טלפון: 054-8023945

בזמן הטיול – שאלות נפוצות של מטיילים

נחתתי באיסלנד, מה אני עושה?

ברוך הבא! גש לדלפק השכרת רכב שבתוך שדה התעופה (אי אפשר לפספס), הצג את שובר שירותי הקרקע שקיבלת מאיתנו, קבל את הרכב וצא לטיול חייך!

האם ניתן לאסוף / להחזיר את הרכב בכל שעה?

בהחלט כן. איסוף הרב משדה התעופה, כמו גם ההחזרה זמינה 24/7.

היכן אני מקבל את ה ג'י.פי.אס ?

את ה ג'י.פי.אס תקבל יחד עם הרכב בעת איסופו.

כמה נהגים כלולים בחבילה וכיצד ניתן להוסיף נהג נוסף?

בחבילות הטיול שלנו כלולים שני נהגים. תוכלו להוסיף בעלות של 35 יורו נהג נוסף לכל הטיול.

מה קורה במקרה חירום במהלך הטיול?

לרשות המטיילים שלנו עומד מוקד חירום טלפוני הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הצוות המיומן שלנו יעשה הכל על מנת לאפשר טיול ללא תקלות.

האם יש צורך בנסיון קודם בנהיגת שטח בדרכי F (מרכז איסלנד)?

הדרכים במרכז איסלנד, המסומנות ב F אינן סלולות אך כולן במצב תחזוקה טוב ונוחות לנהיגה ונסיעה. אין שום צורך בניסיון קודם בנהיגת "שטח" ומרכז איסלנד בהחלט מתאים לכל מטייל. יש צורך ברכב 4x4 ובמסלולים מסוימים בהם נדרשת חציית מעברי מים חשוב גם שהרכב 4x4 יתאים למשימה.

מה בענין מעברי מים באיסלנד? האם בעייתי לעבור? מה בענין הביטוח?

כדי להגיע לחלק מהמקומות במרכז איסלנד (Highland) יש צורך בחציית מעברי מים. יחד עם זאת אנחנו נוביל אתכם למעברי המים הקלים יותר ואלה שעבורם לא נדרש כל ניסיון קודם בנהיגת "שטח" או חציית מעברי מים. כל שנדרש או רכב 4x4 מתאים והמעבר יתבצע בקלות.
חשוב לציין כי שום רכב אינו מבוטח עבור חציית מעברים מסוג זה והחצייה היא על אחריות המטייל. יחד עם זאת לא היה לנו בכל שנות עבודתנו (יותר מ 12 שנים) ולו מקרה אחד בו רכב ניזוק בשל מעבר מים.

האם אתקל בהליכות קשות במהלך הטיול?

כל ההליכות לכל הנקודות הכלולות במסלולים שלנו הן קלות ולא ארוכות. יש ימים מסוימים בהם למי שירצה תהיה אופציה לטיולים ארוכים יותר, אך זה תמיד בגדר בחירה.

האם קיימות אפשרויות לטיולים רגליים משמעותיים באזור ה 10 ק"מ?

בהחלט כן. בחלק מהימים כמעט בכל מסלול טיול תהיה לכם אפשרות לטייל רגלית טיולים משמעותיים באזור ה 10 ק"מ. עבור לקוחות שנושא הטיולים הרגליים מהווה נדבך עקרי מהטיול, אנחנו נדאג לייצר תכנית טיול בהתאם.

לינה בשטח מותרת? חייבת להיות בקמפינג מסודר?

תרבות הקמפינג מאד מפותחת באיסלנד וכמעט בכל ישוב תמצאו לפחות קמפינג אחד מסודר. החוק באיסלנד אינו מאפשר לינה בשטח שלא בחניונים מסודרים ומורשים.

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.