354-6932150+ (טלפון באיסלנד)
info@iceland.co.il

חוות דעת של מטיילים

עפרה ואמיר בן-צבי

הי גיא, רצינו להודות לך על ארגון הטיול שלנו לאיסלנד. דבקנו בתכנית ואפילו הגענו עד לבריכה הגיאוטרמית המרוחקת (זאת שמכניסים את הכסף לקופה…) ונהננו מכל רגע. היום לנו 9 ימים קסומים, עם מזג אוויר מאתגר, אבל זאת אחת הסיבות למה בחרנו את היעד… לא הייתה לנו שום בעיה עם אף הזמנה (כולל הטיסות) והמלונות היו בהחלט טובים ונעימים וגם נהנינו מהרכב.

עפרה ואמיר בן-צבי - 19.2.17

אבי הסנר

גיא שלום, סיימנו היום את הטיול באיסלנד לשביעות רצוננו המלאה, בעיקר בגלל הארץ היפהפיה הזו אבל גם בזכות המדריכה המצויינת שהייתה לנו (סולבייג) שהייתה יעילה ענינית, מסורה מדוייקת, העבירה את הטיול בהרבה חן והומור ובעיקר השרתה אוירה נינוחה וכיפית במיוחד. אין לי ספק שההצלחה המלאה של הטיול נזקפת במידה לא מבוטלת לאישיות שלה. אני מבקש להביא את הדברים בפניך על מנת שתוכל להעביר אותם גם אליה.

בברכה ובתודה רבה, אבי הסנר

אבי הסנר - 18.7.17

בלוטרייך דודי וגילית

אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצוין, שירות נפלא, דאגו לתת לנו חדרים טובים, עם נוף בכל מקום שהיה אפשר. כל האטרקציות תואמו בצורה מדויקת ותאמו את התכנון היומי, השתלבו במסלול בצורה נהדרת. השתמשנו בכל המלצה מה שסייע להצלחת הטיול. אכן בזכותכם היו לנו שבועיים מדהימים, מאוד אינטנסיביים,ללא רגע דל. נופים טבע, הרי געש, קרחונים, הליכה ברגל, מפגשים אנושיים והרבה פאן.

בלוטרייך דודי וגילית - 5.8.17