טלפון: 054-8023945

מפת המסלול:

מפת המסלול

צרו איתנו קשר:

  • מסלול
  • מה כלול
  • מחירים
  • תאריכי יציאה

גלו את פלאי הטבע של איסלנד בחורף. ביקור בכל האטרקציות העיקריות של איסלנד בליווי מדריך מקומי מקצועי. טיול סביב איסלנד בחודשי החורף הם ההזדמנות הטובה ביותר לראות את אורות הצפון.

המטיילים שלנו מאד נהנים מטיולים בינלאומיים ולא פעם המפגש החברתי הוא בונוס אמיתי לטיול כולו!

יום 1. נחיתה – העברה בשאטל משדה התעופה לרייקיאוויק.

הגעה עצמאית לרייקיאוויק. אנו ממליצים על היעילות והנוחות של Flybus+, שאפשרי להזמין דרכנו מראש. אם טיסתכם נוחתת מוקדם בבוקר, המלצה חמה היא להסתובב קצת ברייקיאוויק, בירת איסלנד. אינגולפור ארנרסון, המתיישב הראשון של איסלנד, בנה את ביתו על חצי האי עליו נמצאת רייקיאוויק. העיר קיבלה את שמה “מפרץ העשן” על שם אדי העשן שבקעו מתוך המעיינות החמים באזור, והרשים רבות את המתיישבים הראשונים. ארוחת ערב עצמאית. העיר רייקיאוויק מציעה מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה שהופכים את ארוחת הערב לדרך מצויינת להתמזג עם הבירה האיסלנדית. שימו לב שצ’ק אין מוקדם אינו מובטח ללא תוספת תשלום. רוב המלונות מתחילים את הצ’ק אין באזור השעה 14:00. לינה ברייקיאוויק. העברה משדה התעופה לעיר אינה כלולה במחיר.

האתרים המרכזים של היום: רייקיאוויק.

העברה משדה התעופה לרייקיאוויק: הזמנת פלייבאס משדה התעופה לרייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

יום 2. גייזר – מפל גולפוס – סקוגאר – דירהוליי – ויק.

ארוחת בוקר במלון. נתחיל את היום עם ביקור קצר באטרקציות התיירותיות של רייקיאוויק. מרייקיאוויק ניסע לכיוון כפר החממות של קבראגרדי. נמשיך לכיוון מעגל הזהב, מנפלאותיו הגדולים של הטבע. נתמוגג מיופיו של גולפוס, המפל המוזהב, ובקרבתו מהאזור הגיאותרמי גייזר, בו נוכל לראות את הגייזר המפורסם “גייזר” , את הגייזר הקטן יותר סטראוקור, וכמו כן מספר נוסף של מעיינות חמים ובריכות בוץ רותחות. משם נמשיך לאורך הכביש הדרומי ונעצור כדי להתרשם מהמפלים בצידי הדרך סליאלאנדספוס וסקוגאפוס, לפני שנמשיך לכיוון דירהוליי והחופים השחורים המפורסמים של דרום איסלנד. משם נמשיך לכיוון העיירה ויק.

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: מפל גולפוסגייזרמפל סקוגפוסצוק דירהוליי.

לינה וארוחת: אזור ויק.

יום 3. ויק – פארק לאומי סקאפטפל – הלגונה הקרחונית – הופן.

הלגונה הקרחונית ארוחת בוקר במלון. נמשיך את המסע על כביש הטבעת. נחצה את אלדרהון, שדה הלבה הגדול ביותר שנמדד על כדור הארץ. נבקר בעיירת קירקיוביירקלויסטור, המקום בו היה קיים מנזר קתולי מהמאה ה12. הסיור ממשיך מחולות סקיידארארסנדור לסקאפטאפטל, אזור קרחוני מדהים ביופיו ובו הפארק הלאומי ואטנאיוקוטל. נמשיך ללגונת הקרחונים היפיפיה יוקולסארלון כדי לראות את היווצרותם של גושי הקרח. במהלך היום נוכל להנות מנופים עוצרי נשימה של הקרחון ואנטנאיוקוטל. ארוחת ערב ולינה במלון באזור הופ.

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: קירקיובאיירקלאוסטרפארק סקאפטאפלהלגונה הקרחונית.

לינה וארוחת ערב: אזור הופן

יום 4. הופן – הפיורדים המזרחיים – אגם לגארפליוט – אגילסטדיר.

ארוחת בוקר במלון. ניסע מהופן דרך מעבר אלמנאסקראד ונעצור להתפאר מקו הרקיע הקסום. נמשיך להרים הגבוהים המתחברים לים ויוצרים את הצוקים המזרחיים עוצרי הנשימה. נחפש את אוסף המינרליים והאבנים החדש של פטרה. ארוחת ערב ולינה באזור איילסטאדיר

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: דיופיוגורהפיורדים המזרחייםאגם לגרפליוט – יער הטלורמסטאדור.

לינה וארוחת ערב: אזור אגילסטדיר.

יום 5. מפל דטיפוס – אגם מיוואטן.

ארוחת בוקר במלון. נתבונן בעוצמה הריקנית של המדבר ההררי מודרודאלסוראייבי בדרך לאגם מיבאט. בדרך לשם נעצור בדטיפוס, המפל החזק ביותר באירופה. נתרשם מהיופי הטבעי של אזור אגם מיבאט, ובו המכתשים בסקוטוסטאדיר ונהר הסלמון. חוויות געשיות אחרות של מיבאט כוללות את האזור הגיאותרמי הצבעוני של נאמאסקראד, הר הגעש קראפלה, והצלליות הכהות של דימובורגיר. ארוחת ערב ולינה באזור אגם מיבאט

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: מפל דטיפוסאזור אגם מיוואטן – שדות לבה – דימובורגיר.

לינה וארוחת ערב: אזור מיוואטן

יום 6. אגם מיוואטן – אקוריירי – סיגלופיורדור.

ארוחת בוקר במלון. נתחיל את היום בהתבוננות בפורמטי הלבה המיוחדים של דימבורגיר. נבקר במפל גודאפוס היפייפה ובחווה העתיקה לויפאס. לאחר מכן נבקר באקוראיירי, הבירה הצבעונית של צפון איסלנד. לעיירה ישנם בניינים מקסימים ונוף מרהיב על צוק אייאפיורדור. לאחר שבילינו קצת זמן באקוראיירי, נמשיך לאורך הדרכים של צוק אייאפיורדור וחצי האי של הטרולים. זו נסיעה מדהימה ביופיה לאורך הרים תלולים ונופים מהממים של הים הקוטבי וקו החוף. היעד הבא הוא סיגלופיורדור, העיירה שנמצאת בתוך צוק עם אותו השם. לעיירה הזאת כמה מהבניינים העמידים ביותר באיסלנד, ששומרים על יופיים עם חלוף השנים. ארוחת הערב העצמאית לבחירתכם בעיירה המקסימה בעלת מסעדותיה המיוחדות. סיגלופיורדור היא עיירה מהנה וחברותית לביקור לילי.

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: מפל גודפוס “מפל האלים”אקוריירי בירת צפון איסלנד – מוזיאון בתי הדשא.

לינה וארוחת ערב: סיגלופיורדור.

יום 7. חבל סקגפיורדור – בורגנס.

ארוחת בוקר במלון. בתחילת היום נבקר במוזיאון דגי ההרינג של סיגלופיורדור. המוזיאון יוצר את האווירה של תחילת המאה העשרים, כאשר סיגולופיורדור הפכה למעצמת דגי הרינג, בתודות לעלייה הגדולה במספרים של דגי ההרינג באזור. לאחר מכן, נצעד לאורך הרים קסומים ושבילים צרים לסקאגאפיורדור, שנחשב לאחד המקומות הטובים ביותר באיסלנד להרבעת סוסים. נתרשם מההכרות עם הסוס האיסלנדי המיוחד, והיחיד בעולם עם מצב הדהירה החמישי. נמשיך לעבר הכפר בלונדוס אשר נבנה על שתי גדות הנהר בלונדה. האי הרוטיטיי, שמורת טבע מוגנת, יושב במרכז נהר סלמון פופולארי. נחצה את הולטאוורדוהיידי דרך בורגארפיורדור לעיירה הציורית בורגארנס. ארוחת ערב ולינה באזור בורגארנס

*ניתן לקבל השכמה לילית לצפייה באורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: חבל סקגפיורדור – נהרות קרחוניים – תצוגה של סוסים איסלנדים – מכתש גראברוק.

לינה וארוחת ערב: אזור בורגנס.

יום 8. בורגארפיורדור – פארק הלאומי ת’ינגווטליר – רייקיאוויק.

ארוחת בוקר במלון. ניסע לדיילדארטונגוקבר, המעיין החם העוצמתי ביותר באירופה. נביעת מים טבעית זאת מספקת מים לכל אזור מערב איסלנד בעלות כמעט אפסית.  נעצור להתפאר משני מפלים שובי לב, ממפל רהונפוסאר (מפלי הלבה) ו’מפל הילדים’ הסמוך לו. ממשיכים דרך ‘פיורד הלוויתנים’ לעבר אגם טינגווטלירוואט, האגם הגדול ביותר באיסלנד והפארק הלאומי טינגווטליר. פארק טינגווטליר הינו אתר התיירות החשוב באיסלנד וקיבל מעמד של אתר מורשת עולמית של ארגון אונסק”ו. זהו מקום ייסודו של הפרלמנט הראשון בעולם במאה העשירית לספירה. זהו גם המקום בו נפגשים הלוחות הטקטוניים של היבשות צפון אמריקה ואירופה וכאן תמצאו את עצמכם “הולכים בין היבשות”. ארוחת ערב עצמאית, לינה ברייקיאוויק.

האתרים המרכזים של היום: הנביעה הגיאותרמית החזקה באירופהמפל רהונפוסארפיורד הלוויתניםפארק ת’ינווטליר.

לינה וארוחת ערב: רייקיאוויק.

יום 9. רייקיאוויק – טיסה.

ארוחת בוקר במלון. העברה לשדה התעופה לא כלולה במחיר. אנו ממליצים לא לעזוב את המלון פחות משלוש שעות לפני ההמראה. אם לא ביקרתם בלגונה הכחולה ביום הגעתכם, אולי תרצו לנצל את ההזדמנות לעצור שם לפני שתמשיכו לשדה התעופה.

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.