צרו איתנו קשר:

טיול מעגל הזהב מנמל רייקיאוויק

טיול מעגל הזהב מנמל רייקיאוויק הוא מסלול חובה לכל מי שמבקר באיסלנד. הטיול כולל ביקור בשלוש האטרקציות החשובות ביותר בדרום איסלנד. הפארק הלאומי ת’ינגווטליר (Þingvelli) שם ניתן להלך בין שני הלוחות הטקטוניים. זהו גם האתר ההיסטורי החשוב באיסלנד ומקום התכנסות הפרלמנט הראשון בעולם. האתר הוא זכה להכרה כאתר מורשת עולמית של ארגון אונסק”ו. התחנה הבאה היא פארק הגייזרים שם נמצא הגייזר המתפרץ. אזור גיאותרמי של מעיינות חמים וגייזרים של קיטור מתפרץ. התחנה השלישית היא מפלי הזהב (Gullfoss) אחד המפלים המרשימים והמפורסמים באיסלנד, כמות מים אדירה שזורמת בשצף אל הים כתוצאה מהמסת קרחונים.

פארק ת'ינגווטליר טיול יומי מנמל רייקיאוויק

טיול מעגל הזהב מנמל רייקיאוויק משלב טבע, סיפורי סאגה ותופעות גיאותרמיות יחודיות. הסיור מתאים לכולם, ללא הגבלה. זהו טיול המזקק את החוויה האיסלנדית ביום אחד, תגלו את הנופים שבגללם זכתה איסלנד לכינוי “ארץ הקרח והאש”. אם תנאי הטיול יאפשרו זאת בטיול תיהיה עצירה להתרשם מהסוסים האיסלנדיים החסונים והצבעוניים כמו גם אוצרות טבע ותרבות יפים ופחות מפורסמים.

מדריכי הטיולים הם מומחים מקומיים (דוברי אנגלית) שמכירים את איסלנד והאזור כמו כף ידם. הטיולים יוצאים בקבוצות קטנות על מנת להבטיח שהמדריך יהיה זמין עבור כל מטייל ולכל שאלה.

אתרים מרכזיים:

פארק לאומי ת’ינגווטליר
השבר בין הלוחות הטקטוניים
פארק הגייזרים
מפל גולפוס (מפל הזהב)
מכתש קריד (Kerið)

מידע שימושי:

משך הטיול 6-8 שעות.
הטיול כולל איסוף ממקום עגינת האוניה והחזרה בזמן.
מדריך מקומי דובר אנגלית.
מיניבוס תיירים נוח.
גודל קבוצה מקסימלי – 19 משתתפים.
במהלך הטיול יש עצירה לקפה וארוחה קלה (לא כלול)
יתכנו שינויים במסלול בהתאם למזג האויר.
החברה המפעילה: Saga Travel

להזמנת כרטיסים לטיול מנמל רייקיאוויק:

Loading…

Another Iceland 2021 © All Rights Reserved.