בריכות וספא פונטנה – Fontana

הזמינו כרטיסים למתחם הספא והסאונות על שפת אגם לאוגרווטן הקסום!

הזמנת כרטיסים לספא פונטנה באישור מיידי

Loading…

ספא פונטנה בעיירה לוייגארוואטן (Laugarvatn) הינו מתחם של בריכות גיאותרמיות וסאונות לחות ויבשות על שפת אגם לאוגרווטן. זוהי תחנת עצירה פופולרית בקרב מבקרים באזור מעגל הזהב ונמצא בקרבה יחסית לאתרים גייזר ופארק ת'ינגווליר.

הסאונות הלחות

התושבים המקומיים של הכפר יודעים ונהנים מהתכונות המרפאות של הנביעות הגיאותרמיות באגם החל מתחילת המאה הקודמת. בריכת פונטנה מנצלת נביעה טבעית זו ומכנסת אדים חמים ומרפאים המתפתלים ישירות מהקרקע אל שלוש הסאונות. הטמפרטורה של האדים משתנה ונעה בין 40-50 מעלות בהתאם לטמפרטורות של הקיטור ומזג האוויר. הלחות בסאונות גבוהה מאד. רשתות ברצפת הסאונות מאפשרות לאורחים לשמוע ולהריח את המעיין החם הטבעי הרותח מתחתיו, היוצר חוויה טבעית וייחודית.

הבריכות הגיאותרמיות

שלוש בריכות מינרליות המחוברות יחד עם עומק, גודל וטמפרטורה משתנה ביניהן. הבריכות והג'קוזי מושלמות להרפיה ולתענוג, וכוללות יצירות אמנות מפוסלות באבן שנעשו על ידי אמן האיסלנדי. הג'קוזי העליון ביותר מספק נוף פנורמי של הסביבה היפה, בעוד שהמים הבריאים מזינים את הגוף והנפש כאחד.

סאונה פינית

מתחם פונטנה כוללת גם חדר סאונה בסגנון פיני. הטמפרטורה היא בין 80-90 מעלות, עם לחות נמוכה. ניתן לשבת וליהנות מנוף האגם היפה דרך החלון הגדול. הפינים נהנים מחדרי סאונה המשך מאות שנים, זה עבורם מקום להירגע עם בני משפחה וחברים, כמו גם מקום להרפיה פיזית ונפשית.