טיולים למטייל העצמאי נהיגה עצמית

רמות הרריות ומישורים ירוקים - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית! - 10 ימים - ice110

מפת המסלול

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מלאו ושלחו את טופס יצירת הקשר מצד שמאל.

טיול ג'יפים שהוא הרפתקאת 4x4 אמיתית. טיול ברמות ההרריות והמישורים הירוקים של איסלנד, הטיול מכסה את הנופים הכי מעניינים של האי. הטיול עובר במעגל הזהב וממשיך בדרך ההררית קיולור (Kjölur) העוברת בין הקרחונים Langjökull ו-Hofsjökull משם הטיול לוקח אותנו למפל המים החזק באירופה מפל דטיפוס. הטיול כולל גם את אזור אגם מיוואטן המפורסם ביופי הטבעי שלו, קניון יוקולסארגליופור עם אסבירגי, הלגונה הקרחונית, הפארק הלאומי ואטניוקול ופארק סקאפטאפל. אחת מנקודות השיא היא הנסיעה בדרך Fjallabak וביקור בשמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר. טיול 4X4 אמיתי שהוא הרפתאה גדולה!

אין צורך בניסיון קודם בנהיגת שטח.

אורך המסלול: 1750 ק"מ בקירוב.

מסלול

יום 1. נחיתה באיסלנד - רייקיאוויק עיר המפרץ המעשן.

רייקיאוויק

את הרכב אוספים בשדה התעופה של קלפאוויק (Keflavík). היציאה מהשדה בדר"כ מהירה. נסיעה קצרה לאורך החוף של חצי האי רייקאנס (Reykjanes) מובילה לעיר הבירה רייקיאוויק (Reykjavík) שם נתמקם במלון ואם יתיר הזמן ניתן לצאת לסיור בעיר. פירוש המילה "רייקיאוויק" הוא "המפרץ המעשן". תמרות קיטור של פעילות גיאותרמית היה הדבר הראשון שנגלה לויקינגים הראשונים שהגיעו בספינה למקום. כיום רייקיאוויק היא עיר תוססת ומעניינת. רחובות קטנים וציורים, בתים עם גגות צבעוניים, בתי קפה, מסעדות ושבילי הליכה רבים מושכים מטיילים רבים לאחת הערים היפות באירופה. שגם נחשבת לבירה הצפונית בעולם. רייקיאוויק תיהיה נקודת היציאה להמשך ההרפתקה באיסלנד.

האתרים המרכזים של היום: רייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

 

 

יום 2. פארק ת'ינגווטליר (UNESCO) - גייזר - מכתש קריד - מפל גולפוס.

פארק ת'ינגווטליר

יציאה מרייקיאוויק במסלול "מעגל הזהב", מסלול הטיול המפורסם באיסלנד. התחנה הראשונה היא הפארק הלאומי ת'ינגווטליר (Þingvellir), זהו מקום ייחודי מבחינה גיאולוגית. מחקרים הראו כי פארק תינגווטליר הוא פלא טבע בקנה מידה בינלאומי, בדיוק בתחום הפארק הקרום של כדור הארץ נקרע ומפריד שני לוחות טקטוניים שעולים אל מעל לפני הקרקע. זהו המקום בו ניתן "ללכת בין יבשות" כאשר מצד אחד הלוח האירואסיאתי ומן העבר השני הלוח הצפון אמריקאי. לת'ינגווטליר גם חשיבות ההיסטורית רבה שכן זהו מקום התכנסותו של הפרלמנט הראשון בעולם האלטינגי. כיום הפרלמנט עבר לבירה רייקיאוויק. פארק ת'ינגווטליר התקבל ע"י אונסק"ו (UNESCO) כאתר מורשת עולמית בשנת 2004. המסלול ממשיך לאורך שפת אגם תינגוואטלאוואטן (Þingvallavatn) ללוע המכתש הוולקני קריד (Kerið) מכתש געשי צעיר עם אגם בראשו. לא רחוק משם במעלה הכביש נבקר במפל היפה פאקסי (Faxá). בפארק הגייזרים המפורסם נשתהה מגייזר "סטרוקור" המתפרץ כל 10 דקות סילון אדיר לשמים. משם במרחק קצר למפל המלכותי גולפוס (Gullfoss) "מפל הזהב" אחד המפלים הגדולים והמרהיבים של איסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

האתרים המרכזים של היום: מעגל הזהב.

לינה: אזור גולפוס\סלפוס.

 

 

יום 3. חציית מרכז איסלנד בדרך קיולור - אקוריירי בירת הצפון (4X4).

דרך קיולור

היום נחצה את איסלנד מדרומה לצפונה דרך הרמות ההרריות. אחד האזורים הפראיים של איסלנד שסיפורי מסתורין נקשרו בו. קיולור (Kjölur) זו דרך עפר הררית המתחילה סמוך למפל גולפוס ועוברת בין שני קרחוני ענק, לאנקיוקול (Langjökull) והופסיוקול (Hofsjökull). הנופים של הקרחונים ברקע עוצרי נשימה. דרך קיולור הוא חלק מתוואי עתיק שהוביל איסלנדים על גבי סוסים בעת העתיקה מהחלק הצפוני של האי לפארק תינגווטליר שם התכנס הפרלמנט ("אלטינגי") בתקופת האביב. לאורך המסלול ההררי הבלתי מיושב יש נופים נרחבים של הרים בכל הגדלים והצורות, קרחוני ענק, מדבריות שחורים, ובאזור קרלינגארפיוטל (Kerlingarfjöll) נוף של הרים צבעוניים מכוסי כתמי קרחונים ותמרות עשן של פעילות תרמית. זוהי דרך הררית אמיתית של פסגות, קניונים מרהיבים ואזורים תרמיים מוזרים וצבעוניים. בערך באמצע הדרך נמצא אתר קווראווטליר (Hveravellir) פארק גייזרים ומעיינות חמים, ניתן לטבול במעיין התרמי במקום. דרך קיולור מסתיימת בצפון איסלנד באזור העמקים הירוקים של סקגפיורדור (Skagafjordur), הקונטרסט של איסלנד בה לידי ביטוי בשינוי חד בנוף. האזור נודע במגדלי הסוסים שבו וניתן לצאת לסיור רכיבה לרכובים מתחילים ומנוסים כאחד. לקראת הערב נגיע לבירת הצפון אקוריירי (Akureyri) היושבת לפתחו של פיורד יפה. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: דרך קיולור - חבל סקגפיורדור - אקוריירי.

פעילות אופציונלית: שיט בסירת סילון.

לינה: אקוריירי.

 

 

יום 4. מפל האלים - הנוף הירחי באזור אגם מיוואטן.

מיוואטן

נפרד מאקוריירי היפה ונמשיך לאורך מעבר הררי על כביש הטבעת בדרכינו לאגם מיוואטן (Mývatn). בערך באמצע הדרך נעצור ב"מפל האלים" (Goðafoss). זהו אחד המפלים היפים של איסלנד המסמל את מעברה של איסלנד מדת פגאנית של אלילים מהפנתיאון הנורדי לדת הנוצרית. רוב יום מוקדש לטיול סביב אגם מיוואטן. האזור כולו סביב האגם הוא תופעת טבע אחת גדולה. האגם קטן יחסית אך סביבו מרוכזים מספר אתרים מעניינים. דימובורגיר (Dimmuborgir) - פארק פסלי הלבה הוא המקום היחיד בעולם בו ניתן להלך בשבילים מסודרים בין פסלי לבה ענקיים, בינהם פסל בצורת כנסייה או מבצר. באתר (Námaskarð) טמפרטורת פני השטח גבוהה ובריכות הבוץ המבעבע וקיטורי העשן מהארובות בקרקע היא עדות חיה לכך. נבקר במכתשים המדומים (Skútustaðagígar) בדרום האגם ונעלה לראש אחד המכתשים לנקודת תצפית על אלפי הברווזים והברבורים המקננים במקום. נעלה למכתש הגהנום ויטי בהר געש קרפלה (Krafla). לפני שנמשיך צפונה להוסאוויק (Husavík) נוכל לבקר במרחצאות הגיאותרמיים הנפלאים שבמקום. מהוסאוויק נוכל בערב להצטרף לשיט לצפייה בלוויתנים ולראות את ענקי הים המדהימים בעולמם הטבעי. מרחק נסיעה מוערך: 200 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל גודפוס - אזור אגם מיוואטן - הוסאוויק.

פעילות אופציונלית: רחצה במרחצאות הגיאותרמיים של מיוואטן.

לינה: הוסאוויק \ אזור אגם מיוואטן.

 

 

יום 5. פארק יוקולסארגליופור - מפל דטיפוס - אסבירגי (4X4).

מפל דטיפוס

נטייל באזור הפארק הלאומי יוקולסארגליפור וכל היופי הטבעי שהוא מציע. קניון אסבירגי (Ásbyrgi) הוא הקניון בצורת פרסה מוזר ומרהיב - לא לפספס. הפארק כולל שטח של 150 קמ"ר, מטרתו להגן על הקניון שנוצר על ידי הנהר ועל המגוון הגדול של הצמחים והעופות שבו. הקניון יוקולסארגליופור, שפירוש שמו הוא קניון הנהר הקרחוני, הוא אחד הגדולים והמרשימים באיסלנד. אורכו 25 ק"מ, רוחבו 1.5 ק"מ ועומקו במקומות רבים יותר מ-100 מטר. הקניון ממוקם באחד מהאיזורים הוולקניים ביותר באיסלנד. הפארק כולל כמה מהאטרקציות המרכזיות באיסלנד: אסבירגי Ásbyrg, קניון בצורת פרסה, תצורות הסלע הליוד'אקלטאר (Hljóðaklettar), ומפל דטיפוס (Dettifoss), המפל החזק ביותר באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: Hljóðaklettar - קניון אסבירגי - יוקולסארגליופור - מפל דטיפוס

פעילות אופציונלית: שיט לצפייה בלוויתנים.

לינה: אזור אגילסטדיר

 

 

יום 6. הפיורדים המזרחיים - כפרי דייגים - הופן.

הפיורדים המזרחיים

ניסע דרך הנוף המרהיב של הפיורדים המזרחיים, כל פיורד הוא סיפור אחר, כמו עולם משלו. הפיורדים המזרחיים זה אחד מחבלי הארץ העתיקים באיסלנד מבחינה גיאולוגית, נסיגת קרחונים בתום עידן הקרח עיצבו את צורתם. נסע לאורך ההררים הגבוהים המשתפלים לים, בדרכינו נעצור בכפרי דייגים יפים. באזור הפיורדים המזרחיים רועים עדרי של איילי הצפון ועם קצת מזל נוכל להבחין בהם בצידי הדרכים. בכפר Stöðvarfjörður ניתן לעצור באוסף אבנים ומינרלים מעניין המרוכז במוזיאון יחודי. בהמשך דרכינו נגיע לכפר דיופיווגור, שער היציאה מהפיורדים המזרחיים. אזור דיופיווגור ידוע בהמון מינים של עופות ים המקננים באזור. אנו נכנסים לתחום שיפוטו של קרחון ואטנאיוקול, הקרחון הגדול באירופה. ממשיכים בדרכינו דרומה דרך Lónsöræfi נעבור במעבר Almannaskarð ונשקיף על הנוף היפה. נמשיף להופן (Höfn) עיירת דיג פורחת הידועה בבירת הלובסטרים של איסלנד, העיירה הנמצאת בקצה קרחון וואטניוקול ומספקת הזדמנות לצפייה בנוף המרשים של הקרחון.

האתרים המרכזיים של היום: הפיורדים המזרחיים - הופן.

פעילות אופציונלית: שיט לאי פאפיי צפייה במושבות של תוכוני ים (פאפינים).

לינה: אזור הופן

 

 

יום 7. לגונת הקרחונים - פארק סקפטאפל.

הלגונה הקרחונית

ממשיכים מערבה לכיוון הלגונה הקרחונית יוקולסרלון, אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר במדינה. קרחונים ענקיים, פסלים אמיתיים של הטבע צפים על פני מימיה הצלולים של הלגונה לרגלי קרחון Breiðamerkurjökull, אחד משלוחותיו של קרחון ואטנאיוקול הענק. ניתן לצאת לשיט בספינה אמפיבית בין הקרחונים הצפים בלגונה, זו גם הזדמנות טובה לצפייה בכלבי ים. נמשיך לאורך החוף דרומה לפארק הלאומי סקאפטאפל (Skaftafell), הפארק הנמצא למרגלות הקרחון כולל אפשרויות רבות לטיולים רגליים. היופי הטבעי של סקאפטאפל היא תוצאה של תנאי מזג אוויר נוחים מאוד והשילוב המופלא של אש וקרח. מסלול הליכה מעניין בפארק מביא אותנו ל"מפל השחור" Svartifoss, הנקרא כך בשל עמודי הבזלת בצורת משושים המקיפים אותו מכל עבר, אחד המפלים הציוריים באיסלנד. מסקפטאפל נמשיך דרך ביצות הסחף Skeiðarársandur לעבר העיירה בעלת השם הבלתי אפשרי קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur), בפאתי העיירה נבקר ב Kirkjugólfið (ריצפה טבעית עשוייה ממשושי בזלת המזכירה רצפת כנסייה). אחד משיאי היום הוא ביקור בקניון הצוקים Fjaðrárgljúfur זהו קניון לא גדול במיוחד אך צורתו המיוחדת הופכות אותו לאחד הקניונים היפים במדינה. מרחק נסיעה מוערך: 180 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הלגונה הקרחונית - פארק לאומי סקאפטאפל - "המפל השחור".

פעילות אופציונלית: שיט בסירה אמפיבית בלגונה הקרחונית.

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר.

 

 

יום 8. דרך Fjallabak - שמורת הרים צבעוניים ומעיינות חמים בלנדמנלאוגר (4X4).

לנדמנלאוגר נמשיך בדרך Fjallabak לשמורת לנדמנלאוגר. הדרך נחשבת לאחת היפות באיסלנד ושיאה בשמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר. Eldgjá, אחד המראות המעניינים ביותר בחלק הזה של הארץ. במקום זה הטבע יצר פיצול יחודי בהרים במהלכו נוצר חתך ענקי באורך של 30 ק"מ ארוכים בתוך האדמה, במקומות מסוימים הוא מגיע עד 600 מטר רוחב ו-200 מטר עומק. הסדק הוולקני נחשב לגדול ביותר מסוגו בעולם. בהמשך מפל Ófærufoss, שנחשב לאחד היפים במדינה, הממוסגר על ידי גשר טבעי שקרס לפני כמה שנים. פנינו מועדות למרכז האי לכיוון שמורת לנדמנלאוגר המאופיין בהרי הריאוליט הצבעוניים שבו. המסלול עובר דרך מגוון רחב של קניונים, עמקים ורכסי לבה שחורה, מישורי הלבה מוקפים בהרים צבועניים או מראה שובה לב. הדרך ההררית של Landmannaleið מציעה כמה מהנופים היפים בכל האזור. בלנדמנלאוגר נמצא ביקתה מטיילים ואתר קמפינג פופולרי. ליד הביקתה נמצאת בריכת מים חמים שנוצרה על ידי מפגש של מים חמים טבעיים ומי מעיינות קרים. מקום חלומי לטבילה מרגיעה בסביבה יפה בנוף סוריאליסטי. מרחק נסיעה מוערך: 250 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: Fjallabak - שמורת לנדמנלאוגר - Eldgjá - מפל Ófærufoss

לינה: אזור גולפוס\סלפוס.

 

 

יום 9. החוף הדרומי - המפלים הגדולים - חצי האי רייקאנס - הלגונה הכחולה.

הלגונה הכחולה

נמשיך על אחד הקטעים היפים ביותר של כביש הטבעת בחלקו הדרומי. נבקר בשני המפלים הגדולים. מפל סליאלנאדפוס (Seljalandsfoss) בו ניתן ללכת מאחורי המפל בשביל הליכה קצר והמפל העצום והרחב סקוגפוס (Skogafoss) הנופל בעוצמה אדירה מגובה של שישים מטר. קרחון אייפיאטלאיוקול (Eyjafjallajökull) המפורסם הנמצא ברכס מעל מזין את שני המפלים הגדולים. מתחת לקרחון מצוי הר געש פעיל מאד שזכור לרובנו בשל ענן האפר מההתפרצות של 2010 שגרמה למשבר תעופה עולמי. מכאן נעשה פרסה ונשוב מערבה לחצי האי רייקאנס הידוע בנוף הירחי וטמפרטרת הקרקע החמה. זהו גם האזור בו נמצאת הלגונה הכחולה. נבקר באתר קירסוויק (Krýsuvík) עם בורות הבוץ הרותח ולאחר מכן נסיים את הטיול בספא המדהים בלגונה הכחולה. הלגונה הכחולה היא אחד האתרים המפורסמים באיסלנד. טבילה בלגונה נחשבת כעוזרת לאנשים הסובלים ממחלות עור ולכן יש כאלה הטוענים כי קיים דמיון מסויים לים המלח. אם כי מי הלגונה אינם מלוחים. הלגונה החיצונית אידיאלית לרחצה בכל מזג אויר, מסעדה וחנויות של המתחם משלימות את חווית הביקור במקום. נחזור לרייקיאוויק שם נבלה את שארית היום. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל סליאלאנדפוס - מפל סקוגפוס - הלגונה הכחולה - רייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

 

 

יום 10. רייקיאוויק - קפלאוויק (טיסה).

בהתאם לשעת הטיסה את שארית היום נקדיש לטיול ברייקיאוויק עד הטיסה. את הרכב נחזיר בשדה התעופה.

 

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

מידע כללי

 

הטיול לא כולל:

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 9 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Comfort\Standard\Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז'.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מדריך איסלנד בעברית - מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.
 • מוקד חירום טלפוני 7\24.

* איסוף והחזרת הרכב בשדה התעופה ללא תוספת מחיר!

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

 

לינה ללא שירותים צמודים - Budget.

מספר משתתפים טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 2040 € 2316 €
3 1804 € 1947 €
4 1614 € 1749 €

לינה עם שירותים צמודים - Comfort.

מספר משתתפים טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 2273 € 2543 €
3 2066 € 2250 €
4 1846 € 1980 €

* המחירים הרשומים למעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודשים מאי וספטמבר הטיולים מוצעים עם 15% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

סוגי רכב

בשל הביקוש הגבוה מאוד עבור השכרת רכבים בעונת הקיץ, איננו יכולים להבטיח סוג מסוים של רכב. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לכם את המכונית הטובה ביותר הקיימת בכל קבוצת מחיר.

שם הרכב מציין את רמתו אך יתכן ויהיה דגם אחר.

 

קטגוריה   סוג רכב ומאפיינים תמונה לדוגמה
A Economy - ידני\אוטומטי Toyota Yaris suitcases2 4
B Compact - ידני Toyota Auris suitcases3 5
K Compact 4wd - ידני Toyota Urban Cruiser suitcases3 4
C Intermediate - ידני\אוטומטי Toyota Avensis suitcases3 5
T Intermediate station - ידני Toyota Corolla Verson suitcases4 5
E Intermediate Station 4wd - ידני\אוטו' Skoda Octavia Station suitcases4 5

סקודה אוקטביה סטיישן

R Intermediate Station - אוטומטי Toyota Avensis Station suitcases4 5
F Medium 4wd - ידני\אוטומטי Toyota 4RAV suitcases3 5
I Large 4wd - אוטומטי Toyota Landcruiser GX suitcases5 5
Q Large Van - ידני Ford Transit suitcases7 9
D Large 4wd Van - ידני Toyota Hiace suitcases9 9
W Large 4wd Van - ידני Mercedes Sprinter suitcases4 15

תנאי השכרת רכב

אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות השכרת רכב מקיף במחירים הכי טובים והשירות הטוב ביותר. הרכבים המוצעים להשכרה דרכינו הם חדשים, נקיים ובמצב מצוין.

תנאים להשכרת רכב

גיל מינימום להשכרת רכב הוא 23 שנה לרכבי שטח ו-20 שנה לשאר סוגי הרכבים - בעת איסוף הרכב יש להציג רשיון נהיגה תקף ל-12 חודשים לפחות. הרשיון חייב להיות מוצג בתחילת ההשכרה.

התשלום עבור השירותים שלנו הוא באמצעות כרטיסי אשראי בינלאומיים מסוג ויזה (Visa) ומסטרכרד (Mastercard).

לרכבים בעל 10 מושבים או יותר יש להציג רישיון נהיגה צד ג'.

השכרת הרכבים כוללת ביטוח CDW לשני נהגים. ניתן לרכוש ביטוח לנהג נוסף ישירות בדלפק ההשכרה בעת איסוף הרכב.

אחריות וביטוחים

כיסוי צד שלישי (CDW,TP) , ביטוח גניבות וביטוח תאונות אישיות נכלל אוטומטית בחוזה השכירות.

אחריות כלפי צד שלישי שווה לסכום שנקבע על ידי החוק האיסלנדי בכל זמן נתון. נתון זה חל גם על סכום השתתפות העצמית של הנהג.

הרכבים מושכרים ללא הגבלת קילומטראז'.

גובה השתתפות עצמית בביטוח CDW כלול במחיר החבילה:

 • לרכבים פרטיים: 1350 יורו.
 • לרכבי 4X4, ואן: 2275 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן לרכוש ביטוח מורחב SCDW להורדת ההשתתפות העצמית למינימום.

 • המחיר לרכבים פרטיים: 12 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתתפות העצמית ל-190 יורו.
 • המחיר לרכבי 4X4, ואן: 17 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתפות העצמית ל-430 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן גם לרכוש ביטוח שמשות (Windshield Protection) עולה 6 יורו ליום לרכבים רגילים - 10 יורו ליום לרכבי 4X4. מוריד השתתפות עצמית לאפס.

ביטוחי הרכב לא מכסים נזקים הנגרמים כתוצאה - כללים אלו חלים על כל ביטוחי הרכב באיסלנד:

 • נהיגה בדרכים לא מסומנות שאסורות לנסיעת רכבים.
 • נזקים הנגרמים בעקבות חציית נחלים ומעברי מים.
 • נזקים לצמיגים ולמרכב התחתון של הרכב.
 • נזקים הנגרמים כתוצאה מסופות אבק ואפר.

רכבים שאינם רכבי שטח בעלי הנעה 4X4 אינם מורשים לנסוע על כבישים המסומנים במפות באות F לרבות דרך קיולור (Kjölur #35) דרך קלדידאלור (Kaldidalur #550) - והדרכים המובילות ללנדמנלאוגר (Landmannalaugar), אסקיה, המכתשים של לאקי ות'ורסמורק.

הדרכים המובילות לאתרים במרכז איסלנד כמו: אסקיה, לאקי, ת'ורסמורק ולנדמנלאוגר כוללות חציית נחלים ומעברי מים. חציית מעברי מים נעשית באחריות השוכר בלבד ובמקרה של נזק לרכב כל ההוצאות חלות על השוכר לרבות הוצאות החילוץ והגרירה.

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

 

תקציב - Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

 

 

נוחות - Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

 

 

 

איכות - Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ו\או אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון ובתי הארחה\חווה איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

 

 

 

 

 

דוגמה למקומות לינה "Budget":

Guesthouse Sunna

Hrifunes guesthouse

Borgarnes bed&breakfast

 

דוגמה למקומות לינה "Comfort":

Reykjavik lights hotel

Gullfoss Hotel

Hotel Nordurland

Hotel Edda Egilsstadir

 

דוגמה למקומות לינה "Quality":

Hotel Grand Reykjavik

Icelandair Hotel Hamar

Laxá Hotel

Fosshotel Stykkisholmur

Hotel Edda Höfn

>> התחייבות למחירים הנמוכים ביותר

>> להורדת טופס הרשמה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר