טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

בריכות וספא פונטנה – Fontana

הבטיחו את מקומכם! הזמנת כרטיסים ישירה:

Loading…

ספא פונטנה בעיירה לוייגארוואטן (Laugarvatn) הינו מתחם של בריכות גיאותרמיות וסאונות לחות ויבשות על שפת אגם לאוגרווטן. זוהי תחנת עצירה פופולרית בקרב מבקרים באזור מעגל הזהב ונמצא בקירבה יחסית לאתרים גייזר ופארק ת’ינגווטליר.

הסאונות הלחות

התושבים המקומים של הכפר יודעים ונהנים מהתכונות המרפאות של הנביעות הגיאותרמיות באגם החל מתחילת המאה הקודמת. בריכת פונטנה מנצלת נביעה טבעית זו ומכנסת אדים חמים ומרפאים המתפתלים ישירות מהקרקע אל שלוש הסאונות. הטמפרטורה של האדים משתנה ונעה בין 40-50 מעלות בהתאם לטמפרטורות של הקיטור ומזג האוויר. הלחות בסאונות גבוהה מאד. רשתות ברצפת הסאונות מאפשרות לאורחים לשמוע ולהריח את המעיין החם הטבעי הרותח מתחתיו, היוצר חוויה טבעית וייחודית.

ספא פונטנה

הבריכות הגיאותרמיות

שלוש בריכות מינרליות המחוברות יחד עם עומק, גודל וטמפרטורה משתנה בינהן. הבריכות והג’קוזי מושלמות להרפיה ולתענוג, וכוללות יצירות אמנות מפוסלות באבן שנעשו על ידי אמן האיסלנדי. הג’קוזי העליון ביותר מספק נוף פנורמי של הסביבה היפה, בעוד שהמים הבריאים מזינים את הגוף והנפש כאחד.

סאונה פינית

מתחם פונטנה כוללת גם חדר סאונה בסגנון פיני. הטמפרטורה היא בין 80-90 מעלות, עם לחות נמוכה. ניתן לשבת וליהנות מנוף האגם היפה דרך החלון הגדול. הפינים נהנים מחדרי סאונה המשך מאות שנים, זה עבורם מקום להירגע עם בני משפחה וחברים, כמו גם מקום להרפיה פיזית ונפשית.

מיקום בריכת פונטנה

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.