טיול יומי לדרום איסלנד באוטובוס

להגיע למפלים העצומים של הדרום הירוק והפרוע! טיול אוטובוס בקבוצה בינלאומית.

טיול יומי מומלץ לחובבי טבע. נסיעה לאורך החוף הדרומי של איסלנד, אחד האזורים היפים ביותר של המדינה, מרייקיאוויק ועד ויק (Vík), הכפר הדרומי באיסלנד המוקף בצוקים ותצורות לבה מיוחדות.

הזמנת כרטיסים מיידית לטיול יומי לחוף הדרומי של איסלנד:

 

אזור דרום איסלנד מיוחד בכך שהוא אחד האזורים הכי עשירים בתצורות נוף ייחודיות. החל מהמישורים החקלאים ועד לחופי הלבה השחורים. חלקו המזרחי של האזור נשלט על ידי קרחונים והרי געש פעילים ואת קו החוף חורצים נהרות חזקים.

בין תחנות הביקור בטיול זה מבקרים בשניים מהמפלים הידועים של איסלנד. מפל סלייאלנדפוס (Seljalandsfoss) ומפל סקוגפוס (Skógafoss) הכביר. מקורותיהם של המפלים הוא בקרחון אייפיאטלאיוקול (Eyjafjallajökull) הנמצא בדיוק מעל ונראה בבירור. מפל סלייאלנדפוס מפורסם בכך שניתן לטייל רגלית מאחוריו בשביל הליכה קצר ומעניין. אנו ממליצים להביא מעיל גשם או מעיל עמיד במים. מפל סקוגפוס המרשים הוא גם נקודת היציאה למסלול ההליכה המפורסם Fimmvörðuháls המוביל לשמורה ההררית היפה ת'ורסמורק (Þósmörk). המפל שימש תפאורה בסרטים ת'ור, העולם האפל והחיים הסודיים של וולטר מיטי.

נעצור בחוף החול השחור של רייניספארה (Reynisfjara), עם תצורות הסלע של רייניסדראנגר (Reynisdrangar) ואבני הבזלת. זהו אחד החופים המרהיבים ביותר באיסלנד. בנוסף, נעצור גם בקרחון סולהיימאיוקול (Sólheimajökull) ונטייל רגלית לאגם קטן אשר נוצר מול הקרחון שנסוג.

מידע כללי:

הטיול זמין כל השנה.
משך הטיול: 9:00 – 19:30.
טיול באוטובוס נוח עם מדריך דובר אנגלית.
החברה המפעילה: Reykjavik Excursions.
אפשרות לאיסוף ממבחר מלונות ברייקיאוויק.
אתרים מרכזיים: קרחון סולהיימאיוקול, הכפר ויק, חוף רייניספארה, סלעי הבזלת רייניסראנגר, מפל סקוגפוס, מפל סליאלנספוס.