסלנד". תפגשו מפלי לבה ומערות, נביעות גיאותרמיות ושדרות לבה הייחודיים מאד לאזור. 

טיולים רבי מכר הכוללים את המערב

בשל קרבתו הרבה לרייקיאוויק, אזור מערב איסלנד נכלל בכל אחד מהטיולים שלנו. חלק מהטיולים חוקרים את האזור לעומק בעוד אחרים רק עוברים בו בדרכם מהבירה לצפון או בחזרה ממנו.  הטיולים מטה כוללים חלקים נכבדים וקסומים ממערב האי.

דרום ומערב איסלנד
1040.00
7 ימים
דרום איסלנד
סביב איסלנד כולל הפיורדים המערביים
14 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)

פעילויות מומלצות

כמה מהמערות המיוחדות ביותר באיסלנד נמצאות בחלק המערבי של האי, בניהן ניתן למצוא את מערת לבה ויידגלמיר שנחשבת למערת הלבה הגדולה באיסלנד. תוכלו להצטרף לטיול המפורסם Into The Glacier שיקח אתכם עמוק לתוך קרחון במנהרה ענקית ויפייפיה. כנסו להציץ!

אטרקציות ופעילויות באיסלנד

מרחצאות Hvammsvík

איסלנד ארץ הקרח והאש היא לא פחות חשוב ארץ המעיינות החמים. Hvammsvík היא הבריכה הגיאותרמית הכי מעניינת שנפתחה לאחרונה באיסלנד. Hvammsvík נמצאת סה"כ ארבעים דקות

כנסו להזמין »

בריכות גיאותרמיות

בדומה לשאר חלקי האי, גם למערב איסלנד יש מספר לא קטן של בריכות גיאותרמיות קסומות, מלאכותיות וטבעיות. לחלוטין כל אחת ואחת מהן שווה ביקור!

בריכת Grafarlaug

בריכת Grafarlaug היא אחת הבריכות הגיאותרמיות הסודיות של איסלנד. אין שלט המכוון למקום והיא מוכרת רק ליודעי דבר ותושבי הסביבה

המשיכו לקרוא »

ערים וישובים במערב

בורגרנס – Borgarnes

בורגרנס (Borgarnes) היא עיירה בת כ-2000 תושבים היושבת לחופי בורגרפיורדור (Borgarfjörður) כ-60 ק"מ צפונית לרייקיאוויק. זוהי קהילת החוף הגדולה ביותר

המשיכו לקרוא »

אקרנס – Akranes

אקרנס (Akranes) היא עיר במערב איסלנד, 50 ק"מ צפונית לרייקיאוויק, דרך המנהרה העוברת תחת פיורד הלוויתנים (Hvalfjördur). אקרנס היא העיר

המשיכו לקרוא »

עוד במערב