איסלנד עם המומחים

  • החברה היחידה בישראל המתמחה באיסלנד
  • טיולי איכות בקבוצות קטנות
  • התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם!
  • מדריכים מנוסים ומקצועיים
  • רישיון מטעם משרד התיירות האיסלנדי

טיולים מרגשים עם Another Iceland

כמעט כולם אוהבים לטייל אבל לא כולם אוהבים או יכולים לנהוג. טיול מאורגן הוא הפתרון הפשוט והנוח ביותר לחוות ארץ בראשית כמו איסלנד.

חברת Another Iceland מציעה את מבחר הטיולים הגדול והמגוון ביותר לאיסלנד. טיולי טבע מרהיבים בקיץ המקיפים את האי ונכנסים לתוך הרמות ההרריות והייחודיות של איסלנד, טיולי חורף קסומים אחר אורות הצפון, טיולים בקבוצות ישראליות ובקבוצות בינלאומיות (חוויה בפני עצמה). כל הטיולים כוללים את המיטב של איסלנד, את מפליה המופלאים, מערות הלבה והקרח, קרחונים עצומים, לגונות ובעצם את הטבע בשיאו!

אנחנו לא חוסכים שום מאמץ והשקעה על מנת לספק לכם את המוצר הטוב ביותר. כחברה יחידה בישראל המתמחה באיסלנד, אנו מחויבים לספק לכם את הטיולים האיכותיים ביותר במחירים המשתלמים ביותר ומתחייבים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו מנוסים ומכירים היטב את האי ואת סודותיו. כחברה המומחית ליעד זה אנו לא יכולים להרשות לעצמנו פחות מזה. מלבד הידע והמקצועיות אתם תפגשו תמיד מדריכים שיהיו זמינים עבורכם לכל שאלה ובעיה שלא תצוץ, סבלניים, עם רצון כנה לעזור ולדאוג בכל דרך, על מנת שהחוויה שלכם תהיה לא פחות ממושלמת.

טיולים בקבוצה ישראלית

לא מפתיע שהטיולים הפופולריים ביותר שלנו הם טיולים מאורגנים בקבוצה ישראלית. טיולים אלה תמיד כוללים טיסות מת”א לרייקיאוויק וחזרה, ההדרכה בטיול היא תמיד עם מדריך ישראלי ובעברית. קהל המטיילים בטיולים אלה איכותי ביותר כאשר הדבק שמקשר תמיד בין המטיילים הוא חיבתם העצומה לטבע. הטיולים בקבוצה ישראלית כוללים מספר פעילויות (בהתאם למסלול הטיול ולעונה) כגון שייט לווייתנים, שייט בלגונה קרחונית, ביקור במרחצאות גיאותרמיים ועוד… להבטיח שתחוו כל מה שיש לאי להציע!

טיולים בקבוצה בינלאומית

אנחנו מוציאים מדי שנה עשרות טיולים בקבוצות בינלאומיות בהם המטיילים מגיעים מכל העולם, ההדרכה על ידי מדריכים מקומיים בשפה האנגלית והטיול אינו כולל טיסות. המפגש עם מטיילים מחו”ל תמיד מהנה ופורה, חוץ מהנופים והתרבות האיסלנדים, תנשמו קצת תרבות גם ממדינות אחרות בגלובוס ותיצרו קשרים שהרבה פעמים נמשכים הרבה מעבר לטיול באיסלנד. המדריכים המקומיים, מלבד היותם מקצועיים מאד, ידעו לספר וללמד אתכם אולי הכי טוב על התרבות ומנהגי המקומיים.

חברה מקומית – תמיד מאחוריכם (ובמרחק לא גדול בכלל)

משרדי החברה כמו גם מוקד החירום שלנו ממוקמים באיסלנד, בעיר הבירה רייקיאוויק. המיקום במרכז העניינים מאפשר לנו להיות מעודכנים ראשונים על כל שינוי בכל פרמטר שיכול להשפיע על הטיול. כבישים שעומדים להיסגר (או להיפתח), מעבורת שלא תצא לשייט בגלל פסטיבל שזז השנה שבוע קדימה, פעילות שתבוטל בגלל מזג אוויר, לא חסרות דוגמאות, אנחנו תמיד נדע ונפעל ראשונים. לרשות המדריכים ונהגי הרכבים שלנו עומד קו חירום 24/7 – שומרים עליכם בכל שנייה שתהיו באי.

לשאלות (ותשובות) פופולריות של מטיילים כנסו לכאן »

צרו איתנו קשר עוד היום דרך האתר » או התקשרו 054-8023945 ונשמח לענות על כל שאלה!

טיול מאורגן לאיסלנד הוא טיול מיוחד באחת המדינות המיוחדות והיפות בעולם. עדיף לעשות אותו עם הטובים ביותר!!!

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.