כתבו עלינו

טלויזיה

עובדה – ערוץ 2 – 24.4.2010

גיא גוטרימן מחברת Another Iceland התלווה לצוות התוכנית עובדה מערוץ 2 למסע בעקבות התפרצות הר געש אייפיאטלאיוקול שהשביתה את נמלי התעופה של אירופה.

 

עיתונות

עיתון גלובס – 27.1.2011

גלובס אל ההמלצות מצטרף גם גיא גוטרימן…לאחרונה, הקים את האתר iceland.co.il המציע הצעות למסלולי טיול, קישורים לאתרים של ספקי תיירות מובילים, מידע שימושי ומפות. בנוסף מציע גוטרימן את שירותיו כמתכנן טיולים כשהוא עובד בשיתוף פעולה עם חברות תיירות וספקים באיסלנד. “מספר הישראלים שמגיעים הנה גדל מאוד בשנים האחרונות, בעיקר מאז התפרצות הר הגעש כאן שהעלתה את איסלנד לכותרות. השילוב של אופנועי שלג, הרי געש פעילים, קרחונים ומעיינות חמים עונה על הרבה פנטזיות של המטייל הישראלי, וזה מאוד בולט”, הוא אומר ומוסיף באשר לסוגיית העונה: “החורף מציע מחירים מאוד זולים ואטרקטיביים ונופים שונים ומיוחדים, אבל הוא הרבה פחות צפוי מבחינת מזג אוויר. הרבה מגיעים הנה בקיץ ואז מחליטים לחזור שוב בחורף, כי זו פשוט מדינה אחרת”….לכתבה המלאה.


VIKAN – 20.5.2010

VIKAN כתבת שער במגזין “VIKAN” (מעין גירסה איסלנדית לעתון “לאשה”). מלבד הסיפור האישי שהוצג בכתבה של זוגיות ישראלית-איסלנדית. הסכמתי לעשות את הראיון הזה, כדי לנצל את ההזדמנות לספר לאיסלנדים ש”למציאות הישראלית” אותה הם בדר”כ רואים רק בטלויזיה, יש גם צדדים אחרים.

Ynet – 8.11.2009

המומלצים של Ynet. פורסם ב-8.11.09 – לכתבה המלאה