טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

סירת סילון

למי שמחפש את הצד הפראי, שיט בסירת סילון (Jet Boat) זו בדיוק גלולת האנדרנלין בשבילו. ספינת הסילון של חברת Iceland River Jet טסה על נהר הקוויטה (Hvitá) דרך נוף מדהים שהוא שילוב מנצח של ריגוש והרפתקה המתאימה לכל אחד. לפני העלייה מקבלים את כל ציוד הבטיחות הנדרש ותדרוך קצר יחד עם חליפת מחממת נגד מים. והנה ההרפתקאה מתחילה!

בעת השיט תרגישו כמו ג’יימס בונד כאשר המצערת תכה על הרצפה ורמות האדרנלין וההתרגשות שלך יגיעו לשמיים! סירת הסילון שטה במהירות בנהר Hvítá, מזגזגת דרך קניון מצוקי בזלת מדהים מתחת למפל גולפוס. פירושו של השם קוויטה הוא ‘נהר לבן’, סיור במפלים אלה באמת יראה לכם מדוע הנהר הזה נקרא כך! תוכלו לראות הכל מהמצוקים התלולים של הקניון ועד למפלים הלבנים. מימיו של נהר קרחוני רב עוצמה זה, מגיעים מקרחון לנגיוקול (Langjökull), חורצים את קרקעית האדמה ומפסלים בסלע כמה תצורות יוצאת דופן. הרגישו את עקצוץ עמוד השדרה שלכם מרוב התלהבות – חוו את כוחם של שיט בסילון והיופי הדרמטי והגולמי של הטבע האיסלנדי!

היציאה לשיט היא מהעיירה רייקהולט (Reykholt) באזור “מעגל הזהב” של איסלנד על כביש 35 – לא להתבלבל עם כנסיית רייקהולט שנמצאת במערב איסלנד.

מידע כללי על הטיול:
פעילות השיט מתקיימת בין החודשים מאי לספטמבר.
משך הזמן הנדרש לפעילות הוא בסביבות שעה.
רמת קושי קלה.
גיל מינימום 8 שנים.
אין איסוף, יש להגיע למקום באופן עצמאי.
מיקום היציאה: Drumboddsstadir Base Camp – יש להגיע למקום 15 דקות לפני תחילת השיט.
השיט כולל מדריך וציוד נדרש.

Another Iceland 2020 © All Rights Reserved.