הצבעים של איסלנד

מסלול היקפי (כביש הטבעת)
11 ימים
כל השנה
חזרה אל  טיולים בנהיגה עצמית »

רב המכר הצבעים של איסלנד הוא טיול היקפי מורחב המבוסס על כביש הטבעת של איסלנד בתוספת חצי האי סנייפלסנס ועוד מקומות מיוחדים שלא נמצאים על המסלולים הרגילים שבהם עוברים מרבית המטיילים. זהו מסלול ייחודי שתפרנו במיוחד למטיילים שלנו, הרעיון הוא לתת לכם חווייה איסלנדית מלאה עד כמה שאפשר במסלול קל שניתן לבצע גם ברכב רגיל. אתם תטיילו מעגל הזהב המפורסם, במפל דטיפוס, המפל החזק באירופה. פארק ואטנאיוקול, ובעיירה הוסאוויק, המקום הטוב ביותר באיסלנד לצאת לשייט לוויתנים. במהלך הטיול מגיעים לחצי האי סנייפלסנס. לשון יבשתית ארוכה אשר בתחומה נמצא פארק לאומי מיוחד שמרכזו הוא הר געש כביר. טיול הצבעים של איסלנד משלב את כל האטרקציות הנפלאות של איסלנד, ניתן להצטרף לטיול אופנועי שלג, הליכה על קרחון, ביקור במערת לבה, שייט בין קרחונים באחת מהלגונות הקרחוניות, רכיבה על סוסים וכמובן שייט לצפייה בלוויתנים. פירוט המסלול המלא מופיע בהמשך.

אורך המסלול: 2070 ק”מ בקירוב

מפת הטיול

יום 1. נחיתה בשדה התעופה קפלאוויק – חצי האי רייקאנס – רייקיאוויק.

האתרים המרכזיים של היום: רייקיאוויק

אוספים את הרכב מדלפק חברת ההשכרה בשדה התעופה הבינלאומי של קפלאוויק. יוצאים משדה התעופה דרך חצי האי רייקאנס לעבר עיר הבירה רייקיאוויק. את היום הראשון כדאי להקדיש לטיול בעיר היפה והירוקה. רייקיאוויק זו עיר הבירה הצפונית בעולם והיא מאכלסת את רוב תושבי האי. למעלה מ-70% מתושבי המדינה גרים בה. מרכז רייקיאוויק קטן יחסית והוא אידיאלי לטיול רגלי בין הבתים הצבעוניים, בתי הקפה והאתרים החשובים של העיר. לא כדאי לפספס את האגם המרכזי הנמצא מאחורי כיכר הפרלמנט. אחת הפינות הירוקות והיפות של רייקיאוויק המסתתרות ממש במרכז העיר.

לינה: רייקיאוויק

יום 2. מעגל הזהב המורחב – פארק ת’ינגווליר – פארק גייזרים – מפל הזהב.

האתרים המרכזיים של היום: מכתש קריד – גייזרמפל גולפוספארק ת’ינגוולירמפל פאקסי

מרחק נסיעה מוערך: 210 ק”מ

אחד מאתרי החובה שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד הוא טיול מעגל הזהב. היום מוקדש למסלול טיול מפורסם זה הנמצא בקרבה יחסית לעיר הבירה רייקיאוויק. המסלול ידוע בעיקר אודות לשלושת האתרים המרכזים שבו: פארק לאומי ת’ינגווליר, גייזר ומפל גולפוס (מפל הזהב). פארק ת’ינגווליר הינו האתר החשוב ביותר באיסלנד. מבחינה היסטורית במקום זה התכנסה אסיפת העם ונקבעו חוקים עבור כל תושבי המדינה, בכך הפך הכינוס השנתי לפרלמנט הראשון בעולם. בפארק ישנן מספר תופעות גיאולוגיות יחודיות. שברי הלוחות הטקטוניים של אירואסיה ואמריקה נפגשים מעל פני הקרקע בתחומי הפארק ושביל הכניסה לפארק מאפשר למבקרים “להלך בין יבשות”. בין השברים נקוו בריכות מים מצלולים בעולם ומטיילים יכולים אף לצלול בשנורקל או עם בלונים בסילפרה שנחשבת לאחד מאתרי הצלילה היחודיים בעולם. בפארק הגייזרים הנמצא לא רחוק נמצא אחד מסמליה של איסלנד, הגייזר המתפרץ. סילון המים שעולה השמיימה כל כמה דקות נראה היטב מרחוק. כדאי לטפס רגלית לגבעה הסמוכה ולהשקיף אל הפארק מלמעלה. מפל גולפוס הוא אחד המפלים הגדולים והיפים באיסלנד, נמצא סה”כ עשר דקות נסיעה מגייזר, כמות המים הנופלת במפלים ועוצמתם תעצור את נשימתכם. מקורות המפל הוא מי הפשרת קרחון לנגיוקול הנמצא במרכז המדינה. כאשר השמש זורחת ניתן לראות מעל המפל קשת מרהיבה. באזור מעגל הזהב מסתתרים עוד כמה אתרים יחודים ופחות מתויירים שגם אותם אנו ממליצים למטיילים שלנו. הידע והנסיון שלנו בתכנון מסלולים עומד לרשותכם על מנת להעניק לכם את הערך המוסף בעת הטיול שלכם באיסלנד.

פעילות אופציונלית: רחצה בבריכה גיאותרמית ‘הלגונה הסודית’

לינה: אזור הטלה

יום 3. דרום איסלנד – קרחון אייפיאטליוקול – מפל סקוגפוס – צוק דירהוליי.

האתרים המרכזיים של היום: מפל סליאלנדספוסמפל סקוגפוסקרחון סולהיימיוקולקניון פיאד’רארגליופורצוק דירהוליי

מרחק נסיעה מוערך: 160 ק”מ

הכביש הראשי של איסלנד, כביש הטבעת המקיף את האי עובר בחוף הדרומי של איסלנד בכמה מן הנופים הדרמטיים של האי. לאחר שעוברים את מישורי גידול המספוא ניתן לראות מרחוק את נצנוץ הקרחונים על ראשי ההרים. אזור זה של דרום איסלנד נשלט על ידי שני קרחונים אשר שוליהם מגיעים קרוב לפני הים. כביש הטבעת עובר בתווך שבין הקרחונים לחוף הים השחור ומשני עברי הכביש נגלה נוף דרמטי ומרשים. עשרות אם לא מאות מפלי מים נופלים מהפשרת הקרחונים הנמצאים על ההרים ובניהם כמה מן המפלים המפורסמים באיסלנד. מפל סליאלנדספוס הוא המפל הראשון שפוגשים בדרך. לא רחוק משם נמצא מפל סקוגפוס הכביש, רוחבו 60 מטרים והוא נופל בעצמה ללגונה מתחתיו. שביל מדרגות מוביל לראש המפל ומספק תצפית לא שגרתית על המפל. שני הקרחונים הנמצאים מעל הם מהרי הגעש הפעילים באיסלנד. הקטן בהם שמו אייפיאטלאיוקול, אם השם נשמע לכם מוכר זה משום שהתפרצותו בשנת 2010 השביתה את נמלי התעופה של אירופה. קשה לדמיין מה היה קורה אילו הר געש קטלה הסמוך לו והגדול בהרבה היה מתפרץ באותו הזמן. בקצה הדרומי של איסלנד נמצאת העיירה ויק. ישוב קטן שלידו נמצאים מספר תופעות טבע מעניינות. צוק דיהוליי עם הקשת בסלע, חופי הלבה השחורים והצוקים הנישאים במים זכו להוות תפאורה טבעית במספר רב של סרטים שצולמו במקום, צריך להיות במקום בשביל להבין. ממשיכים דרך שדות לבה רחבי ידיים הנפרשים מאופק לאופק לעיירה עם הם הכי מסובך באיסלנד…קירקיובאיירקלאוסטר.

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

יום 4. פארק לאומי ואטנאיוקול – מפל משושי הבזלת – הלגונות הקרחוניות.

האתרים המרכזיים של היום: קרחון ואטנאיוקולפארק סקאפטאפלהלגונה הקרחונית

מרחק נסיעה מוערך: 200 ק”מ

שני הקרחונים שבהם ביקרנו אתמול היו הכנה לקראת הטיול של היום. אזור זה של איסלנד נשלט על ידי קרחון ואטנאיוקול, הקרחון הגדול באיסלנד המכסה שטח של 8% מהאי. בתחום הקרחון נמצאים כמה מהרי הגעש הגדולים והפעילים באיסלנד ובין שאר הפסגה הכי גבוהה במדינה נראית היטב בשוליו הדרומיים סמוך לכביש הטבעת. לא ניתן להמעיט בחשיבותו של הקרחון כאחראי מרכזי בעיצוב פני השטח שחלקים רבים של איסלנד. שטפונות מסיביים שנוצרו מהתפרצויות תחת הקרחון יצרו קניונים מרשימים ולגונות קרחוניות. היום מבקרים בשתיים מהלגונות הקרחוניות הכי יפות באיסלנד. ניתן אף לצאת לשיט בספינה אמפיבית או זודיאק בין שברי הקרחונים ולהתרשם מגודלם העצום. מרתק לחשוב שרק 10% מגודל הקרחון הצף בלגונה נגלה לעין! זו גם הזדמנות מצויינת לצפות בכלבי ים השוחים במים הצלולים ונחים להם על גושי הקרח. בין שולי הקרחון לחוף הסחף השחור מסתתר פארק לאומי סקפאטפל, נווה מדבר ירוק ומקום נהדר למסלולי הליכה המתאימים לכל אחד. לא כדאי להחמיץ את הביקור במפל משושי הבזלת השחור הנמצא לא רחוק ממרכז המבקרים של הפארק. זו גם הזדמנות נהדרת למי שמעוניין לצאת לסיור רגלי מודרך ולהכיר את הקרחון מקרוב.

לינה: אזור הופן

יום 5. הפיורדים המזרחיים – כפרי דייגים ועדרים של איילי הצפון – מפל הנגיפוס.

האתרים המרכזיים של היום: הר וסטרהורןסטודווארפיורדורסיידיספיורדורמפל הנגיפוס

מרחק נסיעה מוערך: 280 ק”מ

העיירה הופן במזרח איסלנד היא השער לפיורדים המזרחיים, אחד האזורים המרתקים והעתיקים ביותר באיסלנד מבחינה גיאולוגית. ביקור בחבל ארץ זה של מזרח איסלנד מהווה הזמנות יחידה בטיול לבקר בפיורדים האיסלנדים. הנוף בפיורדים דרמטי. הרי שולחן ופסגות משוננות דמויות פירמידה מעטרות את קו החוף המפותל. חבל ארץ זה נוצר כתוצאה מנסיגת קרחונים שכיסו את ההרים ושחקו את הנוף בעת הפשרתם. לאורך חופי הפיורדים ניתן למצוא כמה מהכפרים היפים והמבודדים במדינה. הריחוק הגיאורפי מעיר הבירה רייקיאוויק יצר סגנון ותרבות יחודיים למקום, מבחינות רבות זה כמו ביקור בארץ אחרת. כדאי להזכיר את הכפר פסקרודספיורדור הנמצא במרכז הפיורדים המזרחיים. לכפר מורשת צרפתית מפותחת וניתן לראות זו בבירור תוך כדי שיטוט בכפר. הפיורדים המפותלים והאיים הקטנים הפזורים בהם הם מקומות קינון לעופות מים רבים כמו ברווזים, פאפינים ומינים שונים של שחפים. העיר המרכזית באזור מזרח איסלנד נקראית אגילסטדיר. סמוך אליה נמצא מפל הנגיפוס (המפל התלוי) מומלץ מאד לצאת לשביל ההליכה למפל ולראות את הנוף מסביב. שימו לב שעת הביקור בפיורדים המזרחיים יש לכם הזדמנות חד פעמית לצפות באחד מעדרי איילי הצפון הרועים באזור. זהו האזור היחיד באיסלנד בו ניתן למצוא עדרים אלו אז כדאי לפקוח עיניים.

פעילות אופציונלית: ביקור במוזיאון המנרלים והאבנים של פטרה

לינה: אזור אגילסטדיר

יום 6. מפל דטיפוס – עמק אסבירגי – הוסאוויק בירת הלוויתנים.

האתרים המרכזיים של היום: קניון אסבירגייוקולסארגליופורמפל דטיפוסהוסאוויק

מרחק נסיעה מוערך: 250 ק”מ

הדרך מהפיורדים המזרחיים ממשיכה בשינוי חד של הנוף דרך רמות הרריות צחיחות לחלקו הצפוני של הפארק הלאומי ואטנאיוקול. מרבית אתריו של הפארק באזור זה נמצאים סמוך לנהר הקרחוני יוקולסה א-פיולום שמוביל את מי הפשרת הקרחון לחוף הים הצפוני של איסלנד. הזרימה החזקה יצרה מספר תופעות טבע מרשימות כמו מפל דטיפוס, המפל החזק באירופה. נפילת מים בעוצמה אדירה שקשה שלא לעמוד מולה משתאים. בהמשך הנהר נמצא אזור “סלעי ההד” גן פסלי לבה בשלל צורות שנשחקו כתוצאה מזרימת המים. בשתי התפרצויות מתחת לקרחון ואטנאיוקול האחת לפני 9000 שנה ואחת נוספת לפני 3000 שנה, נחשולים אדירים של מים יצרו עמק בצורת פרסה. סביב עמק אסבירגי מתנשאים צוקים בגובה של מאה מטרים, וכעת העמק הירוק והפסטורלי החבוי בפנים עומד בניגוד מוחלט לאירועים הקטסטרופליים שהביאו ליצירתו. היום מסתיים באזור העיירה הוסאוויק, המקום הבטוח ביותר לצפייה בלוויתנים באיסלנד ואחד הטובים בעולם. מימיו השקטים ועשירים בפלנקטון של המפרץ מושכים מינים רבים של לווייתנים הניזונים במקום ומאפשרים לספינות להתקרב אליהם עד למרחק של מטרים ספורים.

לינה: אזור הוסאוויק

יום 7. נוף של פלנטה אחרת – טיול באתרים סביב אגם מיבאטן.

האתרים המרכזיים של היום: אגם מיבאטן – הר געש קרפלה

מרחק נסיעה מוערך: 240 ק”מ

דרומית לעיירה הוסאביק נמצא אגם מיבאטן. האגם והאזור סביבו נחשב ל”יהלום שבכתר” בחלק זה של המדינה. באזור גיאוגרפי קטן יחסית יש ריכוז מפתיע של אתרים רבים הנמצאים במרחק קצר אחד מהשני. כבר בכניסה לאזור מיבאטן ממזרח ניתן להבחין בשפע של פעילות גיאותרמית מהאתרים הנראים מהכביש. בריכות מבעבעות של בוץ, סילון קיטור מגייזרים רבים ותחנת כח שמפיקה אנרגיה ירוקה מהפעילות התת קרקעית הרבה באזור. הר הגעש קרפלה הוא עדות חדשה יחסית לאחת ההתפרצויות האחרונות שהתרחשו באזור ועדות לכך עדיין נראית באופן ברור במקום. לא רחוק משם נמצא מכתש קוורפיאטל, זהו המכתש הגדול באיסלנד וצורתו כה סימטרית עד כי ניתן לחשוב שהוא נוצר מפגיעת מטאוריט. במרחק קצר משם נמצא אתר דימובורגיר (עיר הלבה השחורה) שנראה כמו גן של פסלי לבה עצומים שקפאו על מקומם בשלל צורות חלקן מזכירות מבנים מעשי ידי אדם. לא כדאי לפספס את הביקור במרחצאות הגיאותרמים הנמצאים סמוך לאגם. מקום נהדר לאתנחתא בסוף של יום מרתק בנוף חד פעמי.

לינה: אזור מיוואטן / הוסאוויק

יום 8. מפל גודפוס – אקוריירי בירת הצפון – חצי האי של הטרול – חוות סוסים.

האתרים המרכזיים של היום: אקורייריסיגלופיורדורחצי האי של הטרולסקגפיורדורהופסוס

מרחק נסיעה מוערך: 200 ק”מ

הדרך מאגם מיבטאן לאקוריירי, העיר המרכזית של צפון איסלנד עוברת דרך אחד המפלים הציורים באיסלנד. מפל גודפוס (פירושו: מפל האלים). זהו אחד מהמפלים היפים והחשובים באיסלנד ומלבד יופיו הטבעי יש למקום חשיבות בהיסטוריה של איסלנד. כאן השליכו המתיישבים את פסלי האלילים של האמונה הנורדית לנהר במחווה סימבולית, לאחר שהוחלט לאמץ את הדת הנוצרית. איסלנד היא אחת המדינות הבודדות בעולם בה המעבר לנצרות נעשה בדרכי שלום וללא שפיכות דמים. המתיישבים האיסלנדים בחרו בנצרות כדת המדינה בעיקר כאקט פוליטי שאמור היה להייטיב עם התושבים במסחר ופוליטיקה עם המדינות השכנות. אקוריירי עיר הבירה של צפון איסלנד היא מקום היישוב הגדול ביותר מחוץ לאזור רייקיאוויק רבתי. אקוריירי שוכנת לפתחו של פיורד יפה ומיוער באופן לא שיגרתי לאיסלנד. כדאי להקדיש זמן לטיול רגלי במרכז העיר היפה ואף לצאת לשיט לוויתנים שפועל מהנמל של העיירה. ההרים סביב אקוריירי הם אתר סקי פופולרי במהלך החורף. על אף מיקומה הצפוני של העיר, אקוריירי ידועה במזג האוויר הנוח שבה ואודות לכך גם פועל בעיר גן בוטני מעניין. אקוריירי מהווה שער הכניסה לחצי האי של הטרול (טרולסקאגי). חצי אי גדול יחסית וההררי. בשל גובהם של ההרים ומיקומם הצפוני על חלקם ניתן למצוא שאריות של קרחונים שטרם נמסו לגמרי מתקופת הקרח האחרונה. בחצי האי של הטרול ניתן למצוא חלק מהנופים הדרמטיים של איסלנד. מפרצים ואיים דמויי מבצרים משקיפים על החוף. חלקו המערבי של חצי האי ידוע בשל חוות הסוסים הרבות בו, זו הזדמנות מצויינת להכיר מקרוב את הסוס האיסלנדי ואף לצאת לטיול רכיבה.

פעילות אופציונלית: רכיבה על סוסים

לינה: אזור ורמהליד

יום 9. קניון קולוגליופור – חצי האי וטסנס – סטיקיסהולמור – חצי האי סנייפלסנס.

האתרים המרכזיים של היום: בלונדוסחצי האי וסטנס – מכתש גראברוק – מפל גלאניסטיקיסהולמור

מרחק נסיעה מוערך: 350 ק”מ

תוואי הנוף הירוק של חבל סקגפיורדור הולך ומשתנה ככל שמתקדמים מערבה על כביש הטבעת. לא רחוק מהעיירה בלונדוס בסטייה מהכביש הראשי נמצא קניון קולוגליופור, יש תצפית נהדרת על הקניון מהגשר שעובר מעל הנהר. סימנים של פעילות וולקניות לא בולטות במיוחד באזור זה אך באחד מצידי הדרך ניתן להבחים באשכול של גבעות מכל הגדלים, יש המשערים שהאזור נוצר על ידי מפולת קטסטרופלית בעקבותיה פעילות תת קרקעית. הדרך מערבה עוברת דרך חצי אי וטסנס, על חופי חצי האי וממולו רובצים מושבות גדולות של כלבי ים. סיורים מודרכים מתקיימים במקום. מהקצה הצפוני של וטסנס ניתן להשקיף על ההרים הבולטים באופק של הפיורדים המערביים. על קו החוף המזרחי של חצי האי עומד לבדו סלע לבה ענק המזכיר בצורתו מפרש של ספינה טבועה. לפי הפולקלור המקומי זהו טרול שקפא בשמש ונותר עומד לבדו על החוף. ממשיכים לחצי האי סנייפלסנס, חבל ארץ מרתק המנותק מכביש הטבעת. זהו לשון יבשתית ארוכה אשר בקצה נמצא הר געש גדול. העיירה סטיקיסהולמור היא נקודת יציאה נהדרת לטיול בחלק זה של האי ביום למחרת. סטיקיסהולמור היא העיירה המרכזית באזור ובמרכזה פועל נמל דייג נהדר עם אי טבעי שחובר לחוף. מהמגדלור בראש האי הקטן ניתן להשקיף על הפיורד המקושט במאות איים. ביום בהיר ניתן להשקיף מערבה ולראות את פסגתו של הר געש סנייפלסיוקול עם הקרחון הבוהק בפסגתו.

פעילות אופציונלית: שייט לצפייה בכלבי ים

לינה: אזור גרונדרפיודור

יום 10. טיול בפארק לאומי סנייפלסיוקול – מסע לבטן האדמה.

האתרים המרכזיים של היום: אולפסוויקפארק סנייפלסיוקולארנרסטאפי והטנרמכתש אלדבורגבורגרנס

מרחק נסיעה מוערך: 230 ק”מ

סטיקיסהולמור היא נקודת המוצא לתחילת הביקור בחצי האי סנייפלסנס ובפארק לאומי סנייפלסיוקול הנמצא בתחומו. נוסעים מערבה לאורך הקצה הצפוני של הלשון היבשתית דרך העיירה גרונדרפיורדור. הר הכנסייה (קירקיופטל) הניצב במרכז הכפר הוא ככל הנראה ההר המפורסם באיסלנד. ההר זכה לפירסום משמעותי נוסף כאתר צילום של סדרת משחקי הכס. בקצה חצי האי, כל האזור המקיף את הר הגעש סנייפלסיוקול הוכרז כשמורת טבע ופארק לאומי. האזור זכה לכינוי “איסלנד המינאטורית” בשל ריכוז תופעת טבע כה רבות בשטח מצומצם יחסית. הר הגעש סנייפלסיוקול העומד במרכז הפארק, עם הקרחון בראשו, מרשים ומתנשא לגובה 1446 מטרים. בסמוך להר נמצא חוף דיופלונסאנדור המרוצף אבני בזלת שחורות קטנות וחלקות. לא מרחוק משם ניתן להבחין בשני עמודי לבה ענקיים מזדקרים מקו החוף, עמודי לונדראנגר המגיעים לגובה של 70 מטרים הם תצורה של “פקקי לבה” או אם אתם מעדיפים את הגרסה המקומית של הסאגות האיסלנדיות, מדובר בטרולים שלא הספיקו להסתתר מאור השמש וקפאו לסלעים. בתחום הפארק הלאומי נמצאת מערת הלבה ואטנהטליר, אחת ממערות הלבה היפות ביותר באיסלנד, סיורים לתוך המערה זמינים כל השנה. זו רק ההתחלה, הנסיעה בפארק כוללות אתרי טבע ופינות חמד רבות נוספות. בסיפורו הנודע “מסע לבטן האדמה” מזכיר ז’ול ורן את הר הגעש סנייפלסיוקול כנקודת המוצא לתחילתו של המסע למרכזו של כדור הארץ. הר הגעש יהווה נקודת סיום לחוויה איסלנדית של פעם בחיים. בנסיעה בדרך חזרה לרייקיאוויק, ההר ופסגתו הבוהקת תלווה את הנוף כל הדרך לרייקיאוויק. שארית היום יוקדש לבילוי ומנוחה ברייקיאוויק.

פעילות אופציונלית: טיול למערת לבה

לינה: רייקיאוויק

יום 11. רייקיאוויק – הלגונה הכחולה – החזרת הרכב בשדה התעופה (טיסה).

בהתאם לשעות הטיסה, את המשך היום עד הטיסה מבלים בטיול בבירה רייקיאוויק. לפני הטיסה יש אפשרות לעצור לרחצה בלגונה הכחולה הנמצאת במרחק רבע שעה נסיעה בלבד משדה התעופה. הלגונה הכחולה היא מהאתרים הידועים באיסלנד ונחשבת לאחת מבריכות הספא הטובות בעולם. לנוחות מרבית את הרכב מחזירים בקלות ובמהירות בשדה התעופה לפני הטיסה.

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 10 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Comfort/Standard/Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז’.
 • ביטוח לשני נהגים (SCDW, theft protection).
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה על גבי אפליקצית הניווט החדשה שלנו!
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפי שעת איסוף.
 • מוקד חירום טלפוני 24/7.

הטיול לא כולל:

 • כרטיסי טיסה.
 • הוצאות דלק.
 • ביטוח נסיעות.
 • פעילות אופציונלית.

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: באדג’ט, סטנדרט וקומפורט. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

באדג’ט – Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

דוגמה למקומות לינה ברמת באדג’ט

Borgarnes Bed & Breakfast Hotel Edda Laugar Guesthouse Sunna Hrifunes Guesthouse

סטנדרט – Standard

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

דוגמה למקומות לינה ברמת סטנדרט

Hotel Reykjavik Lights Hotel Gullfoss Fosshotel Reykholt Hotel Edda Egilsstadir

קומפורט – Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ואו אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה וחוות איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

דוגמה למקומות לינה ברמת קומפורט

Hotel Laxá Grand Hotel Reykjavik Hotel Icelandair Hamar Hotel Edda Höfn Fosshotel Stykkisholmur

מחירים עבור רמת מלונות Standard (שירותים ומקלחת פרטיים בחדר)

סוג רכב2 מטיילים3 מטיילים4 מטיילים
טויוטה אייגו (ידני)

2070€2020€1830€
טויוטה יאריס (אוטו')

2130€2060€1860€
קיה סיד (אוטו')

2320€2160€1960€
דאצ'יה דאסטר 4×4 (ידני)

2400€2240€2130€
טויוטה ראב4 4×4 (אוטו')

2870€2660€2460€
קיה סורנטו 4×4 (אוטו')

3200€2840€2630€
טויוטה לנד קרוזר 4×4 (אוטו')

3440€3050€2850€

* כל המחירים בטבלאות הם לאדם

* בין התאריכים 1 באוקטובר ועד ה- 30 באפריל, תינתן הנחה של 15% על כל הטיולים

שרון.ק
@sharon.k
קרא עוד
ארגון למופת, תמיכה מדהימה ומקצועית. אנחנו תמיד מטיילים עם חברה מארגנת אבל חייבת לומר באמת מכל הלב, רמה כזאת גבוהה לא פגשנו עדיין. כל הכבוד 'איסלנד אחרת' אתם פשוט אלופים! בטוח נגיע שוב!
עדי
@adi0506
קרא עוד
מקומות הלינה שנבחרו לנו ע"י ניר היו ככלל מקסימים ובמיקומים מיוחדים על הציר , אלה השלימו בכל יום את המסלול היפה שבדיוק סיימנו לעשות . תודה ענקית לניר וגם לגיא והמלצה חמה לכל המעוניינים בטיול עצמאי לאיסלנד המדהימה לעשות כן בסיועם המקצועי והאדיב במיוחד
הקודם
הבא

שאתם בוחרים לטייל עם 'איסלנד אחרת'

צרו איתנו קשר עוד היום!