טיולים לארץ הקרח והאש עם המומחים לאיסלנד

כנסו לחקור את מבחר הטיולים הגדול ביותר לאיסלנד!
טיולי יום, חבילות טיול למטיילים עצמאיים וטיולים מאורגנים.

טיולים בנהיגה עצמית

חבילות הטיול בנהיגה עצמית של 'איסלנד אחרת' כוללות את שירותי הקרקע ברמה הגבוהה ביותר, תוכנית טיול מפורטת ותמיכה מלאה לפני ובזמן הטיול. כל חבילות הטיול גמישות ומותאמות באופן אישי ללקוח!

טיולים קלאסיים למטייל העצמאי על בסיס כביש הטבעת

מבחר מסלולים קלאסיים העוברים בכל הנקודות והאטרקציות על בסיס כביש 1, כביש הטבעת המפורסם. את כל הטיולים בקטגוריה זו ניתן לעשות עם רכב רגיל, שאינו 4X4 ולהכיע לכל נקודה המוזכרת בפיורט המסלולים.

סביב איסלנד כולל הפיורדים המערביים
14 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
מקיף איסלנד כולל איי ווסטמן
12 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
הצבעים של איסלנד
1650.00
11 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
טיול סביב איסלנד כולל סנייפלסנס
10 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
איסלנד הקלאסית - טיול היקפי מלא
9 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
איסלנד אקספרס המורחב
8 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
איסלנד אקספרס
990.00
7 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
דרום ומערב איסלנד
1040.00
7 ימים
דרום איסלנד

טיולי ג'יפים 4X4 למטייל העצמאי

מסלולים בנהיגה עצמית הכוללים את השמורות הפראיות והחד פעמיות של מרכז איסלנד, ה HIGHLAND. טיולים אלה משלבים את הנקודות והאטרקציות המוכרות וגם כמה מהפינות הנסתרות והקסומות ביותר באי. לכל המסלולים בקטגוריה זו נדרש רכב 4X4.

טיול ג'יפים באיסלנד אולטימטיבי
13 ימים
כולל מרכז איסלנד (4x4)
רמות הרריות ומישורים ירוקים
10 ימים
כולל מרכז איסלנד (4x4)
טיול ג’יפים מושלם כולל הפיורדים מערביים
17 ימים
כולל מרכז איסלנד (4x4)
“הפנינים של איסלנד” – טיול ג’יפים
15 ימים
כולל מרכז איסלנד (4x4)

טיולים מאורגנים בקבוצות קטנות

הטיולים המאורגנים של 'איסלנד אחרת' יאפשרו לכם לחוות את האי הקסום הזה עם אפס דאגות ובאיכות שאין שנייה לה. אתם תטיילו עם המדריכים הטובים ביותר לאיסלנד ותהנו משירותי הקרקע הטובים ביותר שיש לאי להציע!

טיולים מאורגנים בקבוצות ישראליות (הדרכה בעברית / כולל טיסות)

הטיולים המאורגנים בקבוצות ישראליות כוללים תמיד טיסות מת"א לאיסלנד וחזרה ומדריכים דוברי עברית מישראל, הטובים ביותר ליעד! הטיולים יוצאים במספר מועדים בקיץ וגם בסוכות. בטיולים משולבים תמיד מיטב האטרציות והפעילויות שאיסלנד מציעה ומותאמים לרמת הליכה קלה עד לעתים בינונית.

מאורגן לאיסלנד 11 ימים – הטיול המושלם כולל לנדמנלאוגר!
11 ימים
כולל מרכז איסלנד (4x4)
לגונות קסומות ואורות הצפון בסוכות
7 ימים
דרום איסלנד

טיולים מאורגנים בקבוצות בינלאומיות (הדרכה באנגלית / לא כולל טיסות)

הטיולים המאורגנים בקבוצות בינלאומיות מפגישים בין מטיילים מכל העולם לחוויה מושלמת באיסלנד. טיולים אלה יוצאים במבחר גדול מאד של תאריכים הן בקיץ והן בחורף. כמו בכל הטיולים שלנו גם כאן תיהנו מרמת המלונות הטובה ביותר, מדריכים מקצוענים (דוברי אנגלית) ואוטובוס מפואר.

טיול חורף מאורגן לאיסלנד 9 ימים
9 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
מאורגן 9 ימים בקבוצה בינלאומית
9 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)

טיולי יום באוטובוס

עם הטיולים היומיים תוכולו להגיע בקלות למיטב השמורות והפארקים של איסלנד ללא כל צורך בנהיגה. הטיולים מגיעים למקומות הקלאסיים כמו מעגל הזהב והחוף הדרומי אך גם למרכז איסלנד עם אוטובוסים המותאמים לנסיעת שטח. בחלק מהטיולים האיסוף מתבצע מהמלון ברייקיאוויק אך בחלקם האיסוף מנקודה קרובה יותר לשמורה.

טיולי יום קלאסיים באוטובוס

טיול מעגל הזהב

טיול שהוא קלאסיקה איסלנדית! קבוצה בינלאומית באוטובוס תיירים מפואר.

טיולי יום באוטובוס למרכז איסלנד

טיולי יום בסופר ג'יפ

להצטרף לטיול בסופר ג'יפ באחת מהמשמורת במרכז איסלנד, זה לחלוטין לחוות את איסלנד במיטבה! ללא דאגות, תכנונים או חששות מנהיגת שטח וחציית נהרות, הנהגים המנוסים והמקצוענים של מפלצות השטח, יובילו אתכם לטיולים בלתי נשכחים במקומות הכי מוטרפים באי.

פעילויות יום ואטרקציות

כנראה שאין שניה לאיסלנד בתחום הפעילויות היומיות והאטרקציות. תוכלו לשוט עם לוויתנים, לשעוט על קרחונים עם אופנועי שלג ולבקר במערות לבה וקרח. כל הפעילויות מודרכות על ידי מומחים מקומיים והגישה לכולם מכביש הטבעת כמעט תמיד מהירה ונוחה מאד.

שייט לווייתנים

מהפעילויות המפורסמות והפופלריות ביותר באיסלנד. עם 90% סיכויי הצלחה אין פלא שכך! שייט לצפייה בלווייתנים יוצא מאיסלנד ממספר נמלים בינהם רייקאוויק הבירה, הוסאויק ואקוריירי. מתאים מאד לכל המשפחה.

שייט לווייתנים בסירות מהירות

השייט בסירות מהירות (סירות זודיאק) מכסה שטחים גדולים יותר בים בהשוואה לסירות הרגילות (הגדולות) ומעלה את סיכויי הצפייה בענקים. עם הסירות המהירות תגיעו קרוב יותר ללוייתנים ותראו אותם טוב יותר. חווייה מלאה אנדרנלין עם הענקים העדינים של הים.

טיול אופנועי שלג

עוד אחד מהטיולים הסופר פופולרים באיסלנד. טיול האופנועים, שכולם נערכים על גבי הקרחונים בדרום האי, זמינים כל השנה והם כנראה הדרך המהנה והטובה ביותר לחוות את הקרחונים ואת הנופים המטורפים שהם מייצרים!

סיורים למערות קרח

הסיורים למערות הקרח באיסלנד יפגישו אתכם עם עולם קסום ויפיפה של גוונים כחולים וייחודיים לצד נופי קרחונים חד פעמיים. המערות, שחלקן נחצבו באופן טבעי בקרחונים וחלקן על ידי אדם, ייחודיות ושונות אחת מהשניה. ההגעה לכל אחת מהמערות כרוחה תמיד במסע לא ארוך על הקרחון (לעתים ברגל לעתים עם רכב), חווייה מסעירה בפני עצמה! המערות הטבעיות משנות כל שנה צורתן ורצוי להתעדכן מולנו במצב המערה טרם ההזמנה.

מערת קרח בואטנאיוקול

טיול למערת הקרח קריסטל בקרחון ואטנאיוקול – הקרחון הגדול באירופה. מערת הקרח נמצאת סמוך ללגונת הקרחונים יוקולסרלון והסיור כולל נסיעה

סיורים למערות לבה והרי געש

סיורים ייחודיים ומרתקים לעומק האדמה, אל תוך הר געש ומערות לבה. הטיול שלכם באילסנד חייב לכלול ביקור באחת מתופעות הטבע המקסימות האלה.

מערת לבה Leiðarendi

אחת ממערות הלבה הגדולות והנגישות ביותר באיסלנד וזאת אודות לקרבתה הרבה לרייקיאוויק. מערת לבה Leiðaredi נמצאת לא רחוק מהר הלגפטל

מערת הלבה Vatnshellir

טיול לאחת מהדוגמאות הטובות ביותר של מערות לבה באיסלנד, מערה זו נקראת Vatnshellir והיא נמצאת בפארק לאומי בחצי האי סנייפלסנס.

מערת לבה Raufarhólshellir

טיול לאחת ממערות הלבה המרשימות ביותר באיסלנד. מערת לבה Raufarhólshellir היא אחת מצינורות הלבה הארוכים והידועים ביותר באיסלנד. המערה ממוקמת

שייט בלגונות קרחונים

שייט קסום בין שברי קרחונים בתוך לגונות יפיפיות. השיוטים נערכים בשתי לגונות הממוקמות בדרום איסלנד (לא רחוק מהעיירה הופן) ומאד קרובות אחת לשנייה. ניתן להצטרף לשייט ברכב אמפיבי או לבחור בשייט אינטימי יותר בזודיאק. הפעילות מתאימה מאד לכל המשפחה! 

טיולי הליכה וטיפוס על קרחונים

טיפוס על קרחון ואטנאיוקול

צאו לסיור מקיף הכולל הליכה וטיפוס על קרחון עם מדריך מקצועי אשר יציג לכם את יסודות הטיפוס על קרחון ועוד הרבה יותר!

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם?

צרו איתנו קשר ונתאים לכם את הטיול המדוייק ביותר עבורכם!