רמות הרריות ומישורים ירוקים

כולל מרכז איסלנד (4x4)
10 ימים
יולי-אוגוסט
חזרה אל  טיולים בנהיגה עצמית »

מסלול רמות הרריות ומישורים ירוקים תוכנן בקפידה על מנת להעניק לכם חוויית איסלנד מלאה. זהו טיול ג’יפים באיסלנד בנהיגה עצמית העובר באזורים הכי מרתקים של האי. מסלול הטיול עובר בכל מגוון הנופים שבזכותם איסלנד ידועה כארץ הקרח והאש. הטיול מתחיל במסלול מעגל הזהב המפורסם, הכולל את פארק ת’ינגווטליר שם ניתן להלך בין הלוחות הטקטוניים, סילון הגייזר המתפרץ והמשך צפונה בדרך קיולור שחוצה את איסלנד מדרום לצפון ברמות ההרריות בין קרחונים, שדות גייזרים ולגונות טורקיז. הטיול ממשיך למפל דטיפוס, מפל המים העוצמתי ביותר באירופה, קשה שלא לעמוד משתאים מול המפל האדיר. המסלול כולל את כל אזור אגם מיוואטן בעל הנוף הירחי מצולק המכתשים, קניון הפרסה אסבירגי ולמעשה את כל האטרקציות של פארק ואטנאיוקול, הפארק הלאומי הגדול באירופה. הטיול כולל את האפשרות לצאת לכל האטרקציות הכי נחשבות באיסלנד. החל משיט לצפייה בלוויתנים, טיול אופנועי שלג, הליכות על קרחונים, ביקור במערות לבה, מנהרות קרח וכמובן רחצה בבריכות גיאותרמיות בנופים מרהיבים. לאחר הביקור בצפון איסלנד המסלול ממשיך דרומה דרך אזור הלגונות הקרחוניות ופארק סקאפטאפל הנמצא למרגלות הקרחון הגדול באיסלנד. אחת מנקודות השיא בטיול היא הנסיעה בג’יפ בדרך גב ההר לעבר שמורת לנדמנלאוגר. נופים סוריאליסטים של הרים צבעוניים ונופים שכאילו נלקחו מפלנטה אחרת. הטיול מסתיים בבירה הצפונית ביותר בעולם. העיר היפה והירוקה רייקיאוויק. טיול ג’יפים באיסלנד שהוא הרפתקה בלתי נשכחת!

אין צורך בניסיון קודם בנהיגת שטח. אורך המסלול: 1750 ק”מ בקירוב.

מפת הטיול

יום 1. נחיתה איסוף הרכב בשדה התעופה – רייקיאוויק עיר המפרץ המעשן

האתרים המרכזים של היום: בניין האופרה הרפהאגם טיורןנמל גרנדיפסל ‘נוסע השמש’

שדה התעופה הבינלאומי של איסלנד קטן ואפקטיבי. מיד עם הנחיתה בשדה התעופה קפלאוויק, אוספים את הרכב מדלפק חברת ההשכרה ויוצאים לדרך בנסיעה קצרה דרך חצי האי רייקאנס לעבר עיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. רייקיאוויק היא עיר בירה שונה מכל הערים שאתם קרוב לוודאי מכירים. עיר קומפקטית עם בתים קטנים בעלי גגות צבעוניים אך מודרנית וירוקה השוכנת במפרץ יפיפה משקיף על רכס הרים מרהיב הנראה בבירור מכל פינה בעיר. העיר קיבלה את שמה על ידי המתיישבים הוויקינגים הראשונים שהבחינו בקיטור מתמר מאזור שבו הגיעה ספינתם, ולכן זכתה העיר לכינוי “המפרץ המעשן”. טיול רגלי במרכז העיר עובר בזמן קצר יחסית בכל האתרים החשובים כמו כיכר הפרלמנט, רחוב הקניות הראשי, אגם טיורן המאכלס מינים של ברבורים וברווזים ושלל המסעדות ובתי הקפה הנמצאים בכל פינה. רייקיאוויק תהיה נקודת המוצא והסיום של הטיול באיסלנד.

לינה: רייקיאוויק

יום 2. פארק ת’ינגווליר – גייזר – מכתש קריד – מפל גולפוס (מעגל הזהב)

האתרים המרכזים של היום: פארק ת’ינגוולירגייזרפלודירמפל גולפוס

מרחק נסיעה מוערך: 230 ק”מ

היום הראשון של הטיול מוקדש למסלול מעגל הזהב המפורסם. שלושת האתרים המפורסמים באיסלנד הנמצאים בקרבת רייקיאוויק ומהווים גם נקודת מוצא נהדרת להמשך המסלול לכיוון הרמות הרריות בהם מבקרים ביום הבא. התחנה הראשונה היא בפארק הלאומי ת'ינגווליר. הפארק הלאומי החשוב באיסלנד, בעל חשיבות היסטורית וגיאולוגית. בפארק התקיים כינוס אסיפת העם האיסלנדי שלמעשה היווה את הפרלמנט הראשון בעולם, רצה הגורל בדיוק באותו המקום שני הלוחות הטקטוניים של אירואסיה ואמריקה נפגשים מעל פני הקרקע, והלכה למעשה בת'ינגווליר ניתן “להלך בין יבשות” כאשר צד אחד נמצא באמריקה והשני באירופה. ת'ינגווליר זכה להתקבל כאתר מורשת עולמית מטעם ארגון אונסק”ו בשנת 2004. סמוך לפארק נמצא מכתש קריד, אחד המכתש המושלמים באיסלנד שבראשו נמצא אגם בעל מי טורקיז חלביים, ניתן לצאת למסלול הליכה קצר בשולי המכתש ולהשקיף על הנוף המרהיב סביב. התחנה הבאה במסלול מעגל הזהב הוא אולי אחד מהסמלים הכי מפורסמים של איסלנד, גייזר. סילון הגייזר המפורסם נראה בכל סרטון שבו איסלנד מוזכרת ובצדק, זוהי תופעת טבע יוצאת דופן שלא משאירה אף אחד אדיש. לצפות בסילון המים ניתז לשחקים בכל כמה דקות זו חוויה מיוחדת. במרחק לא רב משם נמצא מפל גולפוס, בתרגום לעברית “מפל הזהב” אחד המפלים הגדולים והמרשימים באיסלנד שמקבל את מימיו מהפשרת קרחונים מהרמות ההרריות. המפל נמצא על שפת הכניסה לרמות ההרריות במרכז איסלנד שם מבקרים ביום הבא של הטיול.

פעילות אופציונלית: שיט בסירת סילון – רחצה ב’לגונה הסודית’

לינה: אזור לוייגארוואטן

יום 3. חציית הרמות ההרריות בדרך קיולור – אקוריירי בירת הצפון (4X4)

האתרים המרכזיים של היום: דרך קיולוראתר גיאותרמי קוורווטלירקרליגארפיוטלסקגפיורדור

מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ

הרמות הרריות של איסלנד מהוות למעשה את מרבית שטחו הגיאוגרפי של האי. טיול בג’יפ באיסלנד מאפשר לבקר באזורים שנגישים לטיול רק מספר חודשים מועט בשנה. בתקופת הקיץ הדרכים הרריות נפתחות וברכבי 4X4 ניתן להיכנס ולראות כיצד נראית איסלנד האמתית. הנופים הפראיים האחרונים שנותרו באירופה. דרך קיולור שחוצה את איסלנד מדרום לצפון, היא דרך היסטורית שקישרה בין המתיישבים הצפונים שהגיעו על גבי סוסים למפגש הכינוס השנתי בת’ינגווטליר. הדרך חוצה אזור של רמה עם הרים צבעוניים, שדות גיאותרמיים של גייזרים ובריכות טורקיז מבעבעות וקרחוני ענק משני הצדדים כמו תפאורה של סרט מפלנטה אחרת. קשה לדמיין מה חשבו המבקרים הראשונים זכו לעבור בדרך זו לראות את הנוף מסביב. כדאי לעצור למסלול הליכה מרהיב המתחיל ממרכז המבקרים של הרי קרלינגארפיוטל הצבעוניים עם כתמי השלג בפסגותיהם. אזור פעיל גיאותרמי המשלב את כל המאפיינים של איסלנד באזור גיאוגרפי אחד קטן יחסית. דרך קיולור ממשיכה לעבר פארק הגייזרים קווראווטליר, תחנת עצירה חשובה הנמצאת סמוך לשוליו הצפוניים של קרחון לנגיוקול. מקום טוב לאתנחתא באחד מבתי הקפה המבודדים במדינה. דרך קיולור מסתיימת בכביש הטבעת בחלקה הצפוני, לא רחוק מהעיירה ורמהליד. זהו אחד האזורים הירוקים והפוריים של איסלנד וידוע כחבל מגדלי הסוסים. הניגוד החד בין המדבר ההררי הצחיח והפראי לבין אזור זה ניכר באופן בולט בשינוי חד של הנוף וכאילו הגיעה לאיסלנד אחרת לגמרי. אל דאגה זו לא הפעם האחרונה שבה נכנסים לבקר ברמות הרריות. צפויות עוד חוויות רבות לאורך הדרך. את היום מסיימים באקוריירי, העיירה הגדולה והחשובה של צפון איסלנד היושבת לפתחו של פיורד יפיפה.

לינה: אקוריירי

יום 4. מפל גודפוס – הנוף הירחי באזור אגם מיוואטן – הוסאוויק

האתרים המרכזיים של היום: מפל גודפוסאזור אגם מיוואטן – הר געש קרפלה

מרחק נסיעה מוערך: 200 ק”מ

ממשיכים מאקוריירי היפה מזרחה לעבר אגם מיוואטן. התחנה הראשונה היא במפל גודפוס (מפל האלים), זהו אחד המפלים היפים ומפורסמים של איסלנד המסמל את מעברה השקט של האומה האיסלנדית מאמונה בדת הפגאנית לעבר הדת הנוצרית. את מרבית היום מקדישים לאזור סביב אגם מיוואטן. אזור קטן גיאוגרפית המרכז מגוון רב של תופעות טבע ייחודיות. החל מ”עיר הלבה השחורה” בו ניתן להלך בין שבילים של פסלי לבה ענקים טבעיים ועד חרוטים געשיים אמתיים ומדומים שמשווים למקום מראה של פלנטה אחרת. אגם מיוואטן מפורסם בעולם גם בשל העובדה שבמימיו השקטים של האגם מקננים מיני רבים של ברווזים ועופות מים נדירים. עמדות צפרות פזורות לאורך האגם בהן ניתן להשקיף בשלווה על העופות מבלי להטריד את שלוותם. בחלקו המזרחי של אגם מיוואטן נמצא אזור בעל פעילות וולקנית חזקה, הר הגעש קרפלה שבסמוך לו נבנתה תחנת כח שרותמת את האנרגיה הגיאותרמית לייצור חשמל הם עדות לכך, כמו כן אזור ברכות הבוץ המבעבע והגייזרים הנושפים קיטור חם וסמיך ממש בצמוד לכביש הראשי המוביל מהר הגעש לאגם. את היום מסיימים בעיירה הוסאוויק, העיירה הראשונה באיסלנד בו החלה פעילות השיט לצפייה בלוויתנים ואחד המקומות הטובים בעולם לצפות בענקי הים במעונם הטבעי.

פעילות אופציונלית: רחצה במרחצאות הגיאותרמיים של מיוואטן

לינה: אזור הוסאוויק

יום 5. פארק יוקולסארגליופור – מפל דטיפוס – אסבירגי – אגילסטדיר (4X4)

האתרים המרכזיים של היום: ‘סלעי ההד’קניון אסבירגייוקולסארגליופורמפל דטיפוס

מרחק נסיעה מוערך: 230 ק”מ

העיירה הוסאוויק היא נקודת מוצא לפארק לאומי יוקולסארגליופור, היום חלק מפארק לאומי ואטניוקול שנחשב לגדול באירופה. אזור זה בצפון איסלנד מאגד כמה תופעות טבע המרוכזות סביב אחד הנהרות החזקים והדומיננטים באזור. מי הפשרת שלגים המגיעים מקרחון ואטנאיוקול הרחק במרכז המדינה יצרו ערוץ נהר עמוק בוא נמצא בין השאר מפל דטיפוס, המפל החזק באירופה. קשה להכיל את עוצמת המים הזורמת במפל בכל שנייה. במעלה הנהר נמצא עמק אסבירגי, קניון דמוי פרסה שנוצר משיטפון פתאומי מכיוון הקרחון. גודלו של העמק ומסגרתו הטבעית עשויה צוקים גבוהים ושחורים נותנים מושג אמתי לאירוע הכביר שיצר עמק כה גדול ועמוק. כיום העמק הירוק והפסטורלי, שטוף הצמחייה והאגמים מהווה נווה מדבר רגוע ושקט מוגן בפני איתני הטבע, שינוי כה חד לעומת האירוע שהביא ליצירתו. הזרימה החזקה של הנהר יצרה לאורך אחד מגדותיו גן פסלים טבעיים הנקרא הליוד’אקלטאר (סלעי ההד) שחיקתו הבלתי פוסקת של המים לא מפסיקה לשנות ולעצב מחדש את הנוף ללא הרץ וכך איסלנד משתנה ומתהדרת בנופים חדשים ללא הרץ. את המסלול היומי מסיימים באזור העיירה אגילסטדיר, העיירה המרכזית במזרח איסלנד.

פעילות אופציונלית: שיט לצפייה בלוויתנים

לינה: אזור אגילסטדיר

יום 6. הפיורדים המזרחיים – כפרי דייגים – הר וסטרהורן – הופן

האתרים המרכזיים של היום: סיידיספיורדורהפיורדים המזרחייםדיופיווגורהר וסטרהורן

מרחק נסיעה מוערך: 270 ק”מ

היום מוקדש לאחד האזורים המרתקים והעתיקים באיסלנד מבחינה גיאולוגית. טיול באזור זה מהווה למעשה הזדמנות היחידה בטיול לבקר בפיורדים האיסלנדיים. להבדיל מפיורדים אחרים בצפון אירופה, הפיורדים של איסלנד נטולי עצים יחסית והרבה יותר פראיים. הרי שולחן מרשימים, הרים דמויי פירמידות ומפלים שחורצים את ההרים זורמים מהפסגות לתוך הים. לאורך הפיורדים המבודדים שוכנים כפרי דייגים שהסתגלו לריחוק ולבידוד ולאורך השנים מצאו את פרנסתם מהים בעיקר. הנוף הייחודי של האזור נוצר מנסיגת קרחונים מהירה שהתרחשה בתום עידן הקרח האחרון. הקרחונים הגדולים של איסלנד שאותם אתם פוגשים במהלך הטיול הם למעשה שאריות של אותם קרחונים עתיקים שאחראים לעיצוב הנוף של חבל ארץ זה. הפיורדים המזרחיים הוא גם האזור היחיד באיסלנד בוא ניתן לפגוש בטבע בעדרים של איילי הצפון המסתובבים חופשי. בהמשך הדרך דרומה לא רחוק מהעיירה הופן, ניתן לבקר בהר וסטרהורן המרשים. אחד המקומות הכי פוטוגניים באיסלנד. הכינו את המצלמות. את היום מסיימים בהופן העיירה המזרחית של איסלנד המשמשת כשער היציאה מהפיורדים ותחילת המסע לאורך החוף הדרומי של איסלנד. הופן היא מרכז דיג הלובסטרים העיקרי של איסלנד ובמקום ישנן מספר מסעדות המתמחות בכך.

פעילות אופציונלית: מוזיאון המינרלים של פטרה

לינה: אזור הופן

יום 7. קרחון ואטנאיוקול – הלגונות הקרחוניות – פארק סקאפטאפל

האתרים המרכזיים של היום: לגונת הקרחונים Fjallsárlónפארק סקאפטאפלקניון פיאד’רארגליופור

מרחק נסיעה מוערך: 180 ק”מ

הדרך מערבה מהופן ממשיכה לאורך שולי הקרחון הגדול באירופה. קרחון ואטנאיוקול אשר מתחתיו חבויים מספר הרי געש פעילים הוא השולט הבלתי מעורער של חבל ארץ זה ואחראי הכמעט בלעדי לעיצוב הנופים באזור. אף טיול באיסלנד לא יכול להיות שלם ללא ביקור בלגונות הקרחוניות הנמצאות למרגלות הקרחון. שברי קרחונים שהתנתקו מגוש הקרח האדיר נשטפים לאיתם בלגונות הקרחוניות וזורמים לכיוון הים. איסלנד זה אחד המקומות הבודדים בעולם בהם ניתן למצוא מפגש של קרחונים והים. שתי הלגונות הקרחוניות העיקריות הן גלויות של הטבע, תמונת הרקע משתנה ללא הרף וניתן לצפות בכלבי ים שוחים במים ורובצים על שברי הקרח. זו גם הזדמנות נהדרת לצאת לשיט בסירת זודיאק או ספינה אמפיבית בין שברי הקרחונים ולקבל את ממדי הקרחון מזווית שונה. בהמשך הכביש מערבה נמצא פארק לאומי סקאפטאפל. הפארק הוא מעין נווה מדבר ירוק טמון בינות לחופי הסחף שנוצרו מהפשרות מסיביות מהתפרצויות תחת הקרחון, לשולי הקרחון עצמו. שבילי הליכה בפארק מסומנים מובילים לנקודות תצפית מדהימות על הקרחון כולל ביקור במפל משושי הבזלת הנסתר, המפל נמצא בקרבת מקום, סמוך למרכז המבקרים הנהדר בכניסה לפארק. מסקאפטפל המסלול ממשיך לעבר העיירה עם אחד השמות הכי מסובכים באיסלנד, קירקיובאיירקלאוסטר. צמוד לעיירה נמצא קניון צוקים מרשים במיוחד. קניון Fjaðrárgljúfur הוא אמנם לא העמוק ביותר, אך צורתו המיוחדת הופכת אותו לאחד משיאי הביקור של היום.

פעילות אופציונלית: שיט בסירה אמפיבית בלגונה הקרחונית – טיול הליכה על קרחון

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

יום 8. דרך גב ההר – “עמק האש” – שמורת לנדמנלאוגר (4X4)

האתרים המרכזיים של היום: Fjallabak – שמורת לנדמנלאוגר – Eldgjá – מפל Ófærufoss

מרחק נסיעה מוערך: 250 ק”מ

היום מוקדש לביקור במרכז ההררי של איסלנד באחד המקומות המרהיבים ביותר באי ונחשב על ידי רבים לדרך ההררית היפה ביותר. דרך גב ההר (Fjallabak) מובילה מחופה הדרומי של איסלנד לעבר שמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר. הדרך חוצה מספר נחלים ונופים סוריאלסטיים לחלוטין שאינם קיימים במקומות אחרים. הדרך מובילה בין שאר ל”עמק האש” עמק אלדג’יה הוא סדק וולקני הנחשב לגדול מסוגו בעולם. במקום זה האדמה פערה את פיה ויצרה פער שנראה מהשמיים כמו חתך ישר שנעשה בסכין חדה באורך של 30 ק”מ ועומק של עד 200 מטר. רוחב העמק מגיעה באזורים מסויימים ל 600 מטרים. בקצה שביל ההליכה של עמק אלדג’יה נמצא מפל Ófærufoss. מכאן הדרך ממשיכה לגולת הכותרת של היום, שמורת לנדמנלאוגר. עמק מוקף הרי ריאוליט צבעוניים ובמרכזו בריכת מים גאותרמיים נהדרת לרחיצה. ממרכז המבקרים בכניסה לשמורה יוצא מסלול הליכה מעגלי נהדר ומומלץ. הנופים באזור הוא כה מגוונים, מישורי לבה, קניונים רחבים, מכתשים ואגמים והנוף לכל עבר משובב לב. הדרך ההררית Landmannaleið היוצאת מהשמורה מציעה כמה מהנופים הפסטורליים ביותר שתחוו בטיול זה.

לינה: Hella

יום 9. החוף הדרומי – המפלים הגדולים – חצי האי רייקאנס – הלגונה הכחולה

האתרים המרכזיים של היום: מפל סליאלאנדפוסמפל סקוגפוסקוורגרדיהלגונה הכחולה

מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ

החוף הדרומי של איסלנד הוא לדעת רבים אחד הקטעים היפים של כביש הטבעת של איסלנד. הכביש עובר בין חוף ים שחור לרכס שמעליו יושבים שני הרי געש גדולים ופעילים שעליהם רובצים שני קרחונים. אייפיאטלאיוקול הוא אחד מהרי הגעש, למעשה הוא הקטן מביניהם. זהו אותו הר שהתפרץ בשנת 2010 וסגר למשך ימים את שדות התעופה של אירופה. מעניין לתאר מה היה קורה אילו ההר הגדול מביניהם היה מתפרץ? מרכסי ההרים נופלים מפלי מים אין ספור שהידועים בהם הוא מפל סקוגפוס המרשים שנופל בעוצמה ויוצרת קשת תמידית לפניו. גרם מדרגות מוביל למעלה המקום וניתן לצפות בנפילת המים מלמעלה. לא רחוק ממנו נמצא מפל סלילאנסדפוס ששביל הליכה קצר מאפשר למטיילים להלך מאחוריו ולצפות במים נופלים מזווית לא שגרתית. העיירה קוורגרדי שוכנת בחיבור בין כביש הטבעת לחצי האי רייקאנס. מהעיירה יוצא שביל הליכה ידוע ל”עמק המעשן”, חוויה שכל חובב הליכה לא ירצה להחמיץ. חצי האי רייקאנס נמצא באזור פעיל במיוחד בדיוק על החיבור של הלוחות הטקטוניים שחוצים את איסלנד לשניים. אתר קריסוויק הוא אחד המקומות בו הפעילות התת קרקעית נגלית לעין. בעת הביקור במקום ניתן להלך על שבילים עשויי עץ בין בריכות הבוץ המבעבע ולחוות את ריח הגופרית העז במקום. בין שני חלקי השברים של הלוחות הטקטוניים החוצים את חצי האי רייקאנס נבנה גשר הולכי רגל מעניין בו ניתן לחצות בין יבשות ולצפות בשבר מזווית קצת שונה. האתר המפורסם ביותר בחצי האי הוא ללא הספק הלגונה הכחולה. הבריכה הגיאותרמית הגדולה באיסלנד. במתחם יש מסעדה, חנות קוסמטיקה ממוצרים שהופקו מהמינרלים במקום. הרחצה בלגונה הכחולה אידאלית בכל מזג אוויר. מסיימים את הטיול ברייקיאוויק שם מבלים שארית היום.

פעילות אופציונלית: טיול אופנועי שלג – כניסה ללגונה הכחולה

לינה: רייקיאוויק

יום 10. רייקיאוויק – החזרת הרכב בשדה התעופה קפלאוויק (טיסה)

אם הזמן מאפשר זאת ניתן להקדיש את שארית היום עד הטיסה להמשך ביקור ברייקיאוויק. לנוחות מרבית, החזרת הרכב נעשית בשדה התעופה לפני הטיסה.

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 09 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות.
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז’.
 • ביטוח לשני נהגים (SCDW, theft protection).
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה על גבי אפליקציית הניווט החדשה שלנו!
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפי שעת איסוף.
 • מוקד חירום טלפוני 24/7.

הטיול לא כולל:

 • כרטיסי טיסה.
 • הוצאות דלק.
 • ביטוח נסיעות.
 • פעילות אופציונלית.

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: באדג’ט, סטנדרט וקומפורט. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

באדג’ט – Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

דוגמה למקומות לינה ברמת באדג’ט

Borgarnes Bed & Breakfast Hotel Edda Laugar Guesthouse Sunna Hrifunes Guesthouse

סטנדרט – Standard

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

דוגמה למקומות לינה ברמת סטנדרט

Hotel Reykjavik Lights Hotel Gullfoss Fosshotel Reykholt Hotel Edda Egilsstadir

קומפורט – Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ואו אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה וחוות איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

דוגמה למקומות לינה ברמת קומפורט

Hotel Laxá Grand Hotel Reykjavik Hotel Icelandair Hamar Hotel Edda Höfn Fosshotel Stykkisholmur

מחירים עבור רמת מלונות Standard (שירותים ומקלחת פרטיים בחדר)

סוג רכב2 מטיילים3 מטיילים4 מטיילים
דאצ'יה דאסטר 4×4 (ידני)

2160€2024€1920€
טויוטה ראב4 4×4 (ידני / אוטו')

2590€2400€2220€
קיה סורנטו 4×4 (אוטו')

2890€2560€2370€
טויוטה לנד קרוזר 4×4 (אוטו')

3100€2750€2600€

* כל המחירים בטבלאות הם לאדם

* בין התאריכים 1 באוקטובר ועד ה- 30 באפריל, תינתן הנחה של 15% על כל הטיולים

שרון.ק
@sharon.k
קרא עוד
ארגון למופת, תמיכה מדהימה ומקצועית. אנחנו תמיד מטיילים עם חברה מארגנת אבל חייבת לומר באמת מכל הלב, רמה כזאת גבוהה לא פגשנו עדיין. כל הכבוד 'איסלנד אחרת' אתם פשוט אלופים! בטוח נגיע שוב!
עדי
@adi0506
קרא עוד
מקומות הלינה שנבחרו לנו ע"י ניר היו ככלל מקסימים ובמיקומים מיוחדים על הציר , אלה השלימו בכל יום את המסלול היפה שבדיוק סיימנו לעשות . תודה ענקית לניר וגם לגיא והמלצה חמה לכל המעוניינים בטיול עצמאי לאיסלנד המדהימה לעשות כן בסיועם המקצועי והאדיב במיוחד
הקודם
הבא

שאתם בוחרים לטייל עם 'איסלנד אחרת'

צרו איתנו קשר עוד היום!