שאלות נפוצות על טיול בנהיגה עצמית באיסלנד

לפני הטיול

בהחלט כן! תוכלו לבחור להתחיל ולסיים את הטיול בכל תאריך ושעה. אנחנו מתאימים את הזמנת הטיול לפי צורכי המטייל ולא להפך!

נכון ל 2022 אין טיסות סדירות ישירות לאיסלנד. יש בעונה ספקי תיירות המפעילים קווי צ'רטר ישירים ליעד.

יש הרבה מאד חברות תעופה כיום המציעות טיסות לאיסלנד עם עצירת ביניים מאחת בערי אירופה הפופולריות ביותר דרך ריגה עם אייר בלטיק ודרך הלסינקי עם פינאייר.

אין צורך בביטוח אתגרי גם אם בוחרים להצטרף לפעילויות כגון שייט לווייתנים, אופנועי שלג או טיפוס על קרחון.

אין צורך! הרישיון הישראלי מפלסטיק תקף.

בהחלט. המסלולים באתר הם הצעות ובסיס לשינוי. טרם ההזמנה נדאג להתאים את המסלול בדיוק לצרכים ולבקשות שלכם, תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ובמקצועיות.

אין באמת חשיבות לכיוון הטיול. יש לעתים העדפה של מטיילים לכיוון מסוים על מנת להתחיל את הטיול דווקא מאזור מסוים ולא אחר, אך זה עניין סובייקטיבי לחלוטין. ישנם מקרים שקשורים לפעילויות שמטייל רוצה להזמין, מעבורות וכדומה, שיכולים לעבוד טוב יותר עבור כיוון אחד ופחות עבור הכיוון השני. במקרים כאלה נדע להתאים את כיוון הטיול הנכון ללקוח.

פעילויות אופציונליות הן פעילויות מודרכות (תמיד) שניתן ומאד מומלץ לשלב בטיול שלכם באיסלנד (כמובן כל אחד והפעילויות שמתאימות לו). רובן הגדול של הפעילויות אורכות עד שעתיים וניתן בקלות לשלב לא מעט מהן כמעט בכל טיול ומסלול. הפעילויות אינן כלולות במחיר החבילה ואנו נזמין אותן עבורכם בהתאמה מלאה לרצונותיכם, מסלול הטיול שלכם ובמחיר זהה להזמנה ישירה מהספקים.

עבור טיולים בקיץ אנו ממליצים להזמין את הפעילויות כמה שיותר זמן מראש (ורק לאחר שתהליך ההזמנה שלנו הסתיים) משתי סיבות. הראשונה זמינות. הפעילויות מבוקשות מאד בקרב מטיילים וכל פעילות צריכה להיות מוזמנת ביום מסוים בשעה מסוימת בהתאם למסלול שלכם. בהחלט יכולים להיות מקרים בהם לאותו יום ושעה כבר לא יישארו מקומות. הסיבה השנייה למהר להזמין, היא שניתן לבטל 99% מהפעילויות עד 48 שעות ממועד הפעילות ולקבל החזר כספי מלא!

לאחר קבלת טופס הרשמה בדוא”ל, ישלח אישור תוך 48 שעות שההזמנה יצאה לדרך. בשלב זה נגבה סכום של 20% דמי קדימה באמצעות לינק מאובטח שישלח אליך.
תהליך ההזמנה לוקח כמה שבועות ובסיומו, ישלח בדוא”ל העתק של תכנית הטיול המלאה, טופס שירותי קרקע (וואוצ’ר) וטופס מידע שימושי לקראת הטיול. יחד עם מסמכי הטיול והתכנית נשלח לכם גם ספרון מטיילים על איסלנד בגרסה דיגיטלית.

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית. אנחנו לא דורשים העברה של פרטי הכרטיס, אלה מעבירים למטיילים לינקים לעמודי תשלום מאובטחים על מנת שפרטי הכרטיסים לא ישמרו אצלנו ולא בשום מקום אחר בעולם.
בעת הזמנת הטיול נגבה 20% מעלות הטיול כמקדמה ואת שאר הסכום 4 שבועות טרם מועד הטיול.

אנא כנסו ללמוד על תנאי הביטול בטיולים בנהיגה עצמית כאן www.iceland.co.il/terms-and-conditions

אנו מציעים שלוש רמות של מלונות למטיילים שלנו.

רמת Budget: זו הרמה הנמוכה ביותר מבין השלוש. במלונות אלה החדרים עם שירותים ומקלחת משותפים ולא פרטיים בחדר.

רמת Standard: הרמה המוזמנת ביותר. מלונות בסיסיים אך עם שירותים ומקלחת פרטיים בחדר. רמה זו מתאימה מאד למטיילים בכל גיל.

רמת Comfort: הגבוהה ביותר מבין השלוש. המלונות הטובים ביותר בכל אזור באי, כולם עם שירותים ומקלחת פרטיים בחדר.

חשוב לציין כי כל המלונות תחת כל הרמות נקיים, וותיקים ועם צוותים אדיבים. החדרים המוזמנים תחת כל רמה הם תמיד חדרי standard בכל מלון. ניתן לשדרג חדרים לרמה גבוהה יותר (בהתאם לזמינות) כאשר התוספת תקבע בהתאם למחירי המלון.

ניתן בהחלט וכמובן שהתוספת ללילה ששודרג (או דווקא ההפך) תחושב נקודתית עבור לילה זה.

בזמן הטיול

ברוך הבא! גש לדלפק השכרת רכב שבתוך שדה התעופה (אי אפשר לפספס), הצג את שובר שירותי הקרקע שקיבלת מאיתנו, קבל את הרכב וצא לטיול חייך!

בהחלט כן. איסוף הרב משדה התעופה, כמו גם ההחזרה זמינה 24/7.

את ה ג'י.פי.אס תקבל יחד עם הרכב בעת איסופו.

בחבילות הטיול שלנו כלולים שני נהגים. תוכלו להוסיף בעלות של 35 יורו נהג נוסף לכל הטיול.

לרשות המטיילים שלנו עומד מוקד חירום טלפוני הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הצוות המיומן שלנו יעשה הכל על מנת לאפשר טיול ללא תקלות.

הדרכים במרכז איסלנד, המסומנות ב F אינן סלולות אך כולן במצב תחזוקה טוב ונוחות לנהיגה ונסיעה. אין שום צורך בניסיון קודם בנהיגת "שטח" ומרכז איסלנד בהחלט מתאים לכל מטייל. יש צורך ברכב 4×4 ובמסלולים מסוימים בהם נדרשת חציית מעברי מים חשוב גם שהרכב 4×4 יתאים למשימה.

כדי להגיע לחלק מהמקומות במרכז איסלנד (Highland) יש צורך בחציית מעברי מים. יחד עם זאת אנחנו נוביל אתכם למעברי המים הקלים יותר ואלה שעבורם לא נדרש כל ניסיון קודם בנהיגת "שטח" או חציית מעברי מים. כל שנדרש או רכב 4×4 מתאים והמעבר יתבצע בקלות.
חשוב לציין כי שום רכב אינו מבוטח עבור חציית מעברים מסוג זה והחצייה היא על אחריות המטייל.

כל ההליכות לכל הנקודות הכלולות במסלולים שלנו הן קלות ולא ארוכות. יש ימים מסוימים בהם למי שירצה תהיה אופציה לטיולים ארוכים יותר, אך זה תמיד בגדר בחירה.

בהחלט כן. בחלק מהימים כמעט בכל מסלול טיול תהיה לכם אפשרות לטייל רגלית טיולים משמעותיים באזור ה 10 ק"מ. עבור לקוחות שנושא הטיולים הרגליים מהווה נדבך עקרי מהטיול, אנחנו נדאג לייצר תכנית טיול בהתאם.

תרבות הקמפינג מאד מפותחת באיסלנד וכמעט בכל ישוב תמצאו לפחות קמפינג אחד מסודר. החוק באיסלנד אינו מאפשר לינה בשטח שלא בחניונים מסודרים ומורשים.