טיול יומי למכתשים של לאקי בסופר ג'יפ

הרפתקה אמתית בסופר ג'יפ בנופי בראשית!

טיול למכתשי לאקי בסופר-ג'יפ נוח בעל עבירות מעולה. אתר לאקאגיגאר (Lakagígar) הוא אחד המקומות המרהיבים והייחודיים ברמה ההררית של איסלנד. בטיול נבקר בשורת המכתשים של לאקי, מפל Fagrifoss, האגם במכתש Tjarnargígur וקניון פיאד'רארגליופור (Fjaðrárgljúfur).

הזמנת כרטיסים מיידית לטיול בג'יפ ללאקי – המקומות מוגבלים!

הטיול מתחיל ומסתיים בעיירה הדרומית הקטנה קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæklaustur). גודל הקבוצה המקסימלי הוא שניים עשר והמדריך המנוסה ייתן הסברים והארות על ההיסטוריה והגיאולוגיה של האזור בו התרחשה אחת ההתפרצויות הגדולות והמשפיעות בהיסטוריה.

המכתשים של לאקי

מסלול הטיול

לאחר איסוף מהמלון (כלול במחיר), נוסעים ישירות למכתשים של לאקי. הגעה לאתר בסביבות 10:30 בבוקר. הר לאקי שהוא אחד המכתשים באזור גבוה בכ-200 מטר משאר המכתשים באזור והוא ממוקם באמצע שורת המכתשים. במקום יש עצירה של שעתיים וחצי, שהות מספקת לטיול רגלי באזור כולל עלייה לתצפית מהר לאקי והליכה בשביל למכתש הענק הסמוך ללאקי. למי שההליכה לא מתאימה לו יכול להגיע בנוחות עם המדריך בסופר ג'יפ לחלק העליון של אחת הגבעות בקרבת מקום משם נשקף נוף פנורמי מרהיב של האזור.

מכתש Tjarnargígur
לאחר הטיול בלאקי, נסיעה קצרה אל התחנה הבאה אל מכתש Tjarnargígur אשר בלועו מצוי אגם. מסלול הליכה קל וקצר ומובילה למכתש הענק. הטיול לוקח שעה, זהו אינו מסלול קשה, והוא מתחיל עם עליה תלולה על מדרגות לבה למכתש. יש גם אפשרות לחזור למגרש החניה ולנסוע בג'יפ עד סוף השביל שם נפגוש את שאר המטיילים. הטיול ממשיך בנסיעה מעגלית סביב בין שורות המכתשים עד להקפה מלאה של השמורה.

טיול סופר ג'יפ למכתשים של לאקי

קניון פיאד'רארגליופור ומפל Fagrifoss
בדרך חזרה עוצרים לחצי שעה במפל המוסתר Fagrifoss, פירוש שם המפל הוא "המפל היפה". התחנה האחרונה בטיול היא קניון פיאד'רארגליופור. ללא ספק אחד הקניונים היפים אשר נחשב על ידי רבים לאחד הקניונים היפים בעולם. נלך בשביל ההליכה לאורך הקצה העליון של הקניון ונביט לתוך נהר התכלת היפה הזורם מתחת לצוקים הירוקים.

הטיול מסתיים חזרה בנקודת היציאה בעיירה קירקיובאיירקלאוסטר בסביבות 17:00 אחה"צ.

מידע כללי:

הטיול זמין החל מה-10 לחודש יוני ועד סוף ספטמבר.
יציאה בשעה 9:00 בבוקר.
נקודת איסוף מהעיירה קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur) – איסוף מהמלון כלול במחיר.
משך הטיול 8-9 שעות.
50% לילדים מתחת לגיל 12.