שייט ברכב אמפיבי בלגונת הקרחונית Jokulsarlon

הצטרפו לשייט מדהים באחד המקומות מעוררי ההשראה בעולם, לגונת הקרחונים יוקולסארלון!

שייט ברכב אמפיבי בין קרחונים נישאים ומרהיבים הממלאים את לגונת יוקולסרלון כשהם נעים בדרכם באיטיות אל תוך האוקיינוס. זהו טיול מושלם למי שרוצה להתקרב לתצורות הקרח היפות הללו ולנצל הזדמנות של פעם בחיים.


את הטיול מתחילים בבית הקפה Jökulsárlón עשרים דקות לפני היציאה, שם תוכלו להחליף את השוברים שלכם לכרטיסי העלייה לסירה. מכאן ממשיכים לעלות על כלי השייט האמפיבי ביבשה ותמתינו עד שייסע למים.

הזמינו כרטיסים לשייט בספינה אמפיבית בלגונה הקרחונית – יוקולסרלון והבטיחו את מקומכם!

 

כבר לפני העלייה לסיפון, לא תפסיקו להתפעל מהמראה המדהים של יוקולסרלון. אבל מהרגע שתכנסו לתוך המים וגושי הקרח הענקיים יקיפו אתכם מכל עבר, תוכלו לחוות יופי מסוג אחר. הנוף והעוצמה של הרי הקרח הכחולים צבעוניים פשוט עוצרת נשימה.

את הארבעים דקות הקרובות תבלו בתוך הלגונה אז שימו לב לשמור את המצלמה בהישג יד. על הסיפון ילווה אתכם מדריך דובר אנגלית שיספר לכם היווצרות הלגונה, ההיסטוריה והעתיד שלה. אפילו תהיה לכם הזדמנות לטעום קרח בן אלף שנה. אם יתמזל מזלכם אולי אפילו תזכו לראות כלבי ים. מכיוון שכלבי ים הם יצורים סקרניים מטבעם ואין להם בעיה מיוחדת אתנו בני האדם, הסיכוי שלכם לתפוס תמונה טובה בהחלט לא רע.

לגונת הקרחון נחשבת בעיני רבים למקום היפה ביותר באיסלנד, וסירה אמפיבית היא אחת הדרכים הטובות לחוות אותה במלוא תפארתה. הלגונה נמצאת במיקום מאוד נוח צמוד לכביש הטבעת המרכזי של איסלנד בדרום האי, בשוליו של קרחון ואטנאיוקול, הקרחון הגדול באירופה. כל מי שכבר ביקר במקום יכול להעיד על יופי עוצר נשימה של קרחוני ענק שטים במימי הלגונה השקטים. פסגות הקרחונים הבוהקות הם רק "קצה הקרחון", 90% מנפח הקרחון מוסתר מתחת לפני המים. לכן אין זה פלא שבעומק של 200 מטרים זו הלגונה העמוקה ביותר באיסלנד.

שימו לב שטיול שייט בלגונה הקרחונית מאוד מבוקש לכן אנו ממליצים להקדים ולשריין כרטיסים זמן רב מראש!

כולל:

מדריך דובר אנגלית.
חליפת הצלה.


חשוב לדעת: יש להגיע למקום לפחות 20 דקות לפני תחילת הטיול.

משך הטיול: 35 דקות.
דרגת קושי: קלה.
תנאי ביטול: ללא תשלום עד 24 שעות לפני תחילת הטיול.