צרו איתנו קשר:

סיבות טובות לטייל איתנו

  • החברה היחידה בישראל המתמחה באיסלנד
  • טיול אישי “תפור” בדיוק לצרכים שלכם
  • צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב
  • התחייבות למחירים הנמוכים ביותר!
  • מוקד תמיכה ושירות טלפוני למטיילים 24/7
  • רשיון מטעם משרד התיירות האיסלנדי

אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר. אופנועי שלג היא פעילות פופולרית במיוחד משום שהיא מאפשרת לכם בפרק זמן קצר יחסית לחוות טיול נוף וריגוש באותו הזמן.

אופנועי השלג מגיעים למהירות של 40 קמ”ש ומסוגלים להתמודד משטחי קרח מכל הסוגים כולל שלג עמוק, לכן פעילות זו מתאימה לכל השנה. רוב השנה – תוכלו לצאת לטיול אופנועי שלג על גבי הקרחונים מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) וואטנאיוקול (Vatnajökull). קרחונים אלה כמו שאר הקרחונים באיסלנד נמצאים על גבי הרי געש והנוף הנשקף מלמעלה נותן תחושה של בלעדיות, אתם אל מול הטבע.

טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול

טיול אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) מופעל על ידי חברת Arcanum. נקודת היציאה נמצאת כ-9 ק”מ מזרחית לסקוגאר (Skogar) או 23 ק”מ מערבית לויק (Vik). פנייה ונסיעה של 1.2 ק”מ על דרך 222. יש שילוט של החברה מהכביש הראשי לפני הפנייה. הטיול אורך 3 שעות, מתוכם שעה על הקרחון (כולל הסעה בג’יפ).

מחירים לעונת 2018
המחיר 26990 קרונות לאדם. שני משתתפים על אופנוע. כולל הסעה לנקודת היציאה בג’יפ.
תוספת 10000 קרונות ליחיד על אופנוע.

טיול אופנועי שלג על קרחון ואטנאיוקול

טיול אופנועי שלג על קרחון ואטנאיוקול (Vatnajökull) מופעל על ידי חברת Glacier Jeeps. נקודת היציאה נמצאת על צומת כביש 1 ודרך F985, כ-45 ק”מ מערבית לעיירה הופן (Höfn) או 80 ק”מ מלגונת הקרחונים יוקולסרלון (Jökulsárlón). יש שילוט של החברה מהכביש הראשי לפני הפנייה. למטיילים בג’יפ יש אפשרות להגיע לבקתת ההרים סמוך לקרחון בקצה דרך F985 ובכך לחסוך את ההסעה בג’יפ. הטיול אורך 3 שעות, מתוכם שעה על הקרחון (כולל הסעה בג’יפ).

מחירים לעונת 2018
המחיר 24000 קרונות לאדם, כאשר שני משתתפים על אופנוע. משך הטיול שלוש שעות מתוכם שעה על הקרחון. כולל הסעה לנקודת היציאה בג’יפ. תוספת 9000 קרונות ליחיד על אופנוע.
המחיר ללא הסעה (למי שמגיע עצמאית עם ג’יפ). 21000 קרונות לאדם. כאשר שני משתתפים על אופנוע. תוספת 9000 קרונות ליחיד על אופנוע.

החברות המפעילות את הטיולים על אופנועי השלג ידאגו לכם לציוד הדרוש: סרבל מגן, מגפיים, כפפות וקסדות ניתנים לכל הנוסעים על מנת להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה. בסוף הנסיעה ידאגו לכם גם לתרמוס עם קפה מהביל שיחזיר אתכם למציאות.

שימו לב – יש צורך ברשיון נהיגה רגיל על רכב על מנת לנהוג באופנועי השלג. ניתן לנסוע כבודד או כזוג על אותו כלי במחיר מוזל. ילדים מעל גיל 6 יכולים להיות מורכבים מאחור.