טיול בסופר ג'יפ ללנדמנלאוגר

לחוות את שמורת ההרים בצבעוניים ממרומי הסופר ג'יפ ועם מדריך מקומי מקצועי!

הצטרפו לטיול סופר ג'יפ לאזור הגיאותרמי לנדמנלאוגר, אחת מפינות הטבע הקסומות של איסלנד. בטיול זה, תוכלו לחזות בכמה מהמקומות היפים ביותר בהרי איסלנד, כולל מפלים מדהימים, הרים צבעוניים ואגמי מכתש עם נופים מעולם אחר!

הזמנת כרטיסים לטיול בסופר ג'יפ ללנדמנלאוגר

לראות את הרי ריוליט במגוון צבעים בוהקים כולל סגול, צהוב, ורוד וירוק. האזור מציע מספר מסלולי הליכה קצרים נהדרים בנוף סוריאליסטי המעניק תצפית מרתקת על המפלים, המכתשים והקיטור המיתמר בעד סדקים באדמה ותחת לסלעים. ההמלצה לכולם ולא חשוב באיזו עונה, לא לוותר על הרחצה בבריכה הגיאותרמית הנהדרת הנמצאת בכניסה לשמורה, אז אל תשכחו את בגדי הים והמגבת שלכם.

במהלך חודשי החורף, כל האזור מכוסה בשלג עמוק, מה שנותן למקום תחושה קסומה של שקט ומסתוריות. האזורים הנמצאים בלב ליבו של האי חסומים לתנועה במהלך חודשי החורף ורק באמצעות רכבי סופר ג'יפ גדולים עם צמיגי שלג מיוחדים יש אפשרות להיכנס לאזור. מה שהופך את זה לטיול ג'יפים אולטימטיבי, המנצל את הרכב במלוא הפוטנציאל שלו!

ברגע שתגיעו לשמורת לנדמנלאוגר, התנהגו כמו מקומיים וטבלו בבריכה הגיאותרמית החמה, מוקפת בגדות של קרח נמס ושלג. זה יהיה שילוב של חם וקר, ובאמת חוויה של פעם בחיים.

ביום בהיר ניתן לראות את הר הקלה המרשים. זהו הר הגעש הפעיל ביותר באיסלנד ומאז תקופת ההתיישבות הראשונה באיסלנד, לפני כ-1000 שנה, הר הקלה התפרץ מספר רב של פעמים וכיסה את איסלנד בשכבות עבור של אפר וולקני. זה לא מפתיע שהמתיישבים הראשונים באיסלנד האמינו שהר הקלה הוא השער לגיהינום! בעשורים האחרונים הר הקלה התפרץ בערך כל עשר שנים, האחרון בשנת 2000

הטיול זמין כל השנה.

משך הטיול 12 שעות.

גיל מינימום 6 שנים.

דרגת קושי – קלה.

מה רואים במהלך הטיול?

Hjálparfoss waterfall
Ljótipollur crater lake
Hekla volcano
Hnausapollur crater lake
Sigöldugljúfur canyon with many waterfalls and blue river
Frostastaðavatn lake
Bathing in a natural geothermal hot spring
Colorful rhyolite mountains
Landmannalaugar

מה הטיול כולל?

הסעה בסופר ג'יפ מרייקיאוויק ללנדמנלאוגר וחזרה.
מדריך מקצועי דובר אנגלית.
WiFi חינם ברכב.

איסוף

איסוף ממבחר מלונות ברייקיאוויק. יש להיות מוכנים להמתנה של עד 30 דקות לאיסוף.

מה להביא?

מזג האוויר באיסלנד לא צפוי ומשתנה לעיתים קרובות. להביא ביגוד חם, מעיל גשם, כפפות וכובע צמר. נעלי טובות רצוי עם עמידות למים. אנו ממליצים לקחת שתייה ואוכל לדרך.

תנאי ביטול

יש החזר מלא על ביטול שנעשה 48 שעות לפני תחילת הטיול.