סיבות טובות לטייל איתנו

  • החברה היחידה בישראל המתמחה באיסלנד
  • טיול אישי “תפור” בדיוק לצרכים שלכם
  • צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב
  • התחייבות למחירים הנמוכים ביותר!
  • מוקד תמיכה ושירות טלפוני למטיילים 24/7
  • רשיון מטעם משרד התיירות האיסלנדי

טיולים יומיים

טיולים יומיים באוטובוס שטח או ג'יפים מגיעים לאזורים רבים באיסלנד. הרמות ההרריות של איסלנד כוללות כמה מפניני הטבע הידועים של ארץ הקרח והאש.

טיול להר געש אסקיה בסופר ג’יפ

טיול לאסקיה בסופר-ג'יפ 4X4 יוצא מאגם מיוואטן לאסקיה. נוסעים בדרך ההררית F88, חוצים כמה נהרות בדרך ועושים עצירה בנווה המדבר Herðubreiðalindir. כשמגיעים ללוע הר געש אסקיה עוצרים בחנייה ...

להמשך הקריאה

טיול להר געש אסקיה באוטובוס שטח

טיול יומי מודרך מאגם מיוואטן להר אסקיה ושמורת הטבע Herðubreiðalindir. נסיעה דרך אחד החלקים הפראיים ביותר של הרמה ההררית, נוף של ניגודים וטבע כביר, צוהר לגיאולוגיה הייחודית של איסלנד.

להמשך הקריאה

טיול יומי ללנדמנלאוגר עם אוטובוס

טיול יומי מודרך לאזור שנחשב ע"י רבים לפנינה של מרכז איסלנד. אזור לנדמנלאוגר ידוע בנוף עוצר נשימה ותופעות גיאולוגיות יחודיות.

נצא מרייקיאוויק דרך אזור היפה של דרום איסלנד לעבר שמורת להמשך הקריאה

טיול יומי אחר אורות הצפון 3-5 שעות

אחת מאטרקציות החורף של איסלנד זו תופעת אורות הצפון (אורורה בוראליס). הצטרפו אלינו למסע מסתורי בליל חורף חשוך וקר. היעד הוא אחת התופעות המרהיבות ביותר בטבע. תופעה זו ידועה בשם 'אורות הצפון' או 'הזוהר הצפוני'. יחד עם מדריך מנוסה ניסע אל מחוץ לרייקיא...

להמשך הקריאה

החוף הדרומי ועמק ת’ורסמורק באוטובוס

ת'ורסמורק היא שמורת טבע יפה הממוקמת בין שלושה קרחונים. ישנם מסלולי הליכה רבים דרך העמקים עם עצי ליבנה ירוקים, קרחונים, נהרות, נחלים ונוף הרים מרהיב.

נתחיל את היום ברייקיאו...

להמשך הקריאה

Vestmannaeyjar – איי ווסטמן – פומפי של הצפון

איי ווסטמן (Vestmannaeyjar), הם קבוצת איים בדרום איסלנד שנחשבים פלא טבע של ממש. האי הצעיר ביותר של איי ווסטמן חוגג את יום הולדת 50 שלו בשנת 2013 והעתיק ביותר הוא קרוב ל 40.000 שנים!

להמשך הקריאה

טיול לתוך הר געש

הטיול לוקח אותנו אל תוך לועו של הר געש במסע לבטן האדמה. איסלנד היא המקום היחיד בעולם שטיול כזה לתוך לוע של הר געש אפשרי. במרחק של חצי שעה נסיעה מרייקיאוויק ועוד 45 דקות הליכה (3 ק"מ לכל כיוון), נגיע לפתחו של לוע הר געש Thríhnúkagígur (אין טעם לנסות ל...

להמשך הקריאה