מרחצאות גיאותרמיים קראומה – Krauma

הזמנת כרטיסים לספא קראומה באישור מיידי

Loading…

אי שם במערב איסלנד, סה"כ חצי שעה נסיעה מערבית מבורגנס, נמצא אתר המעיינות החמים קראומה (Krauma). נפתח רק בסוף שנת 2017, זו חווית הספא החדשה ביותר שניתן לחוות באיסלנד. קראומה הינו אתר נופש גיאותרמי חדש ברמה עולמית הכולל שתי סאונות, חלל להתרגעות וחמישה מרחצאות טבע חיצוניים המוזנים מהמעיין החם הגדול באירופה Deildartunguhver הנמצא בצמוד.

זוהי חווית הספא החדשה ביותר שאתה יכול לקבל באיסלנד. המיקום המיוחד של הספא מוסיף לאטרקטיביות של המקום. כדי להיות מדויק יותר, הוא ממוקם בין נוף הרים איסלנדי אותנטי. האזור מפורסם במעיינות החמים הטבעיים העוצמתיים ביותר שקיימים באירופה. טמפרטורת המים במרחצאות מווסתים לטמפרטורה מושלמת באמצעות הזרמת מי קרחון טהורים מקרחון לאנגיוקול הסמוך.

כיצד להגיע?
ספא קראומה ממוקם 90 דקות נסיעה רייקיאוויק ופתוח כל השנה. זוהי חלופה מצוינת ללגונה הכחולה. המתקנים במקום כוללים גם חנות מזכרות ומסעדה. החלק המעניין והמהנה ביותר בביקור בקראומה הוא העובדה שהמלצרים משרתים אותך ישירות למרחצאות. אתה אפילו לא צריך לקום מן המים החמים ו"לטעום" את מזג האוויר מחוץ לבריכות. פשוט לשבת בחיבוק ידיים, להירגע ולבצע את ההזמנה שלך מהבריכה.

הספא נמצא בצמוד למעיין החם הטבעי הסמוך ולכם בכדי למצוא את הדרך מהכביש למקום, פשוט יש לעקוב אחר השילוט "Deildartunguhver" מהכביש. כאשר אתם מגיעים לאזור החנייה, זה כמעט כמעט לא מציאותי למצוא אתר נופש כזה חדיש ומפואר במקום כה מבודד.