שייט בספינה בעקבות אורות הצפון

הגדילו את סיכוייכם לצפייה באורות הצפון עם שייט ימי מרייקיאוויק!

הזמנת כרטיסים לשייט אחר אורות הצפון באישור מיידי

Loading…

הצטרפו לחוויה מדהימה של שייט בספינה לצפייה באורות הצפון. המיקום הצפוני של איסלנד הופך אותה לאחד המקומות הטובים בעולם לצפות בזוהר הצפוני. אחד התנאים החשובים ביותר הנדרשים על מנת להגדיל באופן ניכר את סיכויי הצפייה בזוהר הצפוני זה לשמור מרחק מזיהום אור מלאכותי, כמו תאורת בתים ורחובות הקיימת בכל מקום ישוב מודרני.

צפייה באורות הצפון מן האוקיינוס זו חוויה מדהימה. הספינה יוצאת מנמל רייקיאוויק במרכז העיר ומפליגה כ-15-20 דקות הרחק מקו החוף של העיר. הספינה דואגת לשמור מרחק מאורות העיר ונמצאת בסביבה אידיאלית לצפייה בזוהר הצפוני. תופעת האורורה בוראליס מעל האוקיינוס הצפון-אטלנטי כשברקע נראית רייקיאוויק ורכס הר אסיה מרחוק זו חוויה בלתי נשכחת!

במהלך השייט המדריך בספינה נותן רקע והסברים לתופעה הקסומה יחד עם כמה סיפורי פולקלור ומיתוסים מתרבויות שונות מרחבי העולם. השייט אורך בערך 2-3 שעות, תלוי כמה מוקדם / מאוחר אורות הצפון עשויים להופיע.

אנו ממליצים לקחת את הסרבל החורפי שלנו המושאל חינם בספינה (יש מידות המתאימות גם לילדים!), הסרבל עושה עבודה מצוינת וישמור אתכם חמים ונעימים על הסיפון בזמן שאורות הצפון מרצדים על השמים.

במהלך הסיור יוקרן סרטון על אורות הצפון, מלא עובדות מעניינות ופולקלור. מי שקר לו ורוצה להתחמם יכול להזמין משקה חם מהבר ולתפוס פינה נעימה לצפייה מתוך הספינה.

טיפ שימושי: תמיד יש מישהו מאנשי הצוות של הספינה שמצלם תמונות לאורך כל השייט. אז במקום לבזבז זמן רב בעדכון הגדרות המצלמה, מומלץ ליהנות מהרגע ולשלוח לנו דוא"ל על מנת לקבל את התמונות ביום המחרת! (בכל מקרה, אם אתם מעדיפים לצלם לבד אחד מאנשי הצוות ישמח לעזור על מנת לעדכן את הגדרות המצלמה לצילום).

מידע שימושי:
משך השייט – 2-3 שעות.
הדרכה באנגלית
שייט נוסף חינם במקרה של אי צפייה
השייט זמין בין החודשים ספטמבר עד אפריל
החברת המבצעת Special Tours

מה כלול?
שייט מודרך בספינה
אוברול חם גם במידות ילדים
אינטרנט WiFi חינם
קפה\תה וחנות מזכרות
סרטון מקורי על אורות הצפון
שירותים על הספינה.