טלפון: 054-8023945

מפת המסלול:

מפת המסלול

צרו איתנו קשר:

  • מסלול
  • מה כלול
  • מחירים
  • תאריכי יציאה

קרחונים, מעיינות חמים והרי געש שולטים בנוף הפראי והשברירי של איסלנד. החורף נצא לטיול בעקבות אורות הצפון המסתוריים. מסע שיחשוף אותנו לכוחות הנסתרים החבויים מעל ומתחת פני הקרקע של האי כולל ביקור בהר הגעש אייפיאטלאיוקול המפורסם ולגונת הקרחונים בעלת היופי עוצר הנשימה. נלון באזורים כפריים ונידחים אשר יתנו לנו הזדמנות מצויינת לצפייה בתופעת הטבע המרהיבה של אורות הצפון. נפגש עם מטיילים מרחבי העולם בחוויה תרבותית משותפת של טיול מאורגן לקבוצות בינלאומיות עם הדרכה באנגלית.

יום 1. נחיתה קפלאוויק – רייקיאוויק.

העברה בשאטל משדה התעופה למלון ברייקיאוויק ניתן לרכוש במקום או מראש. לילה ראשון לנים ברייקיאוויק. אם טיסתכם נוחתת מוקדם בבוקר, המלצה חמה היא להסתובב קצת ברייקיאוויק, בירת איסלנד. אינגולפור ארנרסון, המתיישב הראשון של איסלנד, בנה את ביתו על חצי האי עליו נמצאת רייקיאוויק. העיר קיבלה את שמה “מפרץ העשן” על שם אדי העשן שבקעו מתוך המעיינות החמים באזור, והרשים רבות את המתיישבים הראשונים. ארוחת ערב עצמאית. העיר רייקיאוויק מציעה מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה שהופכים את ארוחת הערב לדרך מצויינת להתמזג עם הבירה האיסלנדית. שימו לב שצ’ק אין מוקדם אינו מובטח ללא תוספת תשלום. רוב המלונות מתחילים את הצ’ק אין באזור השעה 14:00. לינה ברייקיאוויק. העברה משדה התעופה לעיר אינה כלולה במחיר.

האתרים המרכזים של היום: רייקיאוויק.

העברה משדה התעופה לרייקיאוויק: הזמנת פלייבאס משדה התעופה לרייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

יום 2. מרכז אורות הצפון – פארק לאומי ת’ינגווטליר – גייזר – מפל גולפוס.

נתחיל את היום בביקור במרכז אורות צפון שנפתח לאחרונה ברייקיאוויק שם נקבל מידע ועובדות על תופעת הטבע שנקראת אורורה בוראליס. נתחיל בטיול לעבר מסלול “מעגל הזהב” המפורסם כאשר התחנה הראשונה היא הפארק הלאומי ת’ינגווטליר (Þingvellir). מקום המפגש של הפרלמנט העתיק בעולם על שפת האגם הגדול ביותר באיסלנד. בהמשך דרך אזורים כפריים לפארק הגייזרים שם נצפה בהתפרצות Strokkur. שם גם תהיה לנו הזדמנות להתרשם מהכוחות הגיאותרמיים העולים מתחת לפני הקרקע. התחנה האחרונה הוא מפל גולפוס (Gullfoss) המכונה “מפל הזהב” המפל המפורסם באיסלנד ולדעת רבים המרשים בהם. במהלך היום נבקר ב-Laugarvatnshellir, מערת שהוקמה במהלך המאה ה-20 והפכה לביתם של תושבים.

האתרים המרכזים של היום: מפלי הזהבפארק הגייזריםפארק ת’ינגווטליר (אונסק”ו).

פעילות כלולה: כניסה למרכז אורות הצפון ברייקיאוויק.

לינה וארוחת ערב: החוף הדרומי.

יום 3. החוף הדרומי – הר געש Eyjafjallajökull – מפל סקוגפוס וחופי ים שחורים.

את היום נקדיש לטיול באזור החוף הדרומי של איסלנד. נטייל באזור הר הגעש אייפיאטלאיוקול שהינו הר הגעש הידוע ביותר בעולם כיום שההתפרצות שלו חסמה שדות תעופה רבים והעלתה את שמה של איסלנד לכותרות. נבקר במרכז הרי הגעש החדש (Lava Centre). ניסע לאורך החוף הדרומי נבקר במפלים המרהיבים Seljalandsfoss ו- Skógafoss. נגיע לחוף Reynisfjara עם תצורות הסלע יוצאות הדופן לחופי האוקיינוס האטלנטי. את הלילה נעשה באזור קירקיובאיארקלאוסטר ובערב או בערב למחרת נצא לסיור לילי בעקבות אורות הצפון.

האתרים המרכזים של היום: מפל סלייאלאנדפוסמפל סקוגארפוסויק הכפר הדרומי ביותרחוף הלבה רייניספיארה.

פעילות כלולה: כניסה למרכז הלבה החדש בעיירה קוולסווטלור (Lava Centre).

לינה וארוחת ערב: באזור קירקיובאיירקלאוסטר.

יום 4. פארק לאומי סקאפטפל – לגונת הקרחונים – הקרחון הגדול באירופה.

פארק הלאומי סקאפטפל (Skaftafell) הוא אחד האזורים הבולטים באיסלנד בזכות היופי הטבעי שלהם. האזור כולו נמצא למרגלות קרחון ואטנאיוקול, הקרחון הגדול באירופה ותחת השפעתו הישירה. נמשיך ללגונת הקרחונים (Jokulsarlon) שם נהנה מיופי עוצר נשימה של קרחונים צפים באחת הלגונות העמוקות באיסלנד המגיעה לעומק של 180 מטר. נשוב למלון בקירקיובאיירקלאוסטר.

האתרים המרכזים של היום: פארק לאומי סקאפטפללגונת הקרחונים יוקולסרלוןואטנאיוקול.

לינה וארוחת ערב: באזור קירקיובאיירקלאוסטר.

יום 5. איסלנד הגעשית – קוורגרדי – הלגונה הכחולה – רייקיאוויק.

נצא לכיוון הכפר Hveragerði שהוא אחד מכמה מקומות בודדים בעולם הממוקמים ישירות על גבי אזור גיאותרמי פעיל. הקיטור שעולה חצרות הבתים הוא עדות חיה לכך. Hveragerði ידוע ככפר החממות, חקלאים רותמים את המים החמים מהמעיינות החמים לחממות המגדלות ירקות ופירות לשוק המקומי. ניסע לאורך חופי חצי האי רייקאנס שם נבקר בלגונה הכחולה המפורסמת, אחד מעשרת הספא הטובים בעולם. המים העשירים במינרלים ידועים בהשפעתם הטובה על העור. היופי הטבעי של המקום שובה לב ולא ישכח במהרה. נשוב לרייקיאוויק לקראת הערב לסיור חופשי בעיר.

האתרים המרכזים של היום: קוורגרדיהלגונה הכחולה.

פעילות כלולה: כניסה ללגונה הכחולה, כולל מגבת, בוץ סיליקה ומשקה.

לינה: רייקיאוויק.

יום 6. קפלאוויק – טיסה.

העברה בשאטל מהמלון לשדה התעופה הבינלאומי בקפלאוויק – ניתן לרכוש ערב לפני במלון או מראש.

Another Iceland 2020 © All Rights Reserved.