טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

השכרת רכב באיסלנד

שימו לב, כל הטיולים בנהיגה עצמית באתר כוללים השכרת רכב!

>>>> לחיצה כאן לרשימת הטיולים בנהיגה עצמית

חשוב להזמין רכב מראש

עונת התיירות באיסלנד קצרה, מומלץ לבצע הזמנת רכב זמן מה מראש על מנת לשריין את הרכב המתאים בדיוק בשבילכם במחיר הטוב ביותר.

כללי נהיגה בכבישי איסלנד

הנהיגה באיסלנד היא בצד ימין של הכביש ויש להדליק אורות כל הזמן. רוב הכבישים הם דו מסלוליים ומפותלים אז הקפדה על עירנות ונהיגה בטוחה ישיבו אתכם הביתה בשלום. רוב תאונות הדרכים באיסלנד קורות ע”י נהיגה בלתי זהירה של תיירים. זהירות מהכבשים! יש לשים לב שכבשים הרועות בצידי הדרכים ולעיתים קופצות לפתע לכביש, מוטב להאט שרואים כבשים ממרחק. כמובן, חובה לחגור חגורות בטיחות כל הזמן. חשוב לשים לב לשלטי הדרכים באיסלנד, אלה יסייעו לכם להתמודד עם תנאים מאתגרים שנהגים בישראל בדר”כ לא מורגלים בהם. למשל השלט “Malbik Endar” אשר פירושו כי הסתיימה הדרך הסלולה והינך עובר כעת לדרך עפר. הנהג אמור להאט כדי לשמור על השליטה במכונית.

כבשים על הכביש באיסלנד

אם אתם מתכננים לחצות נהרות או לנהוג בכבישי ההר במרכז האי נהגו במשנה זהירות והיצמדו למסלול. כבר קרו מקרים של נהגים שאיבדו את דרכם ונפלו למדרון תלול. על פי החוק באיסלנד, חל איסור לנהוג בדרכים שלא מיועדות לכלי רכב. רוב כבישי ההר סגורים עד סוף יוני, או אפילו מאוחר יותר, בוץ ורטיבות הופכים אותם לבלתי עבירים לחלוטין.

במהלך ביקור באיסלנד מומלץ לשאת כרטיס אשראי כל הזמן, שכן זו הדרך המהירה ביותר והמקובלת ביותר לשלם עבור כל דבר, אפילו הזול ביותר. באיסלנד ישנן תחנות דלק לא מאויישות רבות כך שכרטיס אשראי יהיה הדרך היחידה בה תוכלו למלא את מיכל הדלק. הקפדו לתדלק את מכוניתכם בכל הזדמנות וזיכרו שיכול להיות מרחק גדול בין תחנות במהלך הדרך.

נהיגת חורף

בחורף במיוחד, חשוב מאוד לתכנן את המסלול מראש למקרה של מזג אוויר גרוע וסופות שלגים. משמעות הדבר שרצוי לקחת אוכל ומים לברר היכן מקום הלינה הקרוב ביותר. עם זאת, עבור רוב עונת התיירות בקיץ האקלים של איסלנד הוא נעים ומתון ונוח לנהיגה.

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.