“הפנינים של איסלנד” – טיול ג’יפים

כולל מרכז איסלנד (4x4)
15 ימים
יולי-אוגוסט
חזרה אל  טיולים בנהיגה עצמית »

טיול לאיסלנד בג’יפים “הפנינים של איסלנד” הוא טיול עומק בג’יפ המקיף את איסלנד וכולל אתרים ברמה ההררית כמו: שמורת לנדמנלאוגר, המכתשים של לאקי והר געש אסקיה. הטיול מקיף את צפון מערב האי כולל שיט במעבורת החוצה את מפרץ בריידאפיורדור לפיורדים המערביים וצוק לאוטראביארג, הנקודה המערבית ביותר באירופה. טיול חוויתי בנופים “לא מהעולם הזה” לאורכה ולרחבה של איסלנד. אין צורך בניסיון קודם בנהיגת שטח.

אטרקציות מרכזיות בטיול: שמורת לנדמנלאוגר, אסקיה, לאקי, דרך קיולור, דרך קלדידאלור.
עונה: יולי - אוגוסט
אורך מסלול: 3,200 ק"מ בקרוב
קילומטרז' יומי בממוצע: 245 ק"מ

יום 1. נחיתה באיסלנד – איסוף הרכב – רייקיאוויק

את הרכב אוספים בשדה התעופה. נסיעה של שלושת רבעי השעה מפרידה בין שדה התעופה לרייקיאוויק, עיר הבירה והעיר הראשית של איסלנד. רייקיאוויק שפירוש שמה זה “המפרץ המעשן” היא הבירה הכלכלית, תרבותית ופוליטית של איסלנד ובה מתגוררים כ-70% מתושבי המדינה. רחובותיה הציוריים עם הבתים הצבעוניים והאווירה הנעימה הקנו לה שם של אחת הבירות האטרקטיביות באירופה. מומלץ לצאת לטיול רגלי ברחובותיה הראשיים של העיר, בכיכר הראשית ובאגם הסמוך.

האתרים המרכזיים של היום: בנין הרפהפסל ‘נוסע השמש’אגם טיורניןגרנדי

לינה: רייקיאוויק

יום 2. מכתש אלדבורג – פארק לאומי סנייפלסיוקול

מרייקיאוויק נצא עם כיוון השעון לאזור בורגרפיורדור. העיירה בורגרנס (Borgarnes) היא הישוב המרכזי במערב איסלנד והיא השער לחבל ארץ הפראי של חצי האי סנייפלסנס. בין בורגרנס לחצי האי סנייפלסנס נמצא מכתש אלדבורג (Eldborg) אחד הדוגמאות הטובות ביותר למכתש געשי מושלם. חצי האי סנייפלסנס נחשב לאיסלנד בזעיר אנפין, תופעות טבע רבות ומרהיבות מרוכזות כולן במקום קטן יחסית מבחינה גיאוגרפית. חצי האי נראה ממעוף הציפור כלשון ארוכה עם בליטה בקצה המערבי. הבליטה היא אחד מהרי הגעש המפורסמים באיסלנד. הר סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull) נמצא בבסיסו של פארק לאומי בעל אותו שם. בראש הר הגעש יש קרחון ומגובה של 1440 מטר הוא שולט על סביבתו ונראה אף מרייקיאוויק במרחק של 160 ק”מ. סביב ההר יש מספר אתרים מעניינים כמו חוף אבני הלבה דיופאלונסאנדור (Djúpalónssandur) ושני כפרי דייגים ציוריים ארנרסטאפי (Arnarstapi) והטנר (Hellnar) שמחבר ביניהם שביל הליכה בעל נוף דרמטי. מרחק נסיעה מוערך: 270 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: בורגרנסמכתש אלדבורגפארק סנייפלסיוקולארנרסטאפי והטנר

פעילות אופציונלית: ביקור במערת לבה – מוזיאון הכרישים

לינה: אזור סטיקיסהולמור

יום 3. שייט מעבורת לפיורדים המערביים – הצוק בקצה של אירופה

סטיקיסהולמור (Stykkisholmur) היא העיירה הראשית בחצי האי סנייפלסנס וממנה יוצאת מעבורת בהפלגה של שעתיים וחצי לפיורדים המערביים. ההפלגה עוברת במפרץ עטור איים קטנים ונוף מרשים של הר געש מצד אחד והרי שולחן מן הצד השני. הפיורדים המערביים הוא חבל הארץ המבודד ביותר באיסלנד, בקצה המערבי ביותר של הפיורדים נמצא צוק לאוטראביארג (Látrabjarg), צוק כביש בגובה של מעל 400 מטרים ובאורך של 14 ק”מ. הצוק הוא גם הנקודה המערבית ביותר באירופה והעמידה בקצה הצוק מרוממת נפש. זהו אחד מאזורי הקינון הטובים בעולם לתוכוני ים (פאפינים) ומיני עופות ים רבים אחרים. סמוך לצוק נמצא אחד מחופי הים הקסומים באיסלנד “חוף החולות האדומים” כשמו כן הוא, חולות בגוון אדום נושקים למפרץ וממול עומד בגאון הר געש סנייפלסיוקול. מרחק נסיעה מוערך: 110 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: שייט במפרץ בריידארפיורדור – צוק לאוטרביארגהחולות האדומים

פעילות כלולה: שייט במעבורת לפיורדים המערביים

לינה: אזור פטרקספיורדור

יום 4. למרגלות הרי השולחן – מפל דינאנדי – כפרי דייגים

מפל דינאנדי מעט מאד תושבים חיים בפיורדים המערביים ורובם גרים בכפרי דייגים בפיורדים השונים החורצים ההרים. הנסיעה צפונה לאורך הפיורדים מציעה חוויה של מסע לאחור בזמן בפיורדים וכפרים שכאילו הזמן עמד בם מלכת. הטבע הוא כאן האדון ואף אחד לא קורא עליו תיגר. הרי השולחן המזדקרים סביב משרים על המקום נופך מלכותי וקשה שלא להתמכר לאווירה המיוחדת במקום. מפל דינאנדי (Dynjandi) אחד המפלים היפים באיסלנד נמצא בדרך המחברת את החוף הדרומי של הפיורדים המערביים עם איספיורדור (Ísafjörður) העיר הראשית באזור. איספיורדור היא היהלום שבכתר הישובים בפיורדים והיא גם נקודת מוצא מצוינת לטיולים באזור ולכפרים הסמוכים, “כפר הדייגים המקורי” סודריירי (Suðureyri) ובולונגארויק (Bolungarvík) השוכנת בקצה הצוק. מרחק נסיעה מוערך: 220 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: בילדודאלורת'ינגיירימפל דיניאנדיפלאטייריסודריירי

פעילות אופציונלית: שייט לאי ויגור

לינה: אזור איספיורדור

יום 5. פיורדים עמוקים – בריכות תרמיות ונוף של קרחונים – הולמאוויק

הפיורדים העמוקים ביותר נמצאים בחלקו הצפוני של חבל ארץ פראי זה. בדרכנו מזרחה נקיף את הפיורדים ונשקיף על קרחון דראנגיוקול (Drangajökull) הקרחון הצפוני באיסלנד. מושבות של כלבי ים נוהגות לרבוץ על סלעים לחופי הפיורדים ותחנות עצירה משולטות מורות על מקום הטוב ביותר לעצור ולהשקיף עליהם. בהוסטל המבודד רייקאנס (Reykjanes) מצויה הבריכה התרמית הגדולה באיסלנד וחבל לוותר על הזדמנות מצוינת לטבילה במקום יוצא דופן זה. לפני שנפרד מהפיורדים המערביים נגיע לעיירה האחרונה בתחום של הפיורדים. העיירה הולמאוויק (Hólmavík) היא בירתו של חבל סטרנדיר, מרכז תרבותי-היסטורי לרבים מסיפורי הכישוף והמגיה הנפוצים באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: סודאוויקדראנגסנסהולמאוויק

פעילות אופציונלית: רחצה בבריכה גיאותרמית רייקאנס – מוזיאון הכישוף

לינה: אזור סטראנדיר (Strandir)

יום 6. סלעי לבה בחצי האי וטסנס – חבל מגדלי הסוסים סקגפיורדור

נפרד מהפיורדים ונתקדם לצפון מערב איסלנד. חצי האי וטסנס (Vastnes) מפריד בין הפיורדים לחבל מגדלי הסוסים סקגפיורדור (Skagafjörður). מושבות כלבי ים גדולות נמצאות לחופי חצי האי יחד עם תצורות סלעי לבה ענקיות הנראות כמו טרולים שחורים שקפאו מקרני השמש. אט אט נוף הרי השולחן משתנה וההרים הופכים לגבוהים ומשוננים יותר. חוות סוסים רבות פזורות לאורך הדרך וזו הזדמנות מצוינת להתוודע לסוס האיסלנדי החסון והיפה. משפחות האיכרים העשירות באיסלנד הגיעו מחבל ארץ ובתים וכנסיות בעלי מאפיינים ויקינגים פזורים בכל האזור. מוזיאון בתי הדשא בחוות גלומבאייר ממחישה בצורה מאפלת כיצד חיו באיסלנדיים בעבר בסביבה לא סלחנית מול איתני הטבע. חבל סקגפיורדור הוא גם אחד המקומות הטובים באיסלנד לראפטינג נהרות. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: סלע קוויטסרוק (Hvítserkur) – חצי האי וטסנסבתי הדשא בגלומבאיירבלונדוס

פעילות אופציונלית: שייט לצפייה בכלבי ים

לינה: אזור ורמהליד

יום 7. אקוריירי – מפלי האלים – עיר הלבה השחורה – אגם מיוואטן

העיר הראשית בצפון איסלנד היא אקוריירי (Akureyri) מרכז כלכלי ותרבותי בו מתגוררים 35,000 תושבים. אקוריירי יושבת בפתחו של פיורד ארוך וצר שמעברו המזרחי נמצא מעבר ההרים לעבר “מפלי האלים” (Goðafoss) ואגם מיוואטן (Myvatn). סביב אזור אגם מיוואטן נמצאים כמה מהאטרקציות הידועות באיסלנד באזור גיאוגרפי קטן יחסית. הנוף נראה כאילו נלקח מפלנטה אחרת והריחות העזים של הגופרית מהחרכים באדמה מעצימים את החוויה. האגם עצמו משובץ במכתשים ובתוכו שוחים מינים רבים של ברווזים. זהו אזור הקינון הטוב בעולם למינים רבים של ברווזים חלקם נדירים ביותר. אחד האתרים הידועים סביב האגם הוא “עיר הלבה השחורה” (Dimmuborgir), והר הגעש הפעיל קרפלה (Kraflal) שההתפרצות האחרונה שלנו עדיין מורגשת היטב באזור כולו. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: אקוריירימפל גודפוסאגם מיוואטן

פעילות אופציונלית: ביקור בגן הבוטני באקוריירי

לינה: אזור מיוואטן / הוסאוויק

יום 8. מעגל היהלום – הוסאוויק – עמק הפרסה אסבירגי – מפל דטיפוס החזק באירופה

אחד המקומות הטובים בעולם לצפות בלוויתנים זה בשיט מהעיירה היפה הוסאוויק (Husavík), העיירה היא גם התחנה הראשונה בדרכינו ל”מעגל היהלום” שכולל את אסבירגי (Ásbyrgi), עמק בצורת פרסה שנוצר משיטפון מקרחוני אדיר. עמק ירוק ופסטורלי מוקף חומת סלע גבוהה המסתיר את הקטסטרופה שהביאה להיווצרותו מלכתחילה. התחנה השנייה הוא מפל דטיפוס (Dettifoss) שהוא המפל החזק ביותר באירופה, רעם המים האדיר של המים הנופלים מעביר רעד בעצמות. הפשרת קרחון וטנאיוקול, הקרחון הגדול באירופה זורמת בעוצמה לאורך נהר יוקולסה והפרשי הגובה יוצרים את מפל דטיפוס שמאיץ את הזרימה החזקה לים הצפוני. חזרה לאזור אגם מיוואטן שם היום יסתיים. מרחק נסיעה מוערך: 250 ק”מ

האתרים המרכזיים של היום: Hljóðaklettarעמק אסבירגייוקולסארגליופורמפל דטיפוס

לינה: אזור מיוואטן

יום 9. “שגרירות הירח על כדור הארץ” – טיול להר געש אסקיה (4X4)

יום טיול ארוך ומרגש ברמה הררית של איסלנד לפנינו. אזור הר געש אסקיה (Askja) נבחר ע”י נאס”א למרכז אימונים של האסטרונאוטים לפני טיסת לירח משום שזהו האזור הכי קרוב לנוף ירחי המצוי על פני כדור הארץ. סופר ידוע כינה את המקום כ”שגרירות הירח על כדור הארץ”. הר געש אסקיה נמצא בלב ליבו של האי בדרך עפר הררית החוצה מספר נחלים. בדרך המדברית עוברים בנווה מדבר ועושים הכרות עם מלך ההרים האיסלנדי, הר הרדוברייד (Herðubreið). בראש הר אסקיה מצויים שני מכתשים, מכתש אגמי ענק ומכתש קטן בעל מימי טורקיז שזה לכינוי ה”שער לגיהינום”. שביל ההליכה למכתשים הוא סביבות 45 דקות. לאחר הביקור בירח…סליחה, בהר געש אסקיה נמשיך ברמה ההררית מזרחה דרך סכר Kárahnjúkar למזרח איסלנד לאזור העיירה אגילסטדיר (Egilsstaðir) שתהיה נקודת המוצא שלנו להמשך הטיול בפיורדים המזרחיים. מרחק נסיעה מוערך: 330 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: Herðubreiðalindir – הר געש אסקיה – מכתש ויטי

לינה: אזור אגילסטדיר

יום 10. הפיורדים של מזרח איסלנד – אסקיפיורדור – אי הפאפינים

אגילסטדיר היא העיירה המרכזית במזרח איסלנד ונקודת מוצא לחבל ארץ מיוחד במינו. סמוך אליה נמצא הכפר הציורי סיידיספיורדור (Seyðisfjörður) שיושב לפתחו של אחד הפיורדים היפים באיסלנד שהוא גם שער הכניסה למעבורות המגיעות מדנמרק ואיי פארו. הדרך דרומה עוברת בפיורדים צרים וארוכים עם כפרי דייגים מבודדים. קצב החיים באזור זה שונה לחלוטין מבירה רייקיאוויק. אחד התחנות המפורסמות באזור נמצא בכפר Stöðvarfjörður שם נמצא אוסף סלעים ומינרלים ייחודי של תושבת מקומית שהפכה את ביתה למוזיאון. שער הכניסה הדרומי לפיורדים המזרחיים הוא הכפר דיופיווגור (Djúpivogur) שסמוך אליו נמצא אי הציפורים פאפיי (Papey). הטיול מסתיים סמוך למרגלות קרחון ואטנאיוקול באזור העיירה הופן (Höfn). מרחק נסיעה מוערך: 250 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: סיידיספיורדוראסקיפיורדורפסקרודספיורדורוסטרהורן

פעילות אופציונלית: כניסה למוזיאון האבנים והמינרלים של פטרה

לינה: אזור הופן

יום 11. לגונת הקרחונים יוקולסרלון – טיולי הליכה בפארק סקאפטאפל

היום הטיול ימשיך לשיפוליו של הקרחון הכביר ביותר באירופה. קרחון ואטנואיוקול שולט על סביבתו ומכסה כ-8% משטח האי כולו. למרגלות הקרחון נמצאים מתופעות הטבע המרשימות באיסלנד. המפורסמת מכולן היא ככל הנראה לגונת הקרחונים יוקולסרלון (Jokulsarlón). שברי קרחונים שניתקים מהקרחון הענק זורמים לאיטם בתוך לגונה ציורית לעבר הים. איסלנד משנה את פניה לנגד עיננו ממש. במהלך הקיץ ניתן לשוט בספינה אמפיבית בלגונה ולהתרשם מהקרחונים מזוויות שונות, הקרחונים בוהקים בשלל צבעים בהתאם לזווית האור המגיע מהשמש. לעיתים קרובות ניתן לראות כלבי ים שוחים בלגונה. התחנה הבאה היא הפארק הלאומי סקאפטאפל (Skaftafell) שהוא כיום חלק מהפארק הלאומי הגדול באירופה. זהו אזור מושלם לטיולים רגליים ביערות ליבנה נמוכים שלא מסתירים את הנוף. מפל משושי הבזלת המפורסם סוורטיפוס (Svartifoss) הוא אחד התחנות הידועות בפארק. האזור הנמצא בין הקרחון לים הוא אזור סחף חולי שנוצר משיטפונות פתאומיים המגיעים מהקרחון. נעבור בכביש סמוך לאזורי השיטפונות בדרכינו לעיירה קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur) שקשורה בקשר היסטורי עם האתר שבו נבקר מחר. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: הלגונה הקרחוניתקרחון ואטנאיוקולפארק לאומי סקאפטאפל

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

יום 12. קניון Fjadrargljufur – פארק המכתשים של לאקי (4X4)

המכתשים של לאקי הם תוצאה של אחד מהתפרצויות הגעשיות הגדולות בהיסטוריה. גוג ומוג גיאולוגי בקנה מידה עולמי. מאה שלושים וחמישה המכתשים שנוצרו בעקבות שורה של התפרצויות שנמשכו כמה חודשים חורשים את האדמה בקו אווירי של כמה קילומטרים. מכביש הטבעת יוצאת דרך עפר הררית שחוצה מספר נחלים ומובילה לשמורת לאקאגיאר (Lakagigar). שם ניתן לטייל במסלולי הליכה יפים בין המכתשים ולהיות עדים להתפרצות שבמאה ה-18 כסתה חלקים גדולים של העולם בענן אפר שגרם לבהלה באירופה ורעב ובצורת מקומות מרוחקים כמו יפן. העיירה קירקיובאיירקלאסוטר הסמוכה שרדה את ההתפרצות בדרך נס ובמרכז העיירה יש תערוכה מעניינת על ההיסטוריה של ההתפרצות. הדרך למכתשים של לאקי עוברת בקניון (Fjadrargljufur) שנחשב לדעת רבים ליפה באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 140 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: המכתשים של לאקיFjadrargljufur

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

יום 13. דרך גב ההר – שמורת הרי ריוליט בלנדמנלאוגר (4X4)

לנדמנלאוגר דרך גב ההר (Fjallabak) ההררית המובילה לשמורת הרי הריאוליט הצבעוניים בלדנמנאוגר (Landmanalaugar) הוא היהלום שבכתר למטיילים רבים במרכז איסלנד ואתר עלייה לרגל של גיאולוגים. “עמק האש” (Eldgja) שחורץ בקרקע לאורך 30 ק”מ הוא הפתיח ליום מלא בנופים עוצרי נשימה. בדרך ההררית שנחתכת על ידי מספר נחלים צולמו בשנים האחרונות סרטים רבים שרצו לדמות נוף מעולם אחר. שמורת לנדמנלאוגר עצמה היא פנינה של הרים מגוונים שונים כתוצאה מהמינרלים הרבים באזור, מעיינות חמים שופעים באזור יוצרים בריכה טבעית מצוינת לרחצה. בשמורה עצמה יש מספר מסלולי הליכה רגליים לכל הרמות וזו גם נקודת המוצא לטרק המפורסם באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 180 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: Fjallabak – שמורת לנדמנלאוגר – Eldgjá – מפל Ófærufoss

לינה: אזור הטלה

יום 14. מפל הזהב – פארק הגייזרים – פארק ת’ינגווליר – הלגונה הכחולה

לא ניתן לטייל באיסלנד מבלי לבקר באתרים הידועים ביותר. מסלול זה זכה לכינוי “מעגל הזהב” ואולי זה לא מקרי שהתחנה הראשונה היא במפל אדיר שנקרא גם “מפל הזהב” (Gullfoss). זהו המפל המפורסם באיסלנד וזהו הישג ראוי כאשר בתחרות נמצאים אלפי מפלים אחרים מדהימים כל אחד לעצמו. בקרבה למפל הזהב נמצא הגייזר (Geysir) המפורסם שסילון המים המתפרץ שלו הוא אחד האירועים המצולמים ביותר באיסלנד. הגייזר של איסלנד הוא רק אחד מבין כמה עשרות גייזרים שנמצאים גם כן באותו מתחם. התחנה השלישית של היום היא בפארק לאומי החשוב ביותר באיסלנד. פארק ת’ינווליר (Þingvellir) נמצא במרחק ארבעים דקות נסיעה מרייקיאוויק. זהו מקום מושבו ההיסטורי של הפרלמנט הראשון בעולם ואחד המקומות הבודדים בהם ניתן להלך בין לוחות טקטוניים במעין גשר בין יבשתי המפריד את אירופה ואסיה מאמריקה. ככל הנראה אין סיום יותר הולם ליום זה מביקור בלגונה הכחולה (Blue Lagoon), הבריכה התרמית הכחולה המפורסמת באיסלנד. נשוב לרייקיאוויק שם נבלה את המשך הערב. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל גולפוסגייזרפלודירפארק ת’ינגוולירהלגונה הכחולה

לינה: רייקיאוויק

יום 15. רייקיאוויק – קפלאוויק (טיסה)

עד הטיסה נטייל ברייקיאוויק היפה. את הרכב נחזיר בשדה התעופה לפני הטיסה.

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה
 • 14 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Comfort/Standard/Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז’
 • ביטוח לשני נהגים (SCDW, theft protection)
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה על גבי אפליקצית הניווט החדשה שלנו!
 • כרטיסי מעבורת לפיורדים המערביים לרכב ונוסעים
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפי שעת איסוף
 • מוקד חירום טלפוני 24/7

הטיול לא כולל:

 • כרטיסי טיסה.
 • הוצאות דלק.
 • ביטוח נסיעות.
 • פעילות אופציונלית.

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: באדג’ט, סטנדרט וקומפורט. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

באדג’ט – Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

דוגמה למקומות לינה ברמת באדג’ט

Borgarnes Bed & Breakfast Hotel Edda Laugar Guesthouse Sunna Hrifunes Guesthouse

סטנדרט – Standard

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

דוגמה למקומות לינה ברמת סטנדרט

Hotel Reykjavik Lights Hotel Gullfoss Fosshotel Reykholt Hotel Edda Egilsstadir

קומפורט – Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ואו אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה וחוות איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

דוגמה למקומות לינה ברמת קומפורט

Hotel Laxá Grand Hotel Reykjavik Hotel Icelandair Hamar Hotel Edda Höfn Fosshotel Stykkisholmur

מחירים עבור רמת מלונות Standard (שירותים ומקלחת פרטיים בחדר)

סוג רכב2 מטיילים3 מטיילים4 מטיילים
דאצ'יה דאסטר 4×4 (ידני)

3340€3130€2970€
טויוטה ראב4 4×4 (אוטו')

4010€3720€3440€
קיה סורנטו 4×4 (אוטו')

4470€3960€3670€
טויוטה לנד קרוזר 4×4 (אוטו')

4800€4260€4030€

* כל המחירים בטבלאות הם לאדם

* בין התאריכים 1 באוקטובר ועד ה- 30 באפריל, תינתן הנחה של 15% על כל הטיולים

שרון.ק
@sharon.k
קרא עוד
ארגון למופת, תמיכה מדהימה ומקצועית. אנחנו תמיד מטיילים עם חברה מארגנת אבל חייבת לומר באמת מכל הלב, רמה כזאת גבוהה לא פגשנו עדיין. כל הכבוד 'איסלנד אחרת' אתם פשוט אלופים! בטוח נגיע שוב!
עדי
@adi0506
קרא עוד
מקומות הלינה שנבחרו לנו ע"י ניר היו ככלל מקסימים ובמיקומים מיוחדים על הציר , אלה השלימו בכל יום את המסלול היפה שבדיוק סיימנו לעשות . תודה ענקית לניר וגם לגיא והמלצה חמה לכל המעוניינים בטיול עצמאי לאיסלנד המדהימה לעשות כן בסיועם המקצועי והאדיב במיוחד
הקודם
הבא

שאתם בוחרים לטייל עם 'איסלנד אחרת'

צרו איתנו קשר עוד היום!