טלפון: 054-8023945

האנשים מאחורי החברה

גיא גוטרימן

גיא גוטרימן

גיא גוטרימן, ישראלי תושב איסלנד מזה 15 שנים. גיא הקים את החברה שנה אחרי שהגיע לאיסלנד במטרה להפוך את היעד החבוי הזה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בקרב מטיילים ישראלים. כיום החברה תחת ניהולו של גיא מוציאה תחת ידיה אלפי מטיילים כל שנה בטיולים לעצמאיים וטיולים מאורגנים. אין פיסת קרקע באיסלנד שגיא לא פקד והניסיון הרב שצבר במהלך השנים, הופך את הטיולים שלנו לאיסלנד ללא פחות ממושלמים.

“מלבד היתרון שלנו בהתמקדות ביעד אחד (והיפה היותר בעולם) אנחנו חברה משפחתית שמאמינה שהלקוח הוא במרכז. אנו עושים הכל וכל יום כדי לתת ללקוחות החברה את ההרגשה שהם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר בכל מה שקשור לטיול באיסלנד.”

ניר רביד

ניר רביד

ניר רביד, ישראלי תושב נס ציונה. הצטרף ל Another Iceland בשנת 2015 ומאז מוביל את תחום השיווק של החברה בישראל. ניר מומחה לאיסלנד בעצמו הגיע מעולם האונליין על מנת להצעיד קדימה את האתר הישראלי של החברה ולהגיש את איסלנד למטיילים הישראלים באופן המקצועי והנוח ביותר.

“מאז ומתמיד שילבתי בין עולם הדיגיטל לעולם התיירות שאהוב עלי מאוד. לבנות למטיילים מסלולים ולדאוג שהטיול שלהם יהיה מושלם זו לחלוטין שליחות עבורי ואני מבטיח שתרגישו זאת מהשיחה הראשונה בינינו.”

לאה נובק

לאה תושבת גרמניה והצטרפה אלינו ב 2018 לנהל את פעילות חו”ל הכוללת את ארצות הברית ואירופה. לאה מביאה לשוק הבינלאומי את היכולות והיתרונות של Another Iceland גם בשוק זה ויחד עם היכולות הפנומנליות של לאה, אין זה פלא שגם בשוק הבינלאומי החברה מיצבה את עצמה כחברה בולטת וייחודית בין המתחרות.

“החיבור שלי לחברת Another Iceland נוצר די במקרה כמו כל הדברים הטובים שקורים בחיים כנראה:) אין ספק שאני בעבודה הטובה בעולם!”

פנו אלינו לכל שאלה!

אנחנו כאן בשבילכם! אנא פנו אלינו לכל שאלה ותענו בהקדם. מטיילים שכבר נמצאים באיסלנד יכולים לפנות למספר החירום הרשום במסמכי הטיול.

טלפון: 054-8023945
כתובת: 12 Skógarhlíð 105 Reykjavík Iceland

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.