טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

צלילה בסילפרה

צלילה באיסלנד קיימת ואפילו נחשבת לחובה בקרב צוללנים רבים ברחבי העולם. Dive Magazine משנת 2005 בחר באתר סילפרה (באיסלנדית: הגברת הכסופה) שבאגם תינגווטלירוואטן שבשמורת ת’ינגווטליר המפורסמת לאחד מאתרי הצלילה הטובים ביותר בעולם. במרחק נסיעה קצר מרייקיאוויק יש לכם הזדמנות יחודית לצלול בסדק שנוצר בחיבור שני הלוחות הטקטוניים של יבשות אמריקה ואירופה. הצלילה מתבצעת בסדק שנוצר מהתרחקות הלוחות זה מזה. תוך כדי צלילה תוכלו לגעת בו זמנית שבתי היבשות. אתר סיפלרה הוא ידוע במים צלולים ביותר וקרים, ומי שכבר צלצל במקום יעיד שזו חוויה מהפנטת…ומרעננת. טמפרטורת המים במקום נעה בין 2-4 מעלות ולכן חובה ללבוש חליפות צלילה מגינות, ואכן הצלילה נעשית בחליפות צלילה יבשות ששומרת מהקור של המים.

מהן הדרישות הבסיסיות לצלילה?

כדי לצלול באתר סילפרה לא חובה ברשיון צלילה, כעת אפשרות הצלילה בשנורקל פתוחה בפני כל אחד. לא נדרש נסיון בצלילה עם חליפה יבשה. לפני הצלילה בסילפרה עוברים תדריך קצר, לובשים את חליפות וקופצים למים. הצלילה נעשית בליווי מדריך בלבד. המים צלולים בצורה מדהימה ויש ראות של עד 100 מטרים! הסיבה למים הצלולים היא מי הקרחונים שחילחלו דרך סלע הלבה הספוגי סיננו את המים במשך שנים רבות עד לרמתם הנוכחית. אין הרבה צמחייה ימית או בעלי חיים בתהום וזו הסיבה למיעוט הדגים במים

לאוהבי חוויות מיוחדות צלילה באיסלנד היא חוויה מהפנטת ויוצאת דופן כזו שתיחרט בזיכרונכם לנצח!

צלילה עם שנורקל:

לא חייבים להיות צוללנים מוסמכים כדי לצלול במים הצלולים בבהירות המדהימה של הסילפרה. ניתן לצאת לצלילה בעזרת שנורקל בסדק העמוק בין הלוחות הטקטוניים באמצעות שנורקל. צלילת שנורקל היא חוויה נפלאה ומתאימה לכל המשפחה. כל אחד מקבל את כל הציוד ההכרחי כולל חליפת “צלילה יבשה” שתשמור עליכם חמים ונעימים במים הקרירים. צלילת השונרקל נעשית בליווי מדריך צלילה מקצועי וכוללת איסוף מהמלון, או למי שרוצה, הגעה עצמאית לפארק ת’ינגווטליר. לאחר הצלילה תקבלו שוקו חם שיחזיר לכם את הצבע ללחיים.

חשוב לקרוא לפני ביצוע הזמנה!

זמין: כל השנה.
דרישות מוקדמות: לא מתאים לנשים בהריון.
יש למלא ולהחזיר את הטופס הרפואי הנשלח במייל בסיום ההזמנה. עותק של הטופס נמצא כאן.
חתימה על טופס שחרור החברה המבצעת מאחריות. להורדת הטופס לחיצה כאן.
גובה מינימום: 1.50 מטר.
גובה מקסימום: 2.00 מטר.
יחס של גובה משקל המתאימים לחליפת הצלילה היבשה. לטבלת הגדלים – לחיצה כאן.
גיל מינימום: 14 שנים.
משך הטיול: 2.5 באתר הצלילה, סה”כ 4-5 שעות (כולל ההסעה מרייקיאוויק)
נא להביא: תחתונים ארוכים (גטקס) וגרביים עבים.
הטיול כולל: איסוף והחזרה למלון, מדריך, יציאה לצלילה מודרכת, כל הציוד הדרוש, כיבוד קל.
מינימום 2 צוללנים, מקסימום 6 צוללנים.
נקודת מפגש: מרכז מהבקרים בפארק ת’ינגווטליר.

הבטח את מקומך והזמן כעת צלילה עם שנורקל:

Loading…

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.