חצי האי סנייפלסנס

פארקים שמורות טבע טיולים בריכות ופעילויות!

חצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes) ממוקם במערב איסלנד ומתפרש ממזרח למערב, על רצועת יבשה ארוכה וצרה באורך 90 קילומטרים. בכל האזור חיים 3700 תושבים. חצי האי סנייפלסנס נקרא גם "איסלנד המיניאטורית", שכן יש בו את כל מה שמאפיין את איסלנד מבחינת נוף וטבע על שטח קטן.

במרחק של רק שעתיים נסיעה מעיר הבירה רייקיאוויק, מתגלה לנו אזור מרתק עם חופים פראיים, הרי געש, כפרי דייגים, שדות לבה, חוות סוסים, צוקים, מושבות ציפורים, כלבי ים ואפילו קרחון היושב על לועו של אחד מהרי הגעש המפורסמים בעולם!

חצי האי סנייפלסנס הוא חצי אי המצביע מערבה כיד המושטת כלפי גרינלנד. הפנינה של חצי האי הוא קרחון סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull) עם כיפת הקרח שלו הנראית למרחקים אפילו מחצי האי רייקאנס שבדרום והפיורדים המערביים מצפון. אפשר למצוא סוגים רבים של הרי געש געש במערב איסלנד, אבל הלוע הזה, בעל הצורה המושלמת עם הקרחון בראשו, הוא המוכר ביותר באזור.

למידע נוסף על: טיול נהיגה עצמית כולל חצי האי סנייפלסנס.

חופו הסלעי של האי הוא בית לאלפים רבים של ציפורים. תמצאו פה חופי זהב, חופים שחורים ושדות לבה עטופים שטיחים ענקיים של אזוב בוהק. מפרץ בריידפיורדור (Breiðafjörður) לבדו מכיל 65 אחוזים מקו החוף הסלעי של איסלנד ו-40 אחוז משטחי בוץ הנהרות, מה שמזמין ציפורים וצפרים כאחד. כמעט תמיד ניתן לצפות במקום במגוון רחב של עופות ים, ארוכי רגליים, אווזים ועיטים לבני זנב.

ביקור בחצי האי סנייפלסנס נותן תחושה של טיול לאורך טיילת ארוכה במיוחד, הלוכדת בתוכה את כל היופי של איסלנד בזמן שמכל עבריה משתרע הים.

מפת חצי האי סנייפלסנס ומערב איסלנד

מקומות שלא כדאי לפספס בסנייפלסנס

פארק סנייפלסיוקול, הר קירקיופל ומכתש אלדבורג הם רק חלק מהאטרקציות המופלאות שיש לחצי האי להציע. ריכזנו את אלה שממש אסור לפספס!

טיולים רבי מכר הכוללים את חצי האי

מספר מסלולים שלנו כוללים את חצי האי סנייפלסנס שהוא אחד האזורים האהובים ביותר עלינו. האזור הזה מציג בצורה מאד ברורה מדוע איסלנד כל כך מיוחדת!

מקיף איסלנד כולל איי ווסטמן
12 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
טיול סביב איסלנד כולל סנייפלסנס
10 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)
סביב איסלנד כולל הפיורדים המערביים
14 ימים
מסלול היקפי (כביש הטבעת)

פעילויות מומלצות באזור

אטרקציות ופעילויות באיסלנד

חתול שלג בסנייפלסיוקול

הזמנת כרטיסים לחתול שלג באישור מיידי Loading… טיול לכיבוש פסגת קרחון סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull). הסיור מתחיל על ידי ארגון והכנה של ציוד בנקודת המפגש. משם עולים

כנסו להזמין »
מידע שימושי

מערות לבה

מערות לבה נמצאות באזורים פעילים וולקנית. מערת הלבה המתוארת במאמר זה היא אחת מיני רבות הקיימות באיסלנד. מערה זו שמה Gjábakkahellir והיא נמצאת באחד האזורים

כנסו להזמין »

ערים וישובים

בודיר – Búðir

בודיר (Búðir) היה פעם כפר קטן בעיריית סנייפלסבאייר (Snæfellsbær) כיום עומד במקום מלון בוטיק מפורסם וכנסייה קטנה וציורית. בודיר נושקת למפרץ

המשיכו לקרוא»