מסלול

טיול “איסלנד אקספרס” מכסה את כל האתרים והמראות המעניינים ביותר לאורך הכביש המקיף של איסלנד, כולל גם כמה מעקפים. בין האתרים שנראה בדרך אפשר למצוא את: פארק לאומי תינגווטליר (אונסק”ו), פארק הגייזרים, מפל גולפוס (מפל הזהב), הלגונה הקרחונית, פארק לאומי סקאפטאפל, האזור המרהיב של אגם מיוואטן, אקוריירי בירת צפון איסלנד, מכתש גראברוק, מפל גלאני, הלגונה הכחולה ועוד…

אורך המסלול: 1710 ק”מ בקירוב

יום 1. נחיתה קפלאוויק – איסוף הרכב בשדה התעופה – רייקיאוויק.

איסוף הרכב בשדה התעופה. לאחר הצ’ק-אין במלון והתארגנות קלה, כדאי לצאת לסיור ברייקיאוויק, עיר הבירה הצפונית בעולם. מרכז העיר הקטן ושוקק החיים אידיאלי לסיור הליכה רגלי. מומלץ לבקר בתצפית מראש כנסיית הדלגרים המשקיפה על העיר, לתצפת על הברבורים והברווזים החיים באגם טיורן ולהתוודע לעיר היפה שנחשבת ל”ירוקה בעולם”.

האתרים המרכזיים של היום: אגם טיורןהרפהמגדל גרואוטה.

לינהרייקיאוויק.

יום 2. פארק ת’ינגווטליר – גייזר – מפל גולפוס – החוף הדרומי.

נתחיל בטיול מעגל הזהב, ללא ספק מסלול הטיול המפורסם באיסלנד. בתחילה נבקר בפארק הלאומי תינגווטליר, שם התאסף הפרלמנט הראשון בעולם. הפארק הוא נקודת מפגש של שני לוחות טקטוניים המחברים את יבשת אירופה לאמריקה, פארק תינגווטליר התקבל כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בשנת 2004, במקום שבילי הליכה מרהיבים. נמשיך לפארק הגייזרים שם נמצא הגייזר סטרוקטור המתפרץ בעוצמה בערך כל 8 דקות, מראה שבהחלט אסור להחמיץ. לא רחוק משם בהמשך הדרך נמצא מפל גולפוס “מפל הזהב” הנחשב לאחד המפלים היפים באיסלנד. נמשיך בדרכינו למכתש קריד המרשים. זהו מכתש וולקני 55 מטרים עומק ו-270 מטרים רוחב. נמשיך בנסיעה לאורך החוף הדרומי נעצור במפל סלייאלנסדפוס ומפל סקוגפוס המרשים עד לשמורת דירהוליי, הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ומקום קינון של מושבות ציפורים רבות, בינהם תוכי הים (פאפינים). ב- Reynishverfi נוכל לטייל על החוף עם החול השחור וליהנות מהנוף אל הצוקים. לינה בויק. מרחק נסיעה מוערך: 290 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: פארק לאומי ת’ינגווטלירפארק הגייזריםמפל גולפוס – מפל סקוגפוסצוק דירהוליי.

פעילות אופציונליתטיול אופנועי שלג .

לינה: אזור ויק.

יום 3. פארק סקאפטאפל – הלגונה הקרחונית – הר וסטרהורן – דיופיווגור.

על כביש הטבעת נמשיך מזרחה, בדרכינו נחצה את Eldhraun שדה הלבה הגדול מסוגו בעולם הנגרם מההתפרצות יחידה באיסלנד. נמשיך על פני Skeiðarársandur, קטע של מדבר חולי השחור שהתהווה על ידי נהרות קרחוניים זועפים שמגיעים עד לפארק הלאומי סקפטאפל. היופי הטבעי של פארק סקפטאפל הוא תוצאה של תנאי מזג אויר נוחים והאינטראקציה של קרח ואש. מתנשא מעל סקפטאפל נראה את קרחון וואטניוקול העצום, הקרחון הגדול באירופה, מתחת למעטה של הקרחון נמצאת אחת ממערכות הרי הגעש הפעילה ביותר באיסלנד. בפארק הלאומי בסקפטאפל נעצור במרכז המבקרים ונצא לטיול בפארק. באזור יש הרבה מסלולי הליכה מרתקים. מסלול הליכה מעניין לוקח אותנו עד ל”מפל השחור” (Svartifoss), אחד המפלים הציוריים באיסלנד, המפורסם בשל עמודות הבזלת המקיפות אותו. נמשיך בדרכינו ליוקולסארלון, הלגונה הקרחונית המפורסמת שהופיעה בסצנות של סרטים רבים בינהם כמה סרטי ג’יימס בונד. קרחונים ענקיים שנשברו מקרחון Breiðamerkurjökull צפים ובוהקים בשלל צבעים במימיה העמוקים של הלגונה, לעתים קרובות ניתן להבחין במקום בכלבי ים. חוויה מיוחדת היא שייט בין הקרחונים בלגונה. מכאן, ממשיכים מזרחה לכיוון העיירה הופן. בירת הלובסטרים של איסלנד. את היום נסיים בדיופיווגור השער לפיורדים המזרחיים. מרחק נסיעה מוערך: 360 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: קניון פיאדרארגליופורפארק סקאפטפלהלגונה הקרחונית.

פעילות אופציונלית: שייט בלגונה הקרחונית

לינה: דיופיווגור.

יום 4. הפיורדים המזרחיים – אגם מיוואטן.

ניסע דרך הרים מתנשאים לעבר הפיורדים המזרחיים של איסלנד, לכל פיורד יש את הייחוד שלו. נמשיך לעיירה אגילסטדיר, בירת מזרח איסלנד ולאחר מכן נעבור על פני רמת מדבר ההררית לכיוון אגם מיוואטן. נעבור במעבר ההררי Námaskarð שם ישנן בריכות של בוץ רותח והצבעים המגוונים שהתמזגו עם אפר ולבה מהרי הגעש הסמוכים. נטייל באזור אגם מיוואטן, פנינת טבע של ממש. הטבע באזור האגם ידוע בעולם כולו בשל המינים הרבים של עופות מים המקננים באזור במיוחד במגוון הגדול של ברווזים נדירים. נבקר באתרים שאסור להחמיץ מסביב לאגם: שמורת דימבורגיר (Dimmuborgir), הר קוורפטל (Hverfjall), המכתשים המדומים והר קרפלה (Krafla) שהתפרצויותיו האחרונות היו בשנים 1975 ו-1984. בקיץ מבקרים יכולים לקבל סיור מודרך באתר להפקת אנרגיה גיואתרמית Kröfluvirkjun זוהי תחנת הכוח שבה לחץ האדים נרתם להפקת חשמל (הכניסה ללא תשלום). עוד אטרקציות באזור: מכתש ויטי (Víti) הקרוב לקרפלה והמרחצאות הטבעים של מיוואטן. מרחק נסיעה מוערך: 330 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: הפיורדים המזרחייםאגם מיוואטן.

פעילות אופציונלית: כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן .

לינה: אזור מיוואטן.

יום 5. צפון איסלנד – אקוריירי – חבל סקגפיורדור.

הטיול ממשיך צפונה לעבר אקוריירי, בירת צפון איסלנד. בדרך נעצור במפל גודפוס “מפל האלים” היפה. אקוריירי היא עיר יפה בעלת אופי שונה משאר הישובים באיסלנד. מרכז העיר תוסס עם חנויות יפות וכנסייה יפה שממנה אפשר להשקיף על הפיורד היפה. מזג האוויר הנוח באזור תורם לכך שגם מינים רבים של צמחים גדלים במקום ולמבקרים בעיר כדאי לעצור בגן הבוטני המפורסם. מערבה מאקוריירי נגיע לחבל סקגפיורדור המפורסם בחוות הסוסים הרבות, ניתן לצאת לטיול רכיבה על סוס איסלנדי חסון ולהרגיש את הטבע כמו ויקינגים אמיתים. נוכל לטייל סביב “חצי האי של הטרול” ולרחוץ באחת הבריכות היפות באיסלנד. בסקגפיורדור נמצא מוזיאון בתי הדשא המפורסם גלומבאייר, שם ניתן לראות כיצד חיו האיסלנדים טרום העידן המודרני, מזכיר במשהו את מגוריהם של ההוביטים בסרט “שר הטבעות”. לא רחוק משם נמצאת הכנסייה הזעירה הישנה Víðimýri עם המאפיינים הויקנגים. לא תשכחו במהרה את הנוף המרהיב בעמקים הירוקים של סקגפיורדור. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל גודפוסאקורייריחבל סקגפיורדור.

פעילות אופציונלית: שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי .

לינה: אזור ורמהליד.

יום 6. מערב איסלנד – מכתש גראברוק – הלגונה הכחולה – רייקיאוויק.

נמשיך למחוז בורגרפירודור. נבקר באתר Vatnsdalshólar, זהו הוא אשכול של גבעות בכל הגדלים על פני העמק הסברה היא כי האזור נוצר על ידי מפולת קטסטרופלית. נוכל לעשות היקוף סביב חצי האי וטסנס (Vatnsnes). חצי האי וסטנס המפורסם בעיקר בשל מושבות כלבי הים הגדולות שנמצאות בו, להקות הציפורים והנופים היפים. בחצי האי נמצא הסלע המפורסם קוויטסרקור (Hvitserkur). גובהו 15 מ’ וצורתו של הסלע מזכירה במשהו טרול. נמשיך דרומה לביקור במכתש Grábrók המתנשא מעל. שביל הליכה מסודר הכולל בחלקו מסלול על שביל עץ מוביל למעלה המכתש ומציע נוף מהמם. אנו מתקרבים חזרה לרייקיאוויק ובכל משלימים את ההיקף של איסלנד. מרייקיאוויק נמשיך לחצי האי רייקאנס לביקור בלגונה הכחולה, בבריכה הגאותרמית היפה ביותר באיסלנד אנו נסיים את ההרפתקה המופלאה שלנו באיסלנד. את הלילה האחרון נבלה ברייקיאוויק או סמוך לשדה התעופה. מרחק נסיעה מוערך: 320 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: סקאגאסטרונד – מכתש גראברוקמפל גלאניחצי האי רייקאנסהלגונה הכחולה.

פעילות אופציונלית: הלגונה הכחולה .

לינה: רייקיאוויק.

יום 7. רייקיאוויק – החזרת הרכב בשדה התעופה – קפלאוויק (טיסה).

שארית היום נקדיש לטיול ברייקיאוויק, החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

טיול “איסלנד אקספרס” מכסה את כל האתרים והמראות המעניינים ביותר לאורך הכביש המקיף של איסלנד, כולל גם כמה מעקפים. בין האתרים שנראה בדרך אפשר למצוא ...

מידע כללי

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 6 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Quality/Comfort/Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז’.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מדריך איסלנד בעברית – מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד
 • 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפי שעת איסוף.
 • מוקד חירום טלפוני 24/7.

הטיול לא כולל:

 • כרטיסי טיסה.
 • הוצאות דלק.
 • ביטוח נסיעות.
 • פעילות אופציונלית.

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

לינה עם שירותים צמודים - Comfort
סוג רכב2 מטיילים3 מטיילים4 מטיילים
טויוטה אייגו (ידני)

1148€1074€1015€
טויוטה יאריס (ידני / אוטו')

1166€1090€1024€
טויוטה אוריס (ידני / אוטו')

1191€1108€1036€
טויוטה אוריס סטיישן (ידני)

1248€1182€1065€
טויוטה אוונסיס (ידני / אוטו')

1270€1210€1076€
טויוטה אוונסיס סטיישן (אוטו')

1314€1280€1098€
דאצ'יה דאסטר 4x4 (ידני)

1324€1296€1103€
טויוטה ראב4 4x4 (ידני / אוטו')

1432€1355€1157€
קיה סורנטו 4x4 (אוטו')

1548€1390€1215€
טויוטה לנד קרוזר 4x4 (אוטו')

1627€1423€1254€
לינה עם שירותים משותפים - Budget
סוג רכב2 מטיילים3 מטיילים4 מטיילים
טויוטה אייגו (ידני)

990€910€855€
טויוטה יאריס (ידני / אוטו')

1008€932€864€
טויוטה אוריס (ידני / אוטו')

1033€955€876€
טויוטה אוריס סטיישן (ידני)

1090€990€905€
טויוטה אוונסיס (ידני / אוטו')

1112€1021€916€
טויוטה אוונסיס סטיישן (אוטו')

1155€1060€938€
דאצ'יה דאסטר 4x4 (ידני)

1166€1068€943€
טויוטה ראב4 4x4 (ידני / אוטו')

1274€1160€997€
קיה סורנטו 4x4 (אוטו')

1389€1247€1054€
טויוטה לנד קרוזר 4x4 (אוטו')

1472€1285€1096€

* המחירים הרשומים מעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודש מאי ובין ה-16-30 לספטמבר הטיולים מוצעים עם 15% הנחה על המחירים הרשומים מעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים מעלה.

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

תקציב – Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

דוגמה למקומות לינה ברמת Budget

Borgarnes Bed & Breakfast   Hotel Edda Laugar   Guesthouse Sunna   Hrifunes Guesthouse

תקציב – Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

דוגמה למקומות לינה ברמת Comfort

Hotel Reykjavik Lights   Hotel Gullfoss   Fosshotel Reykholt   Hotel Edda Egilsstadir

איכות- Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ואו אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחהחוות איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

דוגמה למקומות לינה ברמת Quality

Hotel Laxá   Grand Hotel Reykjavik   Hotel Icelandair Hamar   Hotel Edda Höfn   Fosshotel Stykkisholmur

איסלנד אקספרס

צרו איתנו קשר:

סיבות טובות לטייל איתנו

 • החברה היחידה בישראל המתמחה באיסלנד
 • טיול אישי “תפור” בדיוק לצרכים שלכם
 • צוות מומחים מקומי שמכיר את איסלנד מקרוב
 • התחייבות למחירים הנמוכים ביותר!
 • מוקד תמיכה ושירות טלפוני למטיילים 24/7
 • רשיון מטעם משרד התיירות האיסלנדי
 • מסלול
 • מידע כללי
 • מחירים
 • סוגי לינה

טיול “איסלנד אקספרס” מכסה את כל האתרים והמראות המעניינים ביותר לאורך הכביש המקיף של איסלנד, כולל גם כמה מעקפים. בין האתרים שנראה בדרך אפשר למצוא את: פארק לאומי תינגווטליר (אונסק”ו), פארק הגייזרים, מפל גולפוס (מפל הזהב), הלגונה הקרחונית, פארק לאומי סקאפטאפל, האזור המרהיב של אגם מיוואטן, אקוריירי בירת צפון איסלנד, מכתש גראברוק, מפל גלאני, הלגונה הכחולה ועוד…

אורך המסלול: 1710 ק”מ בקירוב

הצג מסלול על מפה

יום 1. נחיתה קפלאוויק – איסוף הרכב בשדה התעופה – רייקיאוויק.

איסוף הרכב בשדה התעופה. לאחר הצ’ק-אין במלון והתארגנות קלה, כדאי לצאת לסיור ברייקיאוויק, עיר הבירה הצפונית בעולם. מרכז העיר הקטן ושוקק החיים אידיאלי לסיור הליכה רגלי. מומלץ לבקר בתצפית מראש כנסיית הדלגרים המשקיפה על העיר, לתצפת על הברבורים והברווזים החיים באגם טיורן ולהתוודע לעיר היפה שנחשבת ל”ירוקה בעולם”.

האתרים המרכזיים של היום: אגם טיורןהרפהמגדל גרואוטה.

לינהרייקיאוויק.

יום 2. פארק ת’ינגווטליר – גייזר – מפל גולפוס – החוף הדרומי.

נתחיל בטיול מעגל הזהב, ללא ספק מסלול הטיול המפורסם באיסלנד. בתחילה נבקר בפארק הלאומי תינגווטליר, שם התאסף הפרלמנט הראשון בעולם. הפארק הוא נקודת מפגש של שני לוחות טקטוניים המחברים את יבשת אירופה לאמריקה, פארק תינגווטליר התקבל כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בשנת 2004, במקום שבילי הליכה מרהיבים. נמשיך לפארק הגייזרים שם נמצא הגייזר סטרוקטור המתפרץ בעוצמה בערך כל 8 דקות, מראה שבהחלט אסור להחמיץ. לא רחוק משם בהמשך הדרך נמצא מפל גולפוס “מפל הזהב” הנחשב לאחד המפלים היפים באיסלנד. נמשיך בדרכינו למכתש קריד המרשים. זהו מכתש וולקני 55 מטרים עומק ו-270 מטרים רוחב. נמשיך בנסיעה לאורך החוף הדרומי נעצור במפל סלייאלנסדפוס ומפל סקוגפוס המרשים עד לשמורת דירהוליי, הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ומקום קינון של מושבות ציפורים רבות, בינהם תוכי הים (פאפינים). ב- Reynishverfi נוכל לטייל על החוף עם החול השחור וליהנות מהנוף אל הצוקים. לינה בויק. מרחק נסיעה מוערך: 290 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: פארק לאומי ת’ינגווטלירפארק הגייזריםמפל גולפוס – מפל סקוגפוסצוק דירהוליי.

פעילות אופציונליתטיול אופנועי שלג .

לינה: אזור ויק.

יום 3. פארק סקאפטאפל – הלגונה הקרחונית – הר וסטרהורן – דיופיווגור.

על כביש הטבעת נמשיך מזרחה, בדרכינו נחצה את Eldhraun שדה הלבה הגדול מסוגו בעולם הנגרם מההתפרצות יחידה באיסלנד. נמשיך על פני Skeiðarársandur, קטע של מדבר חולי השחור שהתהווה על ידי נהרות קרחוניים זועפים שמגיעים עד לפארק הלאומי סקפטאפל. היופי הטבעי של פארק סקפטאפל הוא תוצאה של תנאי מזג אויר נוחים והאינטראקציה של קרח ואש. מתנשא מעל סקפטאפל נראה את קרחון וואטניוקול העצום, הקרחון הגדול באירופה, מתחת למעטה של הקרחון נמצאת אחת ממערכות הרי הגעש הפעילה ביותר באיסלנד. בפארק הלאומי בסקפטאפל נעצור במרכז המבקרים ונצא לטיול בפארק. באזור יש הרבה מסלולי הליכה מרתקים. מסלול הליכה מעניין לוקח אותנו עד ל”מפל השחור” (Svartifoss), אחד המפלים הציוריים באיסלנד, המפורסם בשל עמודות הבזלת המקיפות אותו. נמשיך בדרכינו ליוקולסארלון, הלגונה הקרחונית המפורסמת שהופיעה בסצנות של סרטים רבים בינהם כמה סרטי ג’יימס בונד. קרחונים ענקיים שנשברו מקרחון Breiðamerkurjökull צפים ובוהקים בשלל צבעים במימיה העמוקים של הלגונה, לעתים קרובות ניתן להבחין במקום בכלבי ים. חוויה מיוחדת היא שייט בין הקרחונים בלגונה. מכאן, ממשיכים מזרחה לכיוון העיירה הופן. בירת הלובסטרים של איסלנד. את היום נסיים בדיופיווגור השער לפיורדים המזרחיים. מרחק נסיעה מוערך: 360 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: קניון פיאדרארגליופורפארק סקאפטפלהלגונה הקרחונית.

פעילות אופציונלית: שייט בלגונה הקרחונית

לינה: דיופיווגור.

יום 4. הפיורדים המזרחיים – אגם מיוואטן.

ניסע דרך הרים מתנשאים לעבר הפיורדים המזרחיים של איסלנד, לכל פיורד יש את הייחוד שלו. נמשיך לעיירה אגילסטדיר, בירת מזרח איסלנד ולאחר מכן נעבור על פני רמת מדבר ההררית לכיוון אגם מיוואטן. נעבור במעבר ההררי Námaskarð שם ישנן בריכות של בוץ רותח והצבעים המגוונים שהתמזגו עם אפר ולבה מהרי הגעש הסמוכים. נטייל באזור אגם מיוואטן, פנינת טבע של ממש. הטבע באזור האגם ידוע בעולם כולו בשל המינים הרבים של עופות מים המקננים באזור במיוחד במגוון הגדול של ברווזים נדירים. נבקר באתרים שאסור להחמיץ מסביב לאגם: שמורת דימבורגיר (Dimmuborgir), הר קוורפטל (Hverfjall), המכתשים המדומים והר קרפלה (Krafla) שהתפרצויותיו האחרונות היו בשנים 1975 ו-1984. בקיץ מבקרים יכולים לקבל סיור מודרך באתר להפקת אנרגיה גיואתרמית Kröfluvirkjun זוהי תחנת הכוח שבה לחץ האדים נרתם להפקת חשמל (הכניסה ללא תשלום). עוד אטרקציות באזור: מכתש ויטי (Víti) הקרוב לקרפלה והמרחצאות הטבעים של מיוואטן. מרחק נסיעה מוערך: 330 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: הפיורדים המזרחייםאגם מיוואטן.

פעילות אופציונלית: כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן .

לינה: אזור מיוואטן.

יום 5. צפון איסלנד – אקוריירי – חבל סקגפיורדור.

הטיול ממשיך צפונה לעבר אקוריירי, בירת צפון איסלנד. בדרך נעצור במפל גודפוס “מפל האלים” היפה. אקוריירי היא עיר יפה בעלת אופי שונה משאר הישובים באיסלנד. מרכז העיר תוסס עם חנויות יפות וכנסייה יפה שממנה אפשר להשקיף על הפיורד היפה. מזג האוויר הנוח באזור תורם לכך שגם מינים רבים של צמחים גדלים במקום ולמבקרים בעיר כדאי לעצור בגן הבוטני המפורסם. מערבה מאקוריירי נגיע לחבל סקגפיורדור המפורסם בחוות הסוסים הרבות, ניתן לצאת לטיול רכיבה על סוס איסלנדי חסון ולהרגיש את הטבע כמו ויקינגים אמיתים. נוכל לטייל סביב “חצי האי של הטרול” ולרחוץ באחת הבריכות היפות באיסלנד. בסקגפיורדור נמצא מוזיאון בתי הדשא המפורסם גלומבאייר, שם ניתן לראות כיצד חיו האיסלנדים טרום העידן המודרני, מזכיר במשהו את מגוריהם של ההוביטים בסרט “שר הטבעות”. לא רחוק משם נמצאת הכנסייה הזעירה הישנה Víðimýri עם המאפיינים הויקנגים. לא תשכחו במהרה את הנוף המרהיב בעמקים הירוקים של סקגפיורדור. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל גודפוסאקורייריחבל סקגפיורדור.

פעילות אופציונלית: שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי .

לינה: אזור ורמהליד.

יום 6. מערב איסלנד – מכתש גראברוק – הלגונה הכחולה – רייקיאוויק.

נמשיך למחוז בורגרפירודור. נבקר באתר Vatnsdalshólar, זהו הוא אשכול של גבעות בכל הגדלים על פני העמק הסברה היא כי האזור נוצר על ידי מפולת קטסטרופלית. נוכל לעשות היקוף סביב חצי האי וטסנס (Vatnsnes). חצי האי וסטנס המפורסם בעיקר בשל מושבות כלבי הים הגדולות שנמצאות בו, להקות הציפורים והנופים היפים. בחצי האי נמצא הסלע המפורסם קוויטסרקור (Hvitserkur). גובהו 15 מ’ וצורתו של הסלע מזכירה במשהו טרול. נמשיך דרומה לביקור במכתש Grábrók המתנשא מעל. שביל הליכה מסודר הכולל בחלקו מסלול על שביל עץ מוביל למעלה המכתש ומציע נוף מהמם. אנו מתקרבים חזרה לרייקיאוויק ובכל משלימים את ההיקף של איסלנד. מרייקיאוויק נמשיך לחצי האי רייקאנס לביקור בלגונה הכחולה, בבריכה הגאותרמית היפה ביותר באיסלנד אנו נסיים את ההרפתקה המופלאה שלנו באיסלנד. את הלילה האחרון נבלה ברייקיאוויק או סמוך לשדה התעופה. מרחק נסיעה מוערך: 320 ק”מ.

האתרים המרכזיים של היום: סקאגאסטרונד – מכתש גראברוקמפל גלאניחצי האי רייקאנסהלגונה הכחולה.

פעילות אופציונלית: הלגונה הכחולה .

לינה: רייקיאוויק.

יום 7. רייקיאוויק – החזרת הרכב בשדה התעופה – קפלאוויק (טיסה).

שארית היום נקדיש לטיול ברייקיאוויק, החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

טיול אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר.

עונה: מרץ - נובמבר

מיקום: https://goo.gl/maps/9cvu3mxDMnw

אתר: https://www.arcanum.is

שייט בלגונה הקרחונית Jökulsárlón

האטרקציה מרכזית באזור הלגונה ואחת הדרכים היחודיות לראות את יוקולסארלון הוא שיט בין הקרחונית בסירה אמפיבית. הסירה בעלת הצמיגים נכנסת ללגונה בנסיעה וברגע שהיא כולה במים מתפקדת כסירה לכל דבר. במהלך השיט ניתן לעיתים קרובות להבחין בכלבי ים המשתזפים על גבי הקרחונים ואף ללמוד על ההבדלים בין קרח רגיל לקרח עשוי מקרחון. מי שרוצה יוכל גם לטעום מהקרח. השיט בלגונה אורך כ-45 דקות וכרטיסים לשיט ניתן לרכוש במקום.

Jökulsárlón

עונה: מאי - אוקטובר

מיקום: https://goo.gl/maps/S5Tijo9SQs92

אתר: http://icelagoon.is/

כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן

ביוני 2004 נפתחה סמוך לאגם מיוואטן בריכה גיאותרמית נפלאה שזכתה לכינוי “הלגונה הכחולה של הצפון”, בשל דמיונה לבריכה המפורסמת ממנה. הבריכה המצויינת יחד עם המיקום הנפלא הפכו באחת את מרחצאות מיוואטן לאתר נופש פופולרי בקרב המבקרים באזור.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/eAcJxkwWq242

אתר: https://www.myvatnnaturebaths.is/

שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי

שייט צפיה בלוויתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חווייה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/ZLgSytt1DUm

אתר: http://www.whalewatchingakureyri.is/

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה, “בלו לאגון” (באיסלנדית: “Bláa lónið”) ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם.

blue lagoon

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/k3JrZjCSQZD2

אתר: www.bluelagoon.com

טיול אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר.

עונה: מרץ - נובמבר

מיקום: https://goo.gl/maps/9cvu3mxDMnw

אתר: https://www.arcanum.is

שייט בלגונה הקרחונית Jökulsárlón

האטרקציה מרכזית באזור הלגונה ואחת הדרכים היחודיות לראות את יוקולסארלון הוא שיט בין הקרחונית בסירה אמפיבית. הסירה בעלת הצמיגים נכנסת ללגונה בנסיעה וברגע שהיא כולה במים מתפקדת כסירה לכל דבר. במהלך השיט ניתן לעיתים קרובות להבחין בכלבי ים המשתזפים על גבי הקרחונים ואף ללמוד על ההבדלים בין קרח רגיל לקרח עשוי מקרחון. מי שרוצה יוכל גם לטעום מהקרח. השיט בלגונה אורך כ-45 דקות וכרטיסים לשיט ניתן לרכוש במקום.

Jökulsárlón

עונה: מאי - אוקטובר

מיקום: https://goo.gl/maps/S5Tijo9SQs92

אתר: http://icelagoon.is/

כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן

ביוני 2004 נפתחה סמוך לאגם מיוואטן בריכה גיאותרמית נפלאה שזכתה לכינוי “הלגונה הכחולה של הצפון”, בשל דמיונה לבריכה המפורסמת ממנה. הבריכה המצויינת יחד עם המיקום הנפלא הפכו באחת את מרחצאות מיוואטן לאתר נופש פופולרי בקרב המבקרים באזור.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/eAcJxkwWq242

אתר: https://www.myvatnnaturebaths.is/

שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי

שייט צפיה בלוויתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חווייה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/ZLgSytt1DUm

אתר: http://www.whalewatchingakureyri.is/

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה, “בלו לאגון” (באיסלנדית: “Bláa lónið”) ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם.

blue lagoon

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/k3JrZjCSQZD2

אתר: www.bluelagoon.com

טיול אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר.

עונה: מרץ - נובמבר

מיקום: https://goo.gl/maps/9cvu3mxDMnw

אתר: https://www.arcanum.is

שייט בלגונה הקרחונית Jökulsárlón

האטרקציה מרכזית באזור הלגונה ואחת הדרכים היחודיות לראות את יוקולסארלון הוא שיט בין הקרחונית בסירה אמפיבית. הסירה בעלת הצמיגים נכנסת ללגונה בנסיעה וברגע שהיא כולה במים מתפקדת כסירה לכל דבר. במהלך השיט ניתן לעיתים קרובות להבחין בכלבי ים המשתזפים על גבי הקרחונים ואף ללמוד על ההבדלים בין קרח רגיל לקרח עשוי מקרחון. מי שרוצה יוכל גם לטעום מהקרח. השיט בלגונה אורך כ-45 דקות וכרטיסים לשיט ניתן לרכוש במקום.

Jökulsárlón

עונה: מאי - אוקטובר

מיקום: https://goo.gl/maps/S5Tijo9SQs92

אתר: http://icelagoon.is/

כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן

ביוני 2004 נפתחה סמוך לאגם מיוואטן בריכה גיאותרמית נפלאה שזכתה לכינוי “הלגונה הכחולה של הצפון”, בשל דמיונה לבריכה המפורסמת ממנה. הבריכה המצויינת יחד עם המיקום הנפלא הפכו באחת את מרחצאות מיוואטן לאתר נופש פופולרי בקרב המבקרים באזור.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/eAcJxkwWq242

אתר: https://www.myvatnnaturebaths.is/

שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי

שייט צפיה בלוויתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חווייה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/ZLgSytt1DUm

אתר: http://www.whalewatchingakureyri.is/

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה, “בלו לאגון” (באיסלנדית: “Bláa lónið”) ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם.

blue lagoon

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/k3JrZjCSQZD2

אתר: www.bluelagoon.com

טיול אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר.

עונה: מרץ - נובמבר

מיקום: https://goo.gl/maps/9cvu3mxDMnw

אתר: https://www.arcanum.is

שייט בלגונה הקרחונית Jökulsárlón

האטרקציה מרכזית באזור הלגונה ואחת הדרכים היחודיות לראות את יוקולסארלון הוא שיט בין הקרחונית בסירה אמפיבית. הסירה בעלת הצמיגים נכנסת ללגונה בנסיעה וברגע שהיא כולה במים מתפקדת כסירה לכל דבר. במהלך השיט ניתן לעיתים קרובות להבחין בכלבי ים המשתזפים על גבי הקרחונים ואף ללמוד על ההבדלים בין קרח רגיל לקרח עשוי מקרחון. מי שרוצה יוכל גם לטעום מהקרח. השיט בלגונה אורך כ-45 דקות וכרטיסים לשיט ניתן לרכוש במקום.

Jökulsárlón

עונה: מאי - אוקטובר

מיקום: https://goo.gl/maps/S5Tijo9SQs92

אתר: http://icelagoon.is/

כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן

ביוני 2004 נפתחה סמוך לאגם מיוואטן בריכה גיאותרמית נפלאה שזכתה לכינוי “הלגונה הכחולה של הצפון”, בשל דמיונה לבריכה המפורסמת ממנה. הבריכה המצויינת יחד עם המיקום הנפלא הפכו באחת את מרחצאות מיוואטן לאתר נופש פופולרי בקרב המבקרים באזור.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/eAcJxkwWq242

אתר: https://www.myvatnnaturebaths.is/

שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי

שייט צפיה בלוויתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חווייה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/ZLgSytt1DUm

אתר: http://www.whalewatchingakureyri.is/

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה, “בלו לאגון” (באיסלנדית: “Bláa lónið”) ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם.

blue lagoon

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/k3JrZjCSQZD2

אתר: www.bluelagoon.com

טיול אופנועי שלג

עבור חובבי האדרנלין וההרפתקאות, רכיבה באופנועי שלג פני השטח הלבן של קרחוני איסלנד היא חוויה מושלמת בכל עונה. טיול אופנועי שלג נותן לך ההזדמנות מעולה לחוות את הנוף של ראשי הקרחונים ותצפית מרשימה מלמעלה וזאת ללא מאמץ פיזי מיוחד. הרכיבה היא קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר.

עונה: מרץ - נובמבר

מיקום: https://goo.gl/maps/9cvu3mxDMnw

אתר: https://www.arcanum.is

שייט בלגונה הקרחונית Jökulsárlón

האטרקציה מרכזית באזור הלגונה ואחת הדרכים היחודיות לראות את יוקולסארלון הוא שיט בין הקרחונית בסירה אמפיבית. הסירה בעלת הצמיגים נכנסת ללגונה בנסיעה וברגע שהיא כולה במים מתפקדת כסירה לכל דבר. במהלך השיט ניתן לעיתים קרובות להבחין בכלבי ים המשתזפים על גבי הקרחונים ואף ללמוד על ההבדלים בין קרח רגיל לקרח עשוי מקרחון. מי שרוצה יוכל גם לטעום מהקרח. השיט בלגונה אורך כ-45 דקות וכרטיסים לשיט ניתן לרכוש במקום.

Jökulsárlón

עונה: מאי - אוקטובר

מיקום: https://goo.gl/maps/S5Tijo9SQs92

אתר: http://icelagoon.is/

כניסה למרחצאות הגיאותרמיים מיוואטן

ביוני 2004 נפתחה סמוך לאגם מיוואטן בריכה גיאותרמית נפלאה שזכתה לכינוי “הלגונה הכחולה של הצפון”, בשל דמיונה לבריכה המפורסמת ממנה. הבריכה המצויינת יחד עם המיקום הנפלא הפכו באחת את מרחצאות מיוואטן לאתר נופש פופולרי בקרב המבקרים באזור.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/eAcJxkwWq242

אתר: https://www.myvatnnaturebaths.is/

שייט צפייה בלווייתנים מאקוריירי

שייט צפיה בלוויתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חווייה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות.

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/ZLgSytt1DUm

אתר: http://www.whalewatchingakureyri.is/

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה, “בלו לאגון” (באיסלנדית: “Bláa lónið”) ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם.

blue lagoon

עונה: כל השנה

מיקום: https://goo.gl/maps/k3JrZjCSQZD2

אתר: www.bluelagoon.com