טלפון: 054-8023945

אודות

Another Iceland היא חברת טיולים איסלנדית הפועלת החל משנת 2009. החברה הוקמה ע”י גיא גוטרימן, ישראלי אזרח איסלנד ומתמחה בחבילות טיולים למטיילים עצמאיים ולקבוצות. החברה פועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בתחום. חברת Another Iceland פועלת בשוק הבינלאומי ומתפעלת אתרים באנגלית וגרמנית וכמו כן את אתר האינטרנט המוביל בישראל המתמחה באיסלנד ומשמש כמרכז הזמנת טיולים ומידע מקיף ועדכני.

המוטו של החברה – הדרך למצוינות היא להקדיש את רוב הזמן למטרה אחת בלבד. הצוות המנוסה שלנו בחברת Another Iceland מקדיש 365 יום בשנה למטרה אחת: תכנון, בנייה והוצאת טיולים לאיסלנד. כל אחת מחבילות הטיולים שלנו נבנתה ע”י צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב ונעזר בין השאר במשוב מטיילים רבים. ההתרכזות שלנו ביעד אחד הפך אותנו למומחים לאיסלנד!

החופשה שלכם – הניסיון שלנו!

ניסיון. כל שנה צוות החברה יוצא לסיור ביקורת באיסלנד ובודק מחדש את מקומות הלינה, הפארקים והמפעילים המקומיים וזאת על מנת לתת לכם את המידע המדויק ביותר ולוודא שתקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

חסכון. חברת Another Iceland נמצאת מנוהלת ע”י צוות ישראלי – איסלנדי הנמצא באופן קבוע באיסלנד ועובד באופן ישיר עם כל הספקים המקומיים ובכך חוסך לכם פערי תיווך יקרים. הידע הנרחב שלנו על איסלנד בנוסף לרשת ענפה של ספקי תיירות מורשים מבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

שירות לקוחות. אנחנו כאן בשבילכם – כל הזמן. לרשות המטיילים באיסלנד פועל מוקד טלפוני 7\24, לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילכם על מנת להבטיח טיול בטוח בראש שקט.

משתלם להזמין מוקדם. עונת התיירות באיסלנד היא קצרה ולא כדאי לחכות לרגע האחרון. משריינים מקומות מוקדם ומקבלים את העסקה הטובה ביותר האפשרית.

ברישיון Icelandic Tourist Board. חברת Another Iceland מפעילת אתר iceland.co.il פועלת עם אישור Icelandic Tourist Board.

אנחנו כאן בשבילכם!

!Another Iceland – Explore Iceland…We´ll take care of the rest

Another Iceland 2020 © All Rights Reserved.