טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

Secret Lagoon – הלגונה הסודית

הזמנת כרטיסים ללגונה הסודית (Secret Lagoon)

אנא הזינו כתובת אימייל מדוייקת – השובר ישלח אליכם ישירות למייל.

Loading…

הלגונה הסודית (Secret Lagoon) היא מעיין גיאותרמי חם ממקור מים טבעי הממוקם ב-Hverahólmi, האזור הגאותרמי ליד הכפר פלודיר (Flúðir) בדרום איסלנד. זהו הבריכה העתיקה ביותר במדינה, ואחת הפופולריות ביותר עבור מקומיים ותיירים כאחד.

על אף שמה “הלגונה הסודית” אינה כה סודית ולמרות שהיא אינה עמוסה במבקרים כמו הלגונה הכחולה עדיין נדרש לבצע הזמנה של כרטיסים מראש במיוחד בקיץ – ניתן לבצע הזמנת כרטיסים בחלקו התחתון של העמוד.

מיקום המעיין הוא במסלול “מעגל הזהב” המפורסם, קרוב למפל גולפוס (Gullfoss), בתוך הכפר פלודיר Flúðir. כפר ירוק ושופע זה ידוע בזכות השימוש באנרגיה טבעית מבטן האדמה, המשמשת לחקלאות באמצעות חממות. כך איסלנד מייצרת הספקה של מזון טרי לאורך כל השנה. יתרון מרכזי נוסף של פעילות גיאותרמית זו הוא הבריכות התרמיות הטבעיות והוותיקות שנמצאות באזור.

“סיקרט לאגון” או “הלגונה הסודית” עושה שימוש באנרגיה הגיאותרמית, לחימום המים לטמפרטורה של 38-40 מעלות צלזיוס כל השנה. אידיאלי לרחצה.

האזור מסביב למעיין החם מורכב משדות לבה טחובים ומקומות חמים גיאותרמיים, כולל גייזר קטן המתפרץ כל 5 דקות בערך, אשר ניתן לראות מהבריכה. שביל ליד הבריכה מאפשר לכם לסייר באזור בקלות. הקיטור העולה מן השטח הסובב אל האוויר נותן למקום את אווירתו הקסומה והנפרדת.

מיקום הלגונה הסודית (כבר לא כל כך סודית)

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.