טלפון: 054-8023945

טיול לגרינלנד

עבור מטיילים רבים טיול לאיסלנד הוא גם הזדמנות מצויינת לבקר בענק השכן, האי הקפוא גרינלנד. צחוק הגורל הוא שפירוש שמו של האי גרינלנד הוא “הארץ הירוקה” ופירוש השם איסלנד הוא “ארץ הקרח”. בעוד שלמעשה, גרינלנד הוא אי קפוא שמכוסה כמעט כולו קרחונים ואיסלנד הוא אי ירוק ברובו.

אחת מהארצות הפראיות האחרונות בעולם, גרינלנד היא ארץ של קיצוניות מדהימה. ממסע מזחלות שלג רתומות לכלבי האסקי מתחת לזוהר הצפוני עד לשיט בפיורדים משובצים בקרחונים ענקיים תחת שמש החצות. טיול בגרינלנד הוא חוויה מדהימה בכל עונה. גרינלנד היא הרבה יותר מאי מכוסה בקחרונים, זהו היעד הארקטי האולטימטיבי שידהים אתכם כל פעם חדש.

ארץ של ניגודים

גרינלנד היא ארץ שבה הקיצוניות מגרה את החושים – אחת המדבריות הגדולות האחרונות על פני כדור הארץ, גרינלנד היא מדבר של קרח. אם אתם מבקרים במהלך הקיץ, כאשר השמש לעולם לא שוקעת או בחורף, כאשר אורות הצפון מרצדים על פני השמים, גרינלנד היא חוויה מרתקת בכל עונה.

תארו לעצמכם שיט בפיורד הקרחוני באילוליסט (Ilulissat Icefjord) הממוקם בצפון מערב גרינלנד, כאשר השמש זורחת בחצות הלילה והשמיים הצבועים באדום, כתום וסגול משתקפים בצוקי הקרחונים המתנשאים לגובה של עד 200 מטרים. הפיורד הקרחוני באילוליסט מייצר 20 מיליון טונות של קרח ליום, והוא זכה להכרה כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו.

דרום גרינלנד הוא החלק הפורה של האי, שם תוכלו לחוות את הניגוד בין השדות הירוקים הפוריים מול שדות הקרחונים בשילוב היכרות עם התרבות הויקינגית-אינואיטית של התושבים המקומיים.

ביקור במזרח גרינלנד (Ammassalik) הוא ביקור תרבות בשורשים הגרינלנדיים יותר מאשר בכל מקום אחר בגרינלנד. תהיה לכם הזדמנות לחוות את הטבע הפראי, לצאת לטיול מזחלות כלבים מרתק עם האינואיטים המקומיים ואפילו אם תירצו להוציא רשיון מזחלות כלבים אותנטי!

בתפריט למטה תוכלו למצוא רשימה של מסלולי טיול לגרינלנד. את הטיולים ניתן לשלב לפני תחילת הטיול באיסלנד או בסופו הטיול לפני הטיסה חזרה לארץ. אנו נדאג לכל הפרטים. בגרינלנד יש המון אתרים מעניינים לביקור ומתוכם בחרנו את המעניינים ביותר ובאלו שיתנו לכם את התוספת המשמעותית ביותר לטיול שגם כך הוא חוויה בלתי רגילה.

Another Iceland 2020 © All Rights Reserved.