האנשים מאחורי החברה

גיא גוטרימן

מייסד ומנכ"ל

גיא גוטרימן

ישראלי תושב איסלנד מזה 15 שנים. גיא הקים את החברה שנה אחרי שהגיע לאיסלנד במטרה להפוך את היעד החבוי הזה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בקרב מטיילים ישראלים. כיום החברה תחת ניהולו של גיא מוציאה תחת ידיה אלפי מטיילים כל שנה בטיולים לעצמאיים וטיולים מאורגנים. אין פיסת קרקע באיסלנד שגיא לא פקד והניסיון הרב שצבר במהלך השנים, הופך את הטיולים שלנו לאיסלנד ללא פחות ממושלמים.

"מלבד היתרון שלנו בהתמקדות ביעד אחד (והיפה ביותר בעולם:) אנחנו חברה משפחתית שמאמינה שהלקוח הוא במרכז. אנו עושים הכול וכל יום כדי לתת ללקוחות החברה את ההרגשה שהם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר בכל מה שקשור לטיול באיסלנד."

ניר רביד

ניהול תחום ישראל

ניר רביד

ניר רביד, ישראלי תושב נס ציונה. הצטרף ל'איסלנד אחרת' בשנת 2015 ומאז מוביל את תחום השיווק של החברה בישראל. ניר מומחה לאיסלנד בעצמו הגיע מעולם האונליין על מנת להצעיד קדימה את האתר הישראלי של החברה ולהגיש את איסלנד למטיילים הישראלים באופן המקצועי והנוח ביותר.

"מאז ומתמיד שילבתי בין העולם הדיגיטלי לעולם התיירות שאהוב עלי מאוד. לבנות למטיילים מסלולים ולדאוג שהטיול שלהם יהיה מושלם זו לחלוטין שליחות עבורי ואני מבטיח שתרגישו זאת מהשיחה הראשונה בינינו."

אנה קארן

ניהול קשרי ספקים

אנא בביקור במערת קרח

אנה קארן ילידת פולין ותושבת איסלנד כבר 25 שנה. עוסקת שנים בתחום התיירות ומכירה את איסלנד ככף ידה. אנה היא הזרוע המבצעת של החברה ואחראית על מחלקת הרכש והקשרים מול הספקים המקומיים.

"האחריות שלי בין השאר היא לוודא שהמוצרים שאנו מוכרים תמיד יעמדו בציפיות של לקוחותינו, זאת בשל התעדכנות מתמדת של נותני השירותים באיסלנד. אני יוצאת לנסות ולבדוק הכל בעצמי כדי שנוכל להציע את השירות ללקוחותינו עם מצפון נקי”.

לי אמבר

מחלקת הזמנות 

לי הוא ישראלי תושב איסלנד מאז 2013. הוא עובד בתחום התיירות באיסלנד כבר 9 שנים, ומומחה בהרכבת טיולים בהתאמה אישית. לי הגיע אלינו לאחר שצבר ניסיון בכמה חברות איסלנדיות במהלך השנים, והרכיב טיולים למבקרים שהגיעו לאיסלנד ממדינות שונות בעולם. לי כמובן כבר חרש את איסלנד לאורכה ולרוחבה יותר מפעם אחת, וכמעט ואין פינות באי שלא ביקר בהן. כיום לי עובד במחלקת ההזמנות של החברה, וכשהוא לא עסוק בהרכבת טיולים, הוא גם מאמן כדורגל בליגת הנוער האיסלנדית.

"אין דבר יותר מספק, מלדעת שעזרת למישהו ליצור זכרונות וחוויות שילוו אותו שנים קדימה. וכאשר מדובר בטיול לאיסלנד שמורכב בצורה הנכונה, החוויות והזכרונות מגיעים בצורה טבעית."

לאה נובק

ניהול תחום אירופה וארה"ב

Lea Novak

לאה תושבת גרמניה והצטרפה אלינו ב 2018 לנהל את פעילות חו"ל הכוללת את ארצות הברית ואירופה. לאה מביאה לשוק הבינלאומי את היכולות והיתרונות של 'איסלנד אחרת' גם בשוק זה ויחד עם היכולות הפנומנליות של לאה, אין זה פלא שגם בשוק הבינלאומי החברה מיצבה את עצמה כחברה בולטת וייחודית בין המתחרות.

"החיבור שלי לחברת 'איסלנד אחרת' נוצר די במקרה כמו כל הדברים הטובים שקורים בחיים כנראה:) אין ספק שאני בעבודה הטובה בעולם!"

אנחנו כאן בשבילכם!

לכל שאלה וענין אל תהססו לפנות אלינו

וגם כאן:)

אורי, ישראל
@ori_l
קרא עוד
ניר מדהים! הטיול היה מתוכנן עד הפרטים הכי קטנים ואף דאג לנו לשדרוג של כמה מהחדרים בזכות הקשרים שיש לו באיסלנד!
נעם פינסקי, ישראל
@Noam_Pinsky
קרא עוד
התכנון היה מעולה, מפורט ומקצועי, עלה על כל הציפיות שלנו. הייתה שאנחנו בידיים מקצועיות. ניר היה זמין לכל שאלה ובקשה, הן לפני המסע וגם במהלכו. ממליצים בחום על Another Iceland
יסמין שחר, ישראל
@yasmin_s
קרא עוד
גיא תכנן לנו מסלול טיול נהדר של 14 ימים באיסלנד. אם לסכם - היה מושלם. גיא היה זמין לכל שאלה ועזרה, וסייע לנו להתמודד עם בעיות שעלו בדרך! תודה עצומה לך גיא ולכל Another Iceland!
ואדים, ישראל
@vadim
קרא עוד
ברצוני לשבח ולהודות לחברת Another Iceland על תכנון נהדר של הטיול. התכנון הקפדני והמקצועי שלהם עזר לי להוציא את המיטב מהמדינה המרתקת הזו.
שחר, ישראל
@shahar
קרא עוד
עשרה ימים עם לנדקרוזר למקומות הכי מטורפים והכי יפים בעולם. תודה לכם חברים על המקצועיות שאין שנייה לה, לא נשכח את הטיול הזה לעולם!
הקודם
הבא