סקיי לגון – Sky Lagoon

הכירו את האטרקציה הכי לוהטת ברייקיאוויק! לגונה גיאותרמית חדשה על שפת האוקיינוס. סקיי לגון מציעה חוויה מפנקת לגוף ולנפש.

הזמנת כרטיסים לסקיי לגון באישור מיידי:

סקיי לגון נבנתה לפי קונספט מיוחד של חוויה מועצמת בשבעה שלבים המבוססת על מסורת איסלנדית עתיקה. כל זאת רק במספר דקות נסיעה ממרכז העיר של רייקיאוויק. תוספת מושלמת לחוויית הטיול שלכם באיסלנד. טבילה ונעימה בלגונה גיאותרמית עם נוף נפלא של האוקיינוס האטלנטי!

עד אפריל 2021 תושבי רייקיאוויק וגם מבקרים שרצו ליהנות מטבילה בבריכה גיאותרמית נאלצו לנסוע 45 דקות ללגונה הכחולה או ללגונה הסודית בעיירה פלודיר, גם היא נמצא בערך שעה וחצי נסיעה. כיום בשביל ליהנות מחוויה איכותית של בריכה גיאותרמית אין צורך לצאת מהעיר!

על קו החוף, לא רחוק ממרכז רייקיאוויק נבנתה הבריכה היפה והמפנקת ביותר באיסלנד. עם טמפרטורת מים של 36 מעלות, תוכלו ליהנות מפינוק אמתי יחד עם איסלנדיים רבים שגם הם לא מוותרים על אחת ההנאות הגדולות באיסלנד. סקיי לגון משלבת אלמנטים של טבע פראי וגלי האוקיינוס המתנפצים למרגלות בריכת האינסוף הגדולה. חווית הביקור במקום מתחלקת לשבעה שלבים הכוללים בין השאר כניסה למתחם סאונה מרהיב עם חלון משקיף על הים. אנו ממליצים לא לוותר על טבילה בבריכת המים הקרה שנועדה לרענן את הגוף ולחדד את החושים לפני הכניסה לסאונה. זה המקום האולטימטיבי להיכנס לאווירה ובכלל לתת לגוף ובעיקר לנפש קצת להירגע.

במרכז הסקיילגון יש בר משקאות וגם ביציאה למתחם יש בר\מסעדה נהדר.

סקיילגון איסלנד

Login