טיולי ג’יפים באיסלנד למטיילים עצמאיים

חברת Another Iceland מתמחה בהוצאת טיול נהיגה עצמית בג’יפים באיסלנד ומציעה מגוון של חבילות טיול הכוללות רכבי שטח 4X4 חדשים יחד עם כל שירותי הקרקע הנלווים. הטיולים אידאליים עבור קבוצות ויחידים ומותאמים לאזורים ההרריים של איסלנד הנגישים לנסיעה ברכבי שטח בלבד.

מה כוללת חבילת טיול ג’יפים?

חבילת הטיול כוללת תכנון מסלול מפורט עם הוראות נהיגה, מקומות לינה, מידע שימושי על פעילויות וטיפים שרק המקומיים יודעים. חבילת טיול כוללת מפה מפורטת וספר טיול מקיף על איסלנד בעברית יחד עם מכשיר ניווט ג’י.פי.אס ברכב.

מה היתרון של טיול ברכב שטח?

במרכז ההררי של איסלנד יש דרכים רבות המתאימות לרכבי שטח בלבד, לא כל הדרכים מומלצות ועבירות באותה מידה ואנו נכוון אתכם בדיוק ליעד הנכון ונמליץ לכם את מסלול הנסיעה הבטוח והמהנה ביותר. נתכנן את הימים לקצב הנסיעה ונדאג שלא תחמיצו אף אתר מעניין שנמצא בתוואי הנסיעה.

למי מתאים הטיול בג’יפ?

חבילות הטיול בנהיגה עצמית לג’יפים מיועדות לאלו המעוניינים לנצל את זמן הטיול באיסלנד בתבונה, לראות את הנופים היפיים ולגלות את האזורים הפראיים האחרונים שעוד נותרו באירופה. טיולי ג’יפים באיסלנד מאפשרים לך לחוות נהיגת שטח אמתית בשבילי נסיעה ברורים ומסומנים. אנו נתאים לכם את מסלול הנסיעה באופן אישי לפי תאריכי הטיסות שלכם. הנהיגה בשטח אפשרית ומותרת לכל נהג מגיל 23 ומעלה ולא נדרש ניסיון קודם בנהיגת שטח!

מתי לצאת לטיול ג’יפים באיסלנד

הדרכים ההרריות של איסלנד פתוחות לתנועה בחודשי הקיץ בלבד. הזמן המומלץ לטיול הוא החל מתחילת חודש יולי ועד אמצע חודש ספטמבר. בתקופה זו הדרכים ההרריות שנחסמות לתנועה בשל שלגי החורף כבר נפתחות והאתרים היפים כמו שמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר והר געש אסקיה כבר פתוחות.

האם הטיולים כוללים חציית נחלים?

חלק מהאתרים במרכז המדינה כוללת חציית מעברי מים ונחלים שאותם ניתן לחצות בנסיעה ברכבי השטח. בתכנית הטיול אנו רושמים בדיוק על הדרכים הבטוחות והמומלצות לנסיעה על מנת לוודא שתעברו את המסלול בקלות ובבטחה.

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.