אופנועי שלג במירדאלסיוקול

הצטרפו לטיול אופנועי שלג על קרחון ושדרגו את הטיול שלכם באיסלנד!

הזמנת כרטיסים לטיול אופנועי שלג באישור מיידי

כל הציוד הדרוש כלול במחיר: החברות המפעילות את הטיולים על אופנועי השלג ידאגו לכם לציוד הדרוש: סרבל מגן, מגפיים, כפפות וקסדות ניתנים לכל הנוסעים על מנת להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה. בסוף הנסיעה ידאגו לכם גם לתרמוס עם קפה מהביל שיחזיר אתכם למציאות. שימו לב – יש צורך ברישיון נהיגה רגיל על רכב על מנת לנהוג באופנועי השלג. ניתן לנסוע כבודד או כזוג על אותו כלי במחיר מוזל. ילדים מעל גיל 8 יכולים להיות מורכבים מאחור. עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר. אופנועי שלג היא פעילות פופולרית במיוחד משום שהיא מאפשרת לכם בפרק זמן קצר יחסית לחוות טיול נוף וריגוש באותו הזמן. אופנועי השלג מגיעים למהירות של 40 קמ"ש ומסוגלים להתמודד משטחי קרח מכל הסוגים כולל שלג עמוק, לכן פעילות זו מתאימה לכל השנה. רוב השנה – תוכלו לצאת לטיול אופנועי שלג על גבי הקרחונים מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) או טיול על קרחון ואטנאיוקול (Vatnajökull). קרחונים אלה כמו שאר הקרחונים באיסלנד נמצאים על גבי הרי געש והנוף הנשקף מלמעלה נותן תחושה של בלעדיות, אתם אל מול הטבע.

טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול

טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) מופעל על ידי חברת Arcanum. נקודת היציאה נמצאת כ-9 ק"מ מזרחית לסקוגאר (Skogar) או 23 ק"מ מערבית לויק (Vik). פנייה ונסיעה של 1.2 ק"מ על דרך 222. יש שילוט של החברה מהכביש הראשי לפני הפנייה. הטיול אורך 3 שעות, מתוכם שעה על הקרחון (כולל הסעה בג'יפ). מיקום נקודת היציאה על המפה – לחיצה כאן.

שאלות נפוצות

מאיזה גיל ניתן להצטרף לרכיבה על אופנועי שלג?

כל מי שעבר את גיל 8 יוכל להצטרף לרכיבה. מי שלא יכול לנהוג (ראו שאלה הבאה) יצטרף כנוסע שני לאופנוע עם נהג.

מי רשאי לנהוג את האופנוע?

רק מי שמלאו לו 17 שנים ומחזיק ברישיון נהיגה התקף באיסלנד, יוכל להחזיק את כידון האופנוע ולנהוג.

האם הפעילות מודרכת או כל אחד לעצמו?

זו לחלוטין פעילות מודרכת, עם מדריכים וותיקים ומקצוענים על מנת לשמור על בטיחותכם ולהדריך אתכם. ההדרכה באנגלית.

האם יש צורך בניסיון קודם בנהיגה על אופנועי שלג?

אין שום צורך בניסיון והנהיגה באופנועים מתאימה לכל מי שמחזיק ברישיון נהיגה. תתודרכו היטב בכל מה שקשור לנהיגה באופנועים.

האם הפעילות זמינה כל השנה?

בהחלט כן! מאחר והיא נערכת על קרחון ניתן לערוך אותה לאורך כל השנה, לעתים המסלולים ישתנו במעט בגלל גובה השלג אך עדיין תמיד יצאו.

האם יש צורך בביטוח אתגרי נסיעות אתגרי מהארץ עבור פעילות זו?

לא, אין צורך!