טיול למערת קרח ליד ויק – Fast Track Ice Cave tour

בואו לחקור את מערת הקרח הסודית ליד ויק מתחת להר הגעש קטלה!

האם ביקרתם פעם בתוך קרחון? בתוך קרחוני הענק של איסלנד חבויות מערות קרח מטורפות. באנגלית קוראים להם Ice Caves. קירות הקרח הצלולים נותנים הרגשה של כניסה למימד אחר, קסום וקר. קרחונים הם נהרות קרח קפואים הזורמים באיטיות ומשתנים ללא הרף, מכאן שמערות הקרח משתנות גם הן. הזרימה של הקרחונים יוצרת מערות חדשות וחוסמת מערות קיימות כך שכל ביקור במערת קרח הוא כניסה לעולם רגעי וייחודי שלעולם לא יהיה כמוהו בעתיד.

הזמנת כרטיסים למערת קרח ליד ויק באישור מיידי

 

הצטרפו לטיול מרתק מהעיירה ויק (Vik) למערת קרח בקרחון מירדאלסיוקול (Mýrdalsjökull) הנמצא מתחת להר הגעש קטלה (Katla). מערת הקרח הזו היא דוגמה מצוינת לכוחות הטבעיים הדינאמיים המעצבים את איסלנד מעל ומתחת פני הקרקע. הדרך למערה נגישה לרכב 4X4 משודרגים בלבד. במהלך הנסיעה, נצלו את הזמן ליהנות מהנוף המדהים הנשקף מהחלון. הנוף המדהים כה רבגוני, עוברים דרך חולות שחורים רחבי ידיים הנקטעים על ידי הרים ירוקים בצבע אזמרגד.

עם ההגעה, תראו קרחון ענק, מכוסה בחלקו בשלג. אנחנו מתחילים את טיולנו מחומת קרח ענקית – אם תסתכלו היטב, תראו אפר וולקני בתוך שכבות הקרח, אשר מהווה עדות להתפרצויות געשיות מהעבר. אחר כך תטיילו בין צורות קרח מוזרות ומדהימות שנדמה כאילו נלקחו מאיזה עולם מהאגדות ובתוכן מסתתרות מערות קרח. שם תהיה לכם הזדמנות להציץ לתוך הענק – אל תוך עולמו הפנימי של הקרחון. קירות הקרח הכחולים מאירים את המערה יוצרים ניגוד מרשים לאפר השחור המקיף אותה.

הדרך למערה נגישה לרכב 4X4 משודרגים בלבד. במהלך הנסיעה, נצלו את הזמן ליהנות מהנוף המדהים הנשקף מהחלון. הנוף המדהים כה רבגוני, עוברים דרך חולות שחורים רחבי ידיים הנקטעים על ידי הרים ירוקים בצבע אזמרגד. בחורף הרקע הלבן מרשים לא פחות עם צבעי הקרחון הכחול מנצנצים בשמש.

הערה: חשוב לציין כי מערות הקרח הן תופעה טבעיות והתנאים יכולים להשתנות בהתאם למזג האוויר. בטיחות המטיילים נמצאת בראש סדר העדיפות של החברה, לכן ייתכן שסיור יבוטל בהתראה קצרה עקב תנאי מזג אוויר או חששות בטיחותיים. אם זה יקרה, אנו תמיד נעשה כמיטב יכולתנו להציע לך סיור חלופי או זיכוי כספי מלא.

מידע כללי:
הטיול למערת הקרח זמין כל השנה.
דרגת קושי קלה עד בינונית תלוי בתנאי מזג האוויר.
כולל מדריך מקצועי דובר אנגלית.
גודל הקבוצה 2-12 מטיילים.
גיל מינימום 6 שנים.
משך הטיול 2.5-3 שעות.
חברה מפעילה: Katlatrack

מה להביא? ביגוד חם, מעיל עמיד במים, כובע צמר, כפפות ונעלי הליכה טובות רצוי גבוהות.

נקודת המפגש היא בתחנת דלק OB בעיירה ויק – למיקום על המפה לחיצה כאן.
הטיול למערת הקרח זמין גם מרייקיאוויק כולל הסעה הלוך ושוב. למידע ומחירים צרו אתנו קשר.