אופנועי שלג על קרחון לנגיוקול (גולפוס)

טיול אופנועי שלג ממפל גולפוס באזור "מעגל הזהב" של איסלנד, חוויית שלג מטורפת על קרחון לנגיוקול, הקרחון השני בגודלו באיסלנד!

הזמינו כרטיסים לטיול אופנועי שלג והבטיחו מקומכם!

 

מפל גולפוס הינו ללא ספק המפל הכי מפורסם שזוכה להכי הרבה מבקרים באיסלנד. המפל ממוקם בנוחות במרחק של סה"כ שעתיים נסיעה מרייקיאוויק באזור מעגל הזהב, שיחד עם פארק תינגווליר וגייזר הינו מסלול חובה לכל מי שמבקר באיסלנד.

לטיול אופנועי שלג ואטרקציות נוספות בקרו בעמוד הטיולים שלנו!

טיול אופנועי שלג על קרחון לנגיוקול זו בחירה מצויינת למטיילים בנהיגה עצמית שרוצים לשדרג את מסלול מעגל הזהב עם משהו מיוחד. נפגשים מבית הקפה גולפוס (Gullfoss) שם פוגשים את המדריכים צמוד לג'יפים שאיתם מגיעים לקרחון. המדריכים המקצועיים יקחו אתכם להרפתקה של אופנועי שלג ברמה ההררית של איסלנד עם הנופים המדהימים ביותר של קרחון לנגיוקול וסביבתו הייחודית. הנסיעה מנקודת המפגש בגולפוס לקרחון היא חוויה בפני עצמה אז כדאי להנות מהנופים דומי מאדים הנשקפים מהחלון. זהו אזור ההררי עצום עם רכסי הרים גבוהים, שפוט מחזה מרהיב! לאחר שמגיעים לבקתת היציאה על הקרחון, תקבלו את הציוד המתאים לאופנועי השלג. המדריכים יתנו לכם הנחיות בטיחות והוראות פשוטות כיצד להפעיל את אופנועי השלג. וקדימה לדרך!

היכן נפגשים?

נקודת המפגש היא בחניון העליון של מפל גולפוס (Gullfoss), מחוץ לאזור בו ממוקמות החנויות והמסעדה. לוקח כשעתיים לנסוע מרייקיאוויק לגולפוס.

מה כלול?

אוברול, כפפות, קסדה, שעה נסיעה באופנועי השלג.

מה דרוש?

  • נדרש רישיון נהיגה בתוקף, היציאה עשויה להתעכב או להתבטל עקב מזג האוויר ותנאי הדרך.
  • 2 אנשים חולקים את אותו אופנוע שלג, אדם בודד לכל רכב בעלות נוספת.
  • הגבלת הגיל היא 6 שנים.
  • להתלבש בהתאם למזג האוויר. באיסלנד תמיד רצוי להתלבש בבגדים חמים ואטומים למים, שינויי מזג האוויר הם פתאומיים אז צפו לבלתי צפוי.
  • להביא משהו לאכול ולשתות.

הנסיעה על הסופר-ג'יפ היא הרפתקה משלה, אז תזכרו להנות מהנסיעה.

הטיול זמין כל השנה.
רמת קושי קלה.
משך הטיול כולו 4 שעות.