צרו איתנו קשר:

סיבות טובות לטייל איתנו

  • החברה היחידה בישראל המתמחה באיסלנד
  • טיול אישי “תפור” בדיוק לצרכים שלכם
  • צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב
  • התחייבות למחירים הנמוכים ביותר!
  • מוקד תמיכה ושירות טלפוני למטיילים 24/7
  • רשיון מטעם משרד התיירות האיסלנדי

איסלנד עם ילדים

מתכננים טיול לאיסלנד ולא בטוחים אם לקחת את הילדים? נראה שהרבה הורים נמצאים באותה דילמה בעיקר בגלל חוסר הידיעה למה שאיסלנד יש להציע לילדים. האמת היא שבשנים האחרונות איסלנד הפכה להיות יעד פופולרי מאד לטיולי משפחות. לאיסלנד יש מספר יתרונות שהופכים אותה ליעד מועדף בעיני הורים רבים שלוקחים את ילדיהם לחוויה מיוחדת. קודם כל נתחיל בעובדה שאיסלנד היא ארץ בטוחה מאד, נקיה ומציעה מגוון פעילויות הרפתקני עבור כל קבוצת גיל.

חוסר הידיעה של ההורים התבטא בעיקר בעובדה שהורים חששו לצאת לטייל באיסלנד עם ילדים בגלל הטענה שיש “רק טבע” ויהיה להם משעמם, וילדים משועממים זה לא בדיוק בני לוויה אידיאלים לטיול של פעם בחיים. בדיעבד, אותם הורים שכן לקחו את ילדיהם הבינו רק לאחר שהם חזרו לארץ ש”רק טבע” היא בדיוק הסיבה שבגללה הם היו חייבים לקחת את הילדים לאיסלנד.

באיסלנד יש מבחר של פעילויות שיכולות לרגש את הקטנים ולגרום להם לשכוח לכמה ימים מהקניון והפלייסטיישן. כמעט בכל כפר או עיר יש בריכה גיאותרמית באויר הפתוח, בכל עבר יש מרחב גדול לפעילות כגון רכיבה על סוסים, קיאקים, דיג, צפייה בציפורים, שיט לצפיה בלוותנים וזו רק ההתחלה.

ראיתם פעם תגובה של ילד למראה של גייזר מתפרץ? אתם יכולים לתאר לעצמכם…

גם בעיר הבירה רייקיאוויק מציעה שפע של פעילויות לילדים כמו מוזיאון השעווה של הויקינגים המלמד את תולדות ההתיישבות של איסלנד, גן החיות של רייקיאוויק שמציג חיות שלא את כולן אפשר למצוא בספארי ברמת גן, ולמי שמוכרח אז כן, יש גם קניונים.