אומגה (זיפליין) מויק

שלבו טיול מקסים עם גלישות אומגה באורכים שונים ובנופים חד פעמיים!

הזמנת כרטיסים לאומגה באישור מיידי:

רכיבה על אומגה (zipline) היא הרפתקה נהדרת עבור כל אלה שאוהבים את הריגוש של לעשות משהו מאתגר אך בו זמנית מאוד בטוח. הסיור כולל טיול רגלי דרך קניון עוצר נשימה וארבעה רכיבות אומגה שאורכן 120 מ', 240 מ', 30 מ' ו-140 מטרים. הנוף מתחת עוצר נשימה ותוכלו לראות אותו מזווית של מעוף ציפור כשאתם גולשים במורד הקניון באומגה.

איפה מתחילים?

האומגה ממוקמת ממש ליד הכפר ויק (Vik) בדרום איסלנד מוקף גבעות ועמקים יפים. המקום לא נגיש ברכב, אז קודם כל נפגשים בבסיס היציאה בויק ברחוב Víkurbraut 5, משם נסיעה קצרה של 5 דקות, ואז צעידה קלה ש של 5 דקות בקצב מתון כדי להגיע לרציף ההמראה של האומגה הראשונה הנקראת Little Rush. לפני היציאה יש מפגש קצר עם הנחיות בטיחות כדי לוודא שאתם מרגישים בנוח ומוכנים ליהנות מהאטרקציה. הלב פועם מהתרגשות ויש לכך סיבה טובה, אתם עומדים לצאת למעוף בנוף אולי המרהיב ביותר בדרום איסלנד.

סיום הטיול

האומגה השנייה ה- Gentle Giant, נמצאת מיד לאחר שמסיימים את המעוף הראשון, זוהי האומגה הארוכה ביותר (240 מטר) הנחשבת גם ליפה ביותר. לאחר שעוברים את שתי האומגות יוצאים לטיול רגלי קצר של 10 דקות דרך נופים של צוקי סלע מטורפים לעבר האומגה השלישית ה- Leap of Faith. זה הקו הקצר ביותר וכאן אנחנו עושים דברים קצת אחרת, לא נספר לכם יותר בינתיים כי אנחנו לא רוצים לקלקל את ההפתעה. לבסוף, ממשיכים לעבר קו האומגה הרביעי ה- Big Rush, הוא שייקח אתכם מעל מפל מדהים, בשם Hundafoss (המפל של הכלב). כדי לסיים את החוויה ואם מזג האוויר מאפשר זאת, את הדרך חזרה נוכל לעשות בהייק קצר יפיפה של 3 ק"מ חזרה לבסיס היציאה.

מידע כללי:

הטיול זמין כל השנה.
משך הטיול בין שעה וחצי לשעתיים.
גיל מינימום – 8 שנים.

הטיול כולל:

ציוד בטיחות כולל קסדה, הסעה לנקודת היציאה של האומגה הראשונה, מדריך מוסמך.

מה להביא?

נעלי הליכה, ביגוד חם, מעיל גשם נגד רוח, כפפות, כובע צמר, בעלי שיער ארוך רצוי לאסוף אותו כדי שיכנס בקלות לקסדה.

נקודת מפגש

Víkurbrat 5, Vík í Mýrdal, South Iceland – יש להיות במקום 15 דקות לפני היציאה.