טלפון: 054-8023945

צרו איתנו קשר:

לנווט עם גוגל מפות ללא חיבור לאינטרנט

גוגל מפות עובד מעולה באיסלנד ומאוד מומלץ להשתמש בו כמכשיר הניווט שלכם בטיול. אחד היתרונות הבולטים של גוגל מפות הוא היכולת לנווט וליהנות כמעט מכל התכונות שהשרות החינמי הזה מציע,  בלי להיות מחובר לאינטרנט (ניווט במצב לא מקוון). איך עושים זאת? בקלות:)
בעצם הכל טמון בהורדת מפות למכשיר הנייד שלכם כאשר אתם כן מחוברים לאינטרנט ומשם הדרך לנווט במצב לא מקוון ממש קצרה.

חשוב לציין כי בטיולים ובטיול באיסלנד בפרט מומלץ בכל מקרה להוריד דרך גוגל מפות את מפות הטיול שלכם. גם אם אתם מתכוונים לנווט שאתם כן מחוברים לאינטרנט, תמיד יהיו אזורים עם קליטה פחות טובה שלא תמיד תאפשר ניווט שלא דרך הורדה מקדימה של המפה.

הורדת מפות

כאמור יש לוודא שאתם מחוברים לרשת אינטרנט ושהאפליקציה של גוגל מפות הורדה לנייד שלכם. כמו כן יש לוודא כי בצעתם כניסה לאפליקציה (Sign-In) עם חשבון גוגל שלכם.

במסך הכניסה יופיע בר חיפוש, התחילו להקליד את המילה “איסלנד” ובהצעות האוטומטיות (auto-suggest) שיוקפצו לכם בחרו את איסלנד.

Map 1

הקלקה על המפה תפתח לכם את עמוד איסלנד בגוגל מפות. הוא נראה כך:

Map 2

יש להקליק על “הורדה” (מוקף באדום בתמונה מעלה) כדי להתחיל להוריד את מפות איסלנד לנייד שלכם. שימו לב למסך מטה שיופיע לאחר הקלקה על הורדה. לא ניתן להוריד את כל איסלנד במפה אחת ויש לעשות זאת על ידי הורדה של שתי מפות. החלק המערבי במפה אחת והחלק המזרחי במפה נוספת, שתי המפות יכסו את איסלנד כולה. בחירת האזור המדויק של המפה מתבצע על ידי גרירת מסך. שימו לב לתמונות מטה.

בחירת החלק המערבי של איסלנד:
Map 3

בחירת החלק המזרחי של איסלנד:
Map 4

לאחר בחירת כל חלק (המערבי והמזרחי) יש להקליק על “הורדה” (בתחתית המסך).

זהו! אתם מוכנים לנווט באיסלנד ללא צורך בחיבור לאינטרנט. גוגל יזהה כאשר אתם ללא חיבור אינטרנטי ויעבור לניווט מהפות שהורדתם למכשיר הנייד שלכם. אתם יכולים לבחור כל נקודה באיסלנד ולנווט אליה או להכין מבעוד מועד את המסלול היומי שלכם הכולל את נקודות העצירה שלכם. איך עושים זאת? כל המידע כאן https://support.google.com/maps

תכונות שלא קיימות בניווט בצב לא מקוון

ישנן מספר תכונות שלא ניתן ליישמן שאנחנו מנווטים ללא אינטרנט. לא תוכלו לקבל מסלולים של תחבורה ציבורית, אופניים והליכה. לא ניתן יהיה לקבל עדכונים על מצב התנועה או מסלולים חלופיים.

למידע נוסף על הורדת מפות בגוגל מפות וניווט במצב לא מקוון כנסו לכאן https://support.google.com/maps

ניווט מוצלח!

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.