צרו איתנו קשר:

טיול יומי מנמל אקוריירי לאגם מיוואטן

טיול יומי מנמל אקוריירי לאגם מיוואטן (Mývatn) שתוכנן במיוחד על פי הצרכים של הנוסעים של ספינות השייט (קרוז) העוגנות בנמל. הטיול כולל ביקור בכמה מהאתרים המרתקים של האזור שנחשב לאחד המיוחדים באיסלנד. כולל ביקור במפלי האלים (Goðafoss) “עיר הלבה” דימובורגיר ומערת Grjótagjá.

טיול “תפור” לנוסעי ספינות קרוז

אנו מתאימים את זמן היציאה ואת אורך הטיול כך שזה יתאים לזמן עגינה של כל ספינה העוגנת בנמל אקוריירי (Akureyri). זמן החזרה לנמל הוא תמיד שעה אחת לפני עזיבת הספינה.

מפל גודפוס

תיאור הטיול באגם מיוואטן

הסיור מתחיל עם נסיעה מנמל אקורירי לכיוון אגם אגם מיבאטן. התחנה הראשונה היא במפל גודפוס המרשים שגם משחק תפקיד חשוב בהיסטוריה האיסלנדית. זהו המקום הסימלי בוא הושלכו פסלי האלילים הפגאניים לנהר וללא שפיכות דמים קיבלה על עצמה איסלנד את הנצרות. התחנה הראשונה באזור אגם מיוואטן הם המכתשים המדומים Skútustaðagígar, אשר נוצרו כאשר לבה חמה זרמה והתפוצצה במפגה עם המים הקרים מהאגם. אנחנו ממשיכים לשדות הלבה של דימובורגיר (Dimmuborgir), שבילי בין פסלי לבה ענקיים, מקום אשר זכה לכינוי “עיר הלבה”. בהמשך מגיעים אל הנהר התת-קרקעי החם Grjótagjá, שם מצוי הבקע של השבר היבשתי בין אירופה לאמריקה. התחנה האחרונה באזור האגם היא האזור הגיאותרמי של Hverir, עם בריכות בוץ רותח וגייזרים של קיטור. הטיול מסתיים חזרה בנמל אקוריירי, בזמן לפני היציאה של הספינה.

טיול יום מנמל אקוריירי לאגם מיוואטן

מידע כללי:

משך הטיול 5-6 שעות.
לפני ההזמנה יש לבדוק ששעת העגינה והעזיבה של האונייה תואם את שעת הטיול.
הטיול כולל הסעה באוטובוס\מיניבוס עם מדריך צמוד דובר אנגלית.
החברה המפעילה: Saga Travel

להזמנת כרטיסים לטיול יומי מנמל אקוריירי:

Loading…

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.