חוות דעת של מטיילים

עפרה ואמיר בן-צבי

הי גיא, רצינו להודות לך על ארגון הטיול שלנו לאיסלנד. דבקנו בתכנית ואפילו הגענו עד לבריכה הגיאוטרמית המרוחקת (זאת שמכניסים את הכסף לקופה…) ונהננו מכל רגע. היום לנו 9 ימים קסומים, עם מזג אוויר מאתגר, אבל זאת אחת הסיבות למה בחרנו את היעד… לא הייתה לנו שום בעיה עם אף הזמנה (כולל הטיסות) והמלונות היו בהחלט טובים ונעימים וגם נהנינו מהרכב.

עפרה ואמיר בן-צבי - 19.2.17

אבי הסנר

גיא שלום, סיימנו היום את הטיול באיסלנד לשביעות רצוננו המלאה, בעיקר בגלל הארץ היפהפיה הזו אבל גם בזכות המדריכה המצויינת שהייתה לנו (סולבייג) שהייתה יעילה ענינית, מסורה מדוייקת, העבירה את הטיול בהרבה חן והומור ובעיקר השרתה אוירה נינוחה וכיפית במיוחד. אין לי ספק שההצלחה המלאה של הטיול נזקפת במידה לא מבוטלת לאישיות שלה. אני מבקש להביא את הדברים בפניך על מנת שתוכל להעביר אותם גם אליה.

בברכה ובתודה רבה, אבי הסנר

אבי הסנר - 18.7.17

בלוטרייך דודי וגילית

אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצוין, שירות נפלא, דאגו לתת לנו חדרים טובים, עם נוף בכל מקום שהיה אפשר. כל האטרקציות תואמו בצורה מדויקת ותאמו את התכנון היומי, השתלבו במסלול בצורה נהדרת. השתמשנו בכל המלצה מה שסייע להצלחת הטיול. אכן בזכותכם היו לנו שבועיים מדהימים, מאוד אינטנסיביים,ללא רגע דל. נופים טבע, הרי געש, קרחונים, הליכה ברגל, מפגשים אנושיים והרבה פאן.

בלוטרייך דודי וגילית - 5.8.17

שחף דרייפוס

גיא שלום, אני ודיינה טיילנו לאורכה ורוחבה של איסלנד בשבוע האחרון בטיול ״איסלנד אקספרס המורחב״. ברצוננו להודות לך על טיול נהדר שחווינו בארץ העוצרת נשימה הזו-איסלנד. הכל היה מתוכנן ומתוקתק להפליא, נהנו מכל רגע ועל כך אנו מוקרים תודה עמוקה.

שחף דרייפוס - 26.10.16

מאיה הוד

היה טיול מדהים, 10 ימים של חוויות בלתי נשכחות באיסלנד קיבלנו רכב מעולה, מקומות הלינה היום מצוינים ומפנקים ביותר המסלול שהרכבת לנו היה מעניין ומרגש הנקודות ציון שהיו על דף הכתובות היה כלי עזר מעולה בזכותכם החוויה היתה פשוט פנומנלית, תודה רבה גיא.

מאיה הוד - 27.10.16

דני לנדסברגר

רציתי להודות לכם עבור ארגון הטיול המדהים שלנו לאיסלנד בספטמבר . הכל היה מסודר, רכב חדש ונוח, ביתי מלון מעל לציפיות שלנו וכמובן המסלול דרך נופים עוצרי נשימה. הטיולים האופציונליים היו מצוינים גם. בהחלט ממליץ !!

דני לנדסברגר - 16.10.16

משפחת וינר-דאו

שלום גיא, אומנם עבר כבר כמעט כחודש מאז שחזרנו אך טעמו של הטיול המיוחד באיסלנד עדיין עימנו. רצינו להודות לך על האירגון המושלם החל במציאת מקומות לינה מתאימים וכלה במסלולי הטיול המרהיבים ובמיוחד על הזמינות והפניות שלך לכל שאלה או בעיה שהתעוררה. חווינו בעזרתך חווית טיול מדהימה ונדירה! שנה טובה

משפחת וינר-דאו - 1.10.16

עידו ומירב שטרומינגר

היי גיא, חזרנו ביום חמישי מהטיול ורצינו להגיד לך המון המון תודה!!! התאהבנו ממש באיסלנד! מדינה מיוחדת ומעניינת. הטיול היה מאורגן בצורה מעולה, המלונות היו טובים והמסלול היה מעולה ומותאם ונוח ומקיף והכל דפק כמו שעון. גם ההסברים והספר היו מפורטים ומעולים וזה הוסיף מאוד להנאה בטיול. כמובן שנמליץ לכל מי שירצה על הטיול הזה ונפנה אותו אליך.תודה רבה.

עידו ומירב שטרומינגר - 20.9.16

משפחת לס

ברצוננו להודות לך על טיול מוצלח מהנה מרגש מסעיר חושים יפה בנופים תיכנון מעולה של מסלולים וקליעה מושלמת לרצוננו. אהבנו כל מקום שהיינו בו כולל מלונות שהיו נחמדים מאוד. זכינו אף לראות את הזוהר הצפוני ולחוות חוויות מדהימות שטרם חווינו. תודה רבה על עזרתך המהירה על כל שאלה ובקשה שביקשנו ממך אפילו בהיותנו כבר באיסלנד. אנחנו מודים לך מאוד על כך. נמליץ בחום לחברנו. שתהיה שנה טובה מבורכת בעשייה ושתמשיך להצליח ולקצור מחמאות ממשפחת לס מרמת גן.

משפחת לס - 11.9.16

גרי רובינסון

חזרנו לארץ לאחר טיול מדהים ביופיו עם חוויות אינספור ורק סופרלטיבים על 10 הימים שבילינו באיסלנד נהננו מטיול מושלם, מתוכנן היטיב עם שילוב של טכע, נופים אוכל טוב וקולטורה. למדנו להכיר את איסלנד את הטוב בו, הכלכלה, האנשים, השאיפות , השקט וכל מה שיש להציע תודה על הארגון לא נפלנו בשום מקום - אוטל הקייפ הוטל מעט היה נמוך יחסית - חבל שלא סובבו את הבניין במקום כל כך יפה! מספר נקודות לשיפור. : הטיול בטורסמרק חובה - יתכן שאין צורך בסופר ג'פ וניתן לעשות זאת לבד איפה שהיינו, אבל יש ל ציין שהיום עם אלמו היה מרתק ומוצלח ביותר בעיני כאשר היו שיחות והדרכה ולמדנו הרבה ממנו. וגם צחקנו הרבה ביום אחרון בנינו טיול לבד- לא נכנסנו לבלו לגון. יש הרבה לראות בחצי האי ומילאנו יום חוויתי נוסף בצורה מושלמת הרכבים היו טובים מאד ונוחים, ארוחות הבוקר משביעים ו נהננו מכל דקה ואנו מאד מרוצים ממה שקבלנו. תמיד יהיו בטיול מסוג זה מידי פעם קולות של אי שביעות רצון אבל כמי שיזם את הקשר אתך - וגם אורית שהייתה "ועדת ביקורת צמודה", יש לנו רק שבחים לספר על החוויה שעברנו נפרסם את שמך ללא היסוס. בברכה חמה, גרי רובינסון

גרי רובינסון - 5.9.16

משפחת אביבי

גיא שלום, אולי קצת באיחור אבל אנחנו עדיין תחת הרשמים שספגנו בטיול לאיסלנד. רציתי להודות לך בשמי ובשם בני משפחתי שהיו חלק מהקבוצה הקטנה שנקראת משפחה בסיסית, על הארגון ועל הדרך בה בחרת להעביר לנו את החוויה. אין ספק שאיסלנד אינה סתם יעד, מקום נפלא, הגדרתי אותו כגן המשחקים של אלוהים. הרבה תודות, משפחת אביבי

משפחת אביבי - 27.8.16

תמיר ומוריה

יצאנו לטיול חורף בעקבות אורות הצפון דרך Another Iceland וגיא גוטרימן. גיא היה זמין לאורך כל שלב תכנון הטיול לכל שאלה שהייתה לנו, חשוב לציין שזאת פעם ראשונה שאנחנו מטיילים למקום קר כך שכמות השאלות הייתה אסטרונומית, מעל 100 מיילים אם אני זוכר נכון.
קיבלנו את התכנית של הטיול בזמן וממש הצלחנו לדמיין את הטיול דרך הדפים שגיא שלח לנו. הופתענו לגלות שמה שציפינו היה רחוק שנות אור מהחוויה האמיתית שחווינו באיסלנד. התאהבנו בכל פינה בכל אבן וסלע, בכל מאכל ובכל מקומי שנתקלנו. המסלול היה גאוני לא איחרנו לשום מקום, לא מצאנו את עצמנו בחוסר מעש לרגע. פשוט עונג צרוף לאורך כל השבוע שבילנו במערב ודרום איסלנד.
תודה רבה לך גיא, אנחנו עוד נזמין טיול דרך בקרוב. אוהבים ומודים מקרב לב, תמיר ומוריה.

תמיר ומוריה - 12.3.18

דני לילו – מקצוענים ובקיאים בדבר הזה שנקרא איסלנד

יצאנו לטיול חורף 19-29 בדצמבר 2017. טיול בנהיגה עצמית, 3 חברים בגילאים 53-63 , לינה כל אחד בחדר.

ברצוננו להודות לך גיא, על תכנון של טיול חורף מוצלח מהנה ומאתגר.
תכנון המסלול לכל יום ובחירת האתרים היו אופטימליים לתקופה זו של השנה.
הרכב - טויוטה לנד קרוזר היה מושלם והרגשנו בטחון ובטיחות בנסיעות הארוכות תוך כדי מזג אוויר מעט אקסטרימי. המלונות שבחרת עבורנו היו מצוינים, נקיים וארוחות הבוקר מספקות בהחלט. בסך הכל חווינו את איסלנד בעונה לא קלה אך המשקפת לדעתנו את החיים האמיתיים בה.
תודה על כל הליווי והמידע מהתחלה ועד הסוף. אין ספק שאתם מקצוענים ובקיאים היטב
בדבר הזה שנקרא איסלנד.
פרסמנו בלוג של הטיול במטייל ואנו ממליצים בכל לב לכל מי שמעוניין לטייל באיסלנד
לעשות את זה איתכם או דרככם.

דני לילו - 9.1.18

אלי שילוח – טיול נפלא, אירגון מקצועי

גיא אירגן לנו טיול של 10 ימים ובמסגרתו הקפנו את איסלנד. הטיול היה מאורגן בצורה מצוינת עם חלוקה טובה בין הימים, וכך הצלחנו לראות את מרבית האטרקציות שמציע האי הנפלא הזה. חוברת ההסברים על המסלול הייתה מדויקת, ממצה ובלי עודף פרטים מיותרים. בתי המלון שהוזמנו עבורנו היו טובים, נוחים ומפוזרים במקומות הנכונים. הזמנת בית המלון ערב הטיסה חזרה בבית המלון שבשדה התעופה הייתה בחירה מצוינת ומאד נוחה בהיות בית המלון במרחק 100 מטר ממקום החזרת הרכב ו-100 מ' מהטרמינל.
בסיכומו של דבר הטיול היה מאורגן בצורה מופתית ואני ממליץ לכל מי שמתכנן לנסוע לאיסלנד (יעד נפלא ומומלץ ביותר) להשתמש בשרותיו של גיא מחברת anothericeland.

אלי שילוח - 10.7.18

תמיר ומוריה – טיול מופלא ומתוכנן באופן יוצא מן הכלל

יצאנו לטיול חורף בעקבות אורות הצפון דרך Another Iceland וגיא גוטרימן. גיא היה זמין לאורך כל שלב תכנון הטיול לכל שאלה שהייתה לנו, חשוב לציין שזאת פעם ראשונה שאנחנו מטיילים למקום קר כך שכמות השאלות הייתה אסטרונומית, מעל 100 מיילים אם אני זוכר נכון.
קיבלנו את התכנית של הטיול בזמן וממש הצלחנו לדמיין את הטיול דרך הדפים שגיא שלח לנו. הופתענו לגלות שמה שציפינו היה רחוק שנות אור מהחוויה האמיתית שחווינו באיסלנד. התאהבנו בכל פינה בכל אבן וסלע, בכל מאכל ובכל מקומי שנתקלנו. המסלול היה גאוני לא איחרנו לשום מקום, לא מצאנו את עצמנו בחוסר מעש לרגע. פשוט עונג צרוף לאורך כל השבוע שבילנו במערב ודרום איסלנד.

תודה רבה לך גיא, אנחנו עוד נזמין טיול דרך בקרוב. אוהבים ומודים מקרב לב, תמיר ומוריה.

תמיר ומוריה - 18.7.18

עלי ברקאי – טיול נפלא, מומלץ

נסענו 2 זוגות בטיול עצמאי. גיא תכנן עבורנו את הטיול כולל שכירת הרכב והזמנת בתי מלון בכל המקומות שבהם היינו. באמצעות התכנית שקיבלנו טיילנו, הגענו בקלות לכל אתר, באתר קראנו את ההסברים. בחוות דעת קודמות שקראנו כאן כתוב שגיא היה זמין תמיד. לנו לא היה צורך בזה. התכנון היה מושלם !!!. בהחלט מומלץ.

עלי ברקאי - 19.7.18

שלומית וירון מינצברג, אסתי ומשה ייני – חוויה נפלאה

חזרנו הבוקר 2 זוגות מטיול של 11 ימים באיסלנד. היה מושלם בעיקר בזכות הארגון והתכנון של צוות אנדר איסלנד. בגדול כל מה שהובטח לנו קיבלנו: הרכב מרווח ומותאם ל4 מבוגרים + 4 מזוודות גדולות, בתי המלון/ גסטהאוזים היו ברמה טובה מאוד עם ארוחות בוקר מצויינות ונמצאו "על הדרך" בהתאם להתקדמות מסלול הטיול. המסלול היה מגוון , איפשר לנו לראות את הטבע האיסלנדי במיטבו וכלל בתוכו מסלולי הליכה שהתאימו לנו. כשפנינו בשאלה לגיא מיד קיבלנו תשובה מקצועית במייל חוזר דבר שמנע מאיתנו התלבטויות ו "בזבוז " זמן מיותר.
אז.... תודה רבה לך גיא ולכל הצוות על שאיפשרתם לנו לחוות את איסלנד במיטבה.
שלומית וירון מינצברג, אסתי ומשה ייני קריית חיים

שלומית וירון מינצברג, אסתי ומשה ייני - 30.7.18

תכנון מקצועי ע”י גיא והצוות תרם לחוויה מושלמת

במדינה בה חיים כ 330000 תושבים ומבקרים בה כ 2 מיליון תיירים בתקופה של כ 3 חודשים .שמספר בתי המלון והרכבים מוגבל. הכבישים הם ,הרבה פעמים, דרכי עפר מלאי מהמורות ,חוצים נתיבי מים ועבירים לרכבי 4*4 .במדינה כזו החלטתי להעזר באדם מקצועי בתכנון הטיול. וכך הגעתי לגיא .
בחודש יולי ,טיילנו 3 זוגות 14 ימים ( 13 לילות) כולל הפיורדים המערביים ומאוד נהננו.
בהתייעצות עם גיא (שהחלה 5 חודשים לפני) בחרנו המסלול ונבחרו מקומות הלינה בהתאם (חשוב מאוד)
הרכב שביקשנו היה וואן גדול 4*4 ל 9 אנשים והרבה מזוודות קיבלנו מרצדס דיזל אוטומטי מאוד נוח.
כל מקומות הלינה היו ברמה הבינונית וכללו חדרים עם שירותים צמודים וארוחת בוקר. המלונות מלאו הציפיות והקבלה הייתה זריזה ויעילה.
המידע שסופק לנו ע"י גיא בקשר לאתרים היה טוב ומספק.
נסענו כ 3500 ק"מ (בכל סוגי הדרכים) והגענו למקומות שאוטובוסים עם תיירים לא מגיעים.
מסלולי ההליכה (היו כאלה בכל יום) היו בדרגת קושי סבירה.
הניווט נעשה בעזרת וויז וחבילת גלישה ועבד מצויין
היה כייף של טיול בעיקר בגלל הטבע המיוחד של האי וגם בגלל הארגון המנהלתי של גיא והחברה.
ממליץ בחום על גיא למרות שהסדור הזה הוא לא האפשרות הזולה ביותר.

אורי קשת - 14.8.18

חוויה יוצאת דופן

יצאנו לטיול בן שבעה ימים באיסלנד. היה טיול נהדר, וסיימנו אותו בהחלטה לחזור ולטייל באי הקסום הזה. בדרך כלל אנחנו מתכננים את הטיולים בעצמנו, ומשקיעים בתכנון המסלול ובבחירת בתי המלון שבועות ואף חודשים. הפעם בחרנו בטיול בנהיגה עצמאית, בתכנון של גיא גוטרימן, וזה היה כדאי. מסלול הטיול היה מעולה, בתי המלון ברובם טובים מאוד, תכנון הזמנים מצוין. גם פעילויות נוספות, שאינן כלולות במסלול, כגון הליכה על קרחון, בחרנו בהתייעצות עם גיא, ונהנינו מאוד.

אהוד רפפורט - 12.9.18

טיול ג’יפים בנהיגה עצמית – אוגוסט 2018


לפני כשבוע חזרנו מהטיול לאיסלנד. הקבוצה כללה 4 זוגות, המסלול היה מסלול מובנה של 9 לילות וההתניידות בשני ג'יפי טויוטה לנדקרוזר - הכל בהזמנה מראש מחברת Another Iceland בניהולו של גיא גוטרימן.

הטיול עבר ללא תקלות, המסלול שגיא בנה עבורינו היה נהדר, בתי המלון היו ברמה טובה מאוד, הג'יפים התאימו לאתגרים ומעל הכל - מזג האוויר החמים (למעט יום וחצי) שנתן לנו מעטפת רגועה ונעימה. שאפו לגיא על הייעוץ והסיוע לאורך כל הדרך, החל משלב הגישוש הראשוני ועד לסיוע בשטח באיסלנד (התגובה המהירה לערכת ההדרכה שהייתה חסרה) .

כמה טיפים להתנהלות בקבוצה:

  1. מומלץ לרכוש בבנק בשדה התעופה כרטיס אשראי מקומי (Debit Card) ולהשתמש בו להוצאות המשותפות, בכך חסכנו התחשבנות מיותרת (למעט תשלום בתחנות דלק שאינן מאויישות, בהן לא ניתן לשלם עם הכרטיס הזה אלא תשלום באמצעות כרטיס אשראי רגיל או כרטיס תדלוק שקונים בחנות הנוחות הקרובה) .
  2. בכל יום היה זוג אחר שלמד את המסלול בצורה מפורטת והוביל את הטיול. הדבר גרם לכך שכולם היו מעורבים בטיול במידה שווה וכקבוצה רכשנו מידע עשיר יותר בכל אתר ואתר.
  3. הוכנה מראש תוכנית ישיבה בגי'פים לפי ימים, כך שהיה איזון בין היושבים קדימה ואחורה וכן אינטראקציה שווה בין הזוגות, אשר מנעה מראש מתחים מיותרים בין חברי הקבוצה.
  4. לא לוותר על ביקור בעמק המעשן Kerlingarfjoll שהגישה אליו היא באמצעות רכבי 4X4, אתר זה זכה אצלנו במקום הראשון כאתר המדהים ביותר באיסלנד.

אין ספק שהטיול לאיסלנד ייזכר כאחד הטיולים היפים שעשינו.

אביקם דר - 30.8.18