אודות "איסלנד אחרת"

'איסלנד אחרת' (Another Iceland) היא חברת טיולים איסלנדית הפועלת החל משנת 2009. החברה הוקמה ע”י גיא גוטרימן, ישראלי אזרח איסלנד ומתמחה בחבילות טיולים למטיילים עצמאיים ולקבוצות. החברה פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בתחום. חברת "איסלנד אחרת" פועלת בשוק הבינלאומי ומתפעלת אתרים באנגלית, פולנית וגרמנית וכמו כן את אתר האינטרנט המוביל בישראל המתמחה באיסלנד ומשמש כמרכז הזמנת טיולים ומידע מקיף ועדכני.

המוטו של החברה – הדרך למצוינות היא להקדיש את רוב הזמן למטרה אחת בלבד. הצוות המנוסה שלנו בחברת "איסלנד אחרת" מקדיש 365 יום בשנה למטרה אחת: תכנון, בנייה והוצאת טיולים לאיסלנד. כל אחת מחבילות הטיולים שלנו נבנתה ע"י צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב ונעזר בין השאר במשוב מטיילים רבים. ההתרכזות שלנו ביעד אחד הפך אותנו למומחים לאיסלנד!

החופשה שלכם – הניסיון שלנו!

ניסיון. כל שנה צוות החברה יוצא לסיור ביקורת באיסלנד ובודק מחדש את מקומות הלינה, הפארקים והמפעילים המקומיים וזאת על מנת לתת לכם את המידע המדויק ביותר ולוודא שתקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

חסכון. חברת 'איסלנד אחרת' נמצאת באיסלנד ומנוהלת ע"י צוות ישראלי – איסלנדי הנמצא באופן קבוע באיסלנד ועובד באופן ישיר עם כל הספקים המקומיים ובכך חוסך לכם פערי תיווך יקרים. הידע הנרחב שלנו על איסלנד בנוסף לרשת ענפה של ספקי תיירות מורשים מבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

שירות לקוחות. אנחנו כאן בשבילכם – כל הזמן. לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילכם על מנת להבטיח טיול בטוח בראש שקט.

ברישיון Icelandic Tourist Board. חברת איסלנד אחרת מפעילת אתר iceland.co.il היא סוכנת נסיעות איסלנדית מורשה הפועלת באישור משרד התיירות האיסלנדי.

עקבו אחר ההרפתקאות שלנו באיסלנד

החברה בציר הזמן

אורי, ישראל
@ori_l
קרא עוד
ניר מדהים! הטיול היה מתוכנן עד הפרטים הכי קטנים ואף דאג לנו לשדרוג של כמה מהחדרים בזכות הקשרים שיש לו באיסלנד!
נעם פינסקי, ישראל
@Noam_Pinsky
קרא עוד
התכנון היה מעולה, מפורט ומקצועי, עלה על כל הציפיות שלנו. הייתה שאנחנו בידיים מקצועיות. ניר היה זמין לכל שאלה ובקשה, הן לפני המסע וגם במהלכו. ממליצים בחום על Another Iceland
יסמין שחר, ישראל
@yasmin_s
קרא עוד
גיא תכנן לנו מסלול טיול נהדר של 14 ימים באיסלנד. אם לסכם - היה מושלם. גיא היה זמין לכל שאלה ועזרה, וסייע לנו להתמודד עם בעיות שעלו בדרך! תודה עצומה לך גיא ולכל Another Iceland!
ואדים, ישראל
@vadim
קרא עוד
ברצוני לשבח ולהודות לחברת Another Iceland על תכנון נהדר של הטיול. התכנון הקפדני והמקצועי שלהם עזר לי להוציא את המיטב מהמדינה המרתקת הזו.
שחר, ישראל
@shahar
קרא עוד
עשרה ימים עם לנדקרוזר למקומות הכי מטורפים והכי יפים בעולם. תודה לכם חברים על המקצועיות שאין שנייה לה, לא נשכח את הטיול הזה לעולם!
הקודם
הבא

שנה שלישית ברציפות חברה מצטיינת ב TripAdvisor