טיפוס על קרחון ואטנאיוקול

צאו לסיור מקיף הכולל הליכה וטיפוס על קרחון עם מדריך מקצועי אשר יציג לכם את יסודות הטיפוס על קרחון ועוד הרבה יותר!

הזמנת כרטיסים לטיפוס על קרחון באישור מידיי

הקרחונים של איסלנד מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף, התרבות והמורשת של האי. היכרות אישית עם אחד הקרחונים זו היכרות עם איסלנד עצמה, המהות שלה וגם אחד המקומות היחידים בעולם בהם ניתן לטייל על קרחונים מרהיבים ביופיים בקלות ובבטחה.

עבור אלה מבינכם המחפשים את הריגוש הנוסף, מעט חוויות משתוות לטיפוס על קיר קרח. הצטרפו לסיור וטיפוס על קרחון ואטנאיוקול (Vatnajökull), הקרחון הכי גדול באירופה. שימו לב שזו פעילות פופולרית ולכן רצוי לשריין את מקומותיכם מראש!

הסיור יוצא אל אחד מלשונות הקרח של קרחון ואטנאיוקול, שם תוכלו לחוות את נופים משגעים של הפסגות הגבוהות ביותר באיסלנד המתנשאות לגובה של יותר מ-2,000 מטר. זו תהיה התפאורה שלכם להמשך היום, כמו שהייתה לעשרות סרטים כמו ג'יימס בונד, מסע בין כוכבים וסדרת משחקי הכס.

הטיול מתחיל ממגרש החנייה של פארק סקאפטאפל. המדריך שלכם יספק לכם תדריך ואת כל הציוד הדרוש: נעלי הליכה, קרמפונים, גרזני קרח, רתמות וקסדות. לאחר מכן עולים על האוטובוס לנסיעה קצרה של 10 דקות עד למרגלות הקרחון. משם זה רק 15 דקות הליכה לקצה הקרחון שם המדריך ינחה כיצד ללבוש את הקרמפונים.

הקרחון דינאמי ומשתנה כל הזמן, המדריך ימצא את שביל הטיפוס המתאים וייקח אתכם לחוויה מיוחדת לראות את תצורות הקרח כמו סדקים עמוקים על פני הקרחון ופירים אנכיים בקרח שנוצרים על ידי הפשרת מים שמוצאים את דרכם לתוך סדקים עמוקים. בחורף, לעתים קרובות אפשר להציץ לתוך מנהרות קרח קטנות וללכוד את הלב הכחול והיפה של הקרח.

משך הטיול 4 שעות, מתוכם 3 שעות הטיול על הקרחון עצמו.

הטיול כולל:

  • כל הציוד הנדרש לטיפוס והליכה על קרחון.
  • מגפיים מתאימות להליכה על הקרח.
  • מדריך מקצועי דובר אנגלית.

פעילות זמינה כל השנה.
גיל מינימום 12.
קושי: בינוני.
גודל קבוצה: 6 משתתפים.

מה להביא?

שכבה תחתונה של ביגוד חם.
שכבה עליונה של מעיל נגד מים ורוח.
כובע צמר וכפפות.

תנאי ביטול: ניתן לקבל החזר מלא על ביטול שנעשה 48 שעות מתחילת הטיול.