טיולים למטייל העצמאי נהיגה עצמית

טיול בנהיגה עצמית סביב איסלנד כולל סנייפלסנס - 10 ימים (קוד הטיול ice10)

מפת המסלול

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מלאו ושלחו את טופס יצירת הקשר מצד שמאל.

רב מכר! מקיף איסלנד כולל חצי האי סנייפלסנס הוא מסלול טיול קלאסי סביב איסלנד ואחד הטיולים הפופולרים. הטיול מבצע הקפה מלאה של איסלנד בכביש הטבעת כולל ביקור בכל האתרים המרכזים כמו פארק סקאפטפל, אגם מיוואטן, מפל דטיפוס ועוד. יום אחד בטיול מוקדש לביקור בנופים הפראיים של חצי האי סנייפלסנס במערב איסלנד, אזור הנמצא מחוץ לכביש הטבעת.

אורך המסלול: 1990 ק"מ בקירוב.

מסלול

יום 1. נחיתה קפלאוויק - רייקיאוויק.

איסוף הרכב בשדה התעופה. לאחר הצ'ק-אין במלון והתארגנות קלה, מומלץ לצאת לטיול רגלי במרכז העיר רייקיאוויק. רייקיאוויק שנבחרה פעמים מספר ל"עיר הירוקה" בעולם היא עיר פסטורלית ונקייה עם חיי לילה תוססים. בעיר יש כמה אתרים מעניינים כמו בניין הפנינה המונח על דודי ענק של מים חמים, בראש המבנה יש מסעדה מסתובבת המציעה נוף פנורמי מרהיב, הקתדרלה הראשית במרכז העיר ואגם טיורן עם מיני הברבורים והברווזים המשתלבים על רקע העיר.

האתרים המרכזיים של היום: רייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

 

 

יום 2. החוף הדרומי - מפל סקוגפוס - צוק דירהוליי - ויק.

יוצאים מרייקיאוויק דרומה לכיוון העיירה סלפוס. בדרך חוצים רמת Hellisheiði השוקקת בפעילות גיאותרמית ושלאורכה ניתן לראות את תימרות הקיטור עולים מבטן האדמה. מגיעים לכפר המקסים קווארגרדי. בפאתי העיר יש אתר בורות של בוץ רותח שנפער ברעידת האדמה החזקה שזיעזעה את איסלנד ב-2008. ממשיכים לאורך החוף הדרומי, עוצרים במפל סליאלנדספוס בו ניתן להגיע אל מאחורי המפל בקיץ, בהחלט חוויה יחודית. קצת מזרחה משם נמצא מפל סקוגאפוס המרשים, הקרחונים אייפיאטלאיוקול ומירדאלסיוקול מתנשאים מעל. נעשה עיקוף קצר מהכביש הראשי לכיוון קרחון Sólheimajökull (עביר רק בחודשי הקיץ) לפני שנמשיך לצוק דירהוליי הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ואתר קינון של עופות ים רבים, בינהם תוכוני הים "פאפינים". נשקיף על צוקי Reynisdrangar עם החוף המרהיב ותצורות הסלעים המרשימות. נמשיך לעיירה ויק ללינה. מרחק נסיעה מוערך: 200 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הכפר קוורגרדי - מפל סקוגפוס - צוק דירהוליי.

פעילות אופציונלית: אופנועי שלג על קרחון מירדאלסיוקול - מוזיאון סקוגאר.

לינה באזור ויק.

 

 

יום 3. פארק סקאפטאפל - הלגונה הקרחונית.

ממשיכים מזרחה, חולפים על פני מירדאלסאנדור אזור סחף ענק שנוצר מהצפות של קרחון מירדאלס, ואלדראון שדה הלבה הגדול ביותר בעולם. מגיעים לכפר ההיסטורי (בעל השם הבלתי אפשרי) קירקיובאיירקלאוסטר שמוכנה בקיצור "קלאוסטר". נעצור ב Kirkjugólfið (ריצפת עשוייה ממשושי בזלת טבעיים), רק כמה דקות הליכה מהכביש. נמשיך על פני קטע של מדבר חולי שחור שהתהווה על ידי נהרות קרחוניים זועפים שמגיעים לפארק סקפטאפל. היופי הטבעי של פארק סקפטאפל הוא תוצאה של תנאי מזג אויר נוחים והאינטראקציה של קרח ואש. מתנשא מעל סקפטאפל נראה את קרחון וואטניוקול העצום, הקרחון הגדול באירופה, מתחת למעטה של הקרחון נמצאת אחת ממערכות הרי הגעש הפעילה ביותר באיסלנד. בפארק יש הרבה מסלולי הליכה מעניינים. מסלול הליכה מעניין לוקח אותנו עד ל"מפל השחור" אחד המפלים הציוריים באיסלנד, המפורסם בשל עמודות הבזלת המקיפות אותו. נמשיך בדרכינו ליוקולסארלון הלגונה הקרחונית המפורסמת שהופיעה בסצנות של סרטים רבים בינהם ג'יימס בונד. קרחונים ענקיים שנשברו מקרחון Breiðamerkurjökull צפים ובוהקים בשלל צבעים במימיה העמוקים של הלגונה, לעתים קרובות ניתן להבחין במקום בכלבי ים. חוויה מיוחדת היא שייט בין הקרחונים בלגונה (זמין רק בקיץ). מכאן, ממשיכים מזרחה לכיוון העיירה הופן ללינת הלילה. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: קירקיובאיירקלאוסטר - פארק סקאפטאפל - הלגונה הקרחונית.

פעילות אופציונלית: שיט בספינה אמפיבית בלגונה הקרחונית - טיול הליכה על קרחון.

לינה באזור הופן

 

 

יום 4. הופן - הפיורדים המזרחיים - אגילסטדיר.

העיירה הופן משמשת כשער לפיורדים המזרחיים. נמשיך על כביש הטבעת דרך מנהרת (Almannaskard) שם ישנה עמדת תצפית פנורמית על הנוף סביב. העיירה הראשונה בפיורדים המזרחיים היא דיופיווגור (Djupivogur), זו עיירת דייגים אותנטית שם נוכל לעצור ולרדת לכיוון הנמל, מול דיופיווגור נמצא האי פאפיי (Papey) הידוע כאי הפאפינים. נמשיך בנסיעה לאורך הפיורדים הפראיים, ההרים התלולים מגיעים עד לקו המים. כיום ישנם בפיורדים מספר כפרי דייגים בעלי היסטוריה עשירה. הכפר פסקרוד'פיורדור (Faskrúdsfjordur) בו התיישבו דייגים צרפתים במאה התשע עשרה שומר עד היום על צביון צרפתי ושונה משאר הכפרים. אגילסטדיר (Egilsstaðir) היא העיירה המרכזית במזרח איסלנד וממזרח לה נמצא פיורד סיידיספיורדור (Seyðisfjörður), שם נמצא מה שנחשב לדעת רבים הכפר היפה באיסלנד הנושא את אותו שם. הנוף מהדרך במעבר ההרים (Fjarðarheiði) למרגלות הפיורד עוצר נשימה. מרחק נסיעה מוערך: 300 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הכפר דיופיוגור - הפיורדים המזרחיים - סיידיספיורדור.

פעילות אופציונלית: תערוכת אבנים וגבישים במוזיאון של פטרה - שיט לאי הפאפינים פאפיי.

לינה באזור אגילסטדיר

 

 

יום 5. מפל דטיפוס - מכתשים מדומים ותופעות טבע באגם מיוואטן.

את היום נקדיש לאחד המקומות הקסומים באיסלנד. אזור גיאורפי קטן יחסית סביב אגם אחד בו מרוכזים אתרים רבים ומרתקים שבינהם מפרידה נסיעה קצרה. אגם מייוואטן הוא מקום ביקור חובה בכל טיול באיסלנד. שורות של "מכתשים מדומים" בחלקו הדרומי של האגם נוצרו כמו בועות לחץ מהתקופה שהאגם נוצר. מכתשים אלו יחד עם מכתשים וולקנים גדולים נוספים באזור מקנים למקום הרגשה של טיול בפלנטה אחרת. במערב האגם ישנו בקע תת קרקעי ארוך הנקרא גריוטגיאה (Grjótagjá), ניתן לרדת פנימה ולראות תופעת טבע זו. המים החמים הם עדות לפעילות התרמית הרבה באזור. אתר ליירניוקור (Leirhnjúkur) בחלקו הצפוני של האגם מאופיין בשלל ריחות של גופרית וצבעי מינרלים עזים. התפרצות הר געש קרפלה (Krafla) הפכה את המקום למעין "גהנום ארצי" בו ניתן להלך בין תמרות עשן ולבה שחורה על שבילי עץ מסודרים. בתחתת הכח הסמוכה ניתן לראות כיצד רותמים האיסלנדים בטכנולוגיה יחודית שהם פיתחו, את האנרגיה התרמית הירוקה לצרכי האדם. מומלץ לסיים את היום ברחצה נעימה במעיינות המים בצבע טורקיז שסמוכים לאגם. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

לינה מיוואטן\הוסאוויק

פעילות אופציונלית: מרחצאות מיוואטן.

האתרים המרכזיים של היום: מפל דטיפוס - אגם מיוואטן.

 

 

יום 6. צפון איסלנד - אקוריירי - חבל סקגפיורדור.

נמשיך צפונה לכיוון העיירה הוסאוויק, הידועה כבירה העולמית לצפייה בלוויתנים. הוסאוויק היתה העיירה הראשונה באיסלנד שהציעה הפלגות לצפייה בלווייתנים. במקום נמצא מוזיאון הלוויתנים בו בין היתר מוצג שלד שלם של לוויתן. מומלץ להצטרף לאחת ההפלגות שיוצאות מנמל הוסאוויק לצפות ביצורים המדהימים והעדינים האלה בעולמם הטבעי. אחר הצהריים ניסע לכיוון אקוריירי בירת צפון איסלנד והעיר השניה בגודלה במדינה. לפני שנגיע לאקוריירי נעצור ליד מפל גודאפוס המרשים. העיר אקוריירי, הממוקמת בפיורד אייפיורדור היא מרכז סחר, שירותים, חינוך, תרבות ותעשייה החשוב ביותר באיסלנד לאחר רייקיאוויק. אחד ההיבטים המדהימים ביותר של אקוריירי הוא האקלים החם שלה. למרות שהעיר נמצאת רק 60 קילומטרים דרומית לחוג הקוטב הארקטי, יש בה את מזג האוויר הטוב ביותר במדינה. כדאי לבקר בגן הבוטני ובכמה מהמוזיאונים הרבים וגלריות האמנות. נמשיך בטיול מעגלי דרך העמקים Eyjafjörður עד למחוז סקגפיורדור, הנודע בשל ענף גידול הסוסים הנפוץ בו. הסוס האיסלנדי ,הוא חיה מרשימה במיוחד, הוא אמנם לא גבוה במיוחד, אך יש בו חן ועוצמה מיוחדת המשתלבת בצורה יוצאת דופן עם הטבע מסביב. מרחק נסיעה מוערך: 260 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הוסאוויק - מפל גודאפוס - אקוריירי.

פעילות אופציונלית: שיט לצפייה בלוויתנים - בתי הדשא בגלומבאייר.

לינה אזור סקגפיורדור

 

 

יום 7. פארק סנייפלסיוקול - חצי האי סנייפלסנס.

לאחר נסיעה דרך האזורים החקלאיים הפוריים של סקגפיורדור ניסע לאורך החוף הצפוני של חצי האי סנייפלסנס בואכה העיירה המקסימה סטיקיסהולמור. נבלה את היום בטיול לגילוי נפלאות הטבע של חצי האי סנייפלסנס, המחלק את החוף המערבי של איסלנד לשני מפרצים גדולים. נמשיך מערבה לכיוון הקצה של חצי האי. נעבור בכפרי הדייגים קטנים. הרבה תופעות גיאולוגיות מעניינות ואתרים היסטוריים ניתן לראות בפארק הלאומי סנייפלסיוקול. נעצור בחוף האבנים השחורות ונעשה הליכה קצרה לאורך השביל המסומן. ניסע סביב מרגלות הר הגעש סנייפלסיוקול ונראה את בוהק הקרחון הנמצא בראשו. הר געש סנייפלסיוקול זכה לפירסום עולמי, כאשר שימש כשער למסע למרכז כדור הארץ בספר של "מסע אל בטן האדמה" מאת הסופר הצרפתי הנודע, ז'ול ורן. נמשיך לכפרים הציוריים ארנראסטפי והטנר במקום חוף מקסים ותצורות סלעים מיוחדות במינם. לעיתים קרובות ניתן לצפות במושבות כלבי ים במים או על החוף בחוות Ytri Tunga, רק כמה מאות מטרים נסיעה מהכביש הראשי. מרחק נסיעה מוערך: 380 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: סטיקיסהולמור - חוף דופאלונסנדור - פארק סנייפלסיוקול - הכפרים הטנר וארנרסטאפי.

פעילות אופציונלית: רכיבה על סוסים.

לינה באזור סנייפלסנס

 

 

יום 8. מערב איסלנד - מפל רהונפוסאר - פארק ת'ינגווטליר (אונסק"ו).

מחצי האי סנייפלסנס נמשיך דרומה לעבר הישוב בורגנס. בדרך נבחין במספר מכתשים וולקניים משני צידי הכביש, מכתש אלדבורג הוא הגדול והיפה ביותר. נעצור במעיינות החמים ב- Deildartunguhver זהו אתר המעיינות החמים הגדול ביותר באירופה. משם במרחק קצר נמצא האתר ההיסטורי, רייקהולט. נבקר במוזיאון המעניין במקום ונראה את הבריכה הגיאותרמית Snorralaug. נמשיך בדרכינו לכיוון המפלים היפים רהונפוסאר וברנאפוסאר. משם נשוב חזרה לכביש 1. בעיירה בורגנס נוכל לבקר במוזיאון ההתישבות. המשחזר את הסאגות המרתקות שהביאו ללידת האומה האיסלנדית בארץ הלא נודעת הזו. ניסע על הכביש לאורך חופי מפרץ הלוויתנים, זהו הפיורד הנמצא צפונית לרייקיאוויק. לפני הכניסה לרייקיאוויק בעיירה מוספלסבאייר נעלה על הכביש לכיוון הפארק הלאומי ת'ינגווטליר. זהו מקום ייחודי מבחינה גיאולוגית. פלא טבע של ממש. הסדקים והחריצים בקרקע של האזור הם עדות חיה לתנועתו של קרום כדור הארץ. תינגווטליר הוא גם אחד האתרים ההיסטוריים החשובים ביותר באיסלנד, זהו מקום מושבו של האלטנגי הפרלמנט הראשון בעולם. מרחק נסיעה מוערך: 350 ק"מ.

רק במהלך הקיץ, לבעלי רכבי 4X4 בלבד אפשר לעשות קיצור דרך מעניין. נעלה על דרך קאלדידאלור כדי להגיע לפארק ת'ינגווטליר.

האתרים המרכזיים של היום: מכתש אלדבורג - נביעה גיאותרמית דיילדארטונגוור - רייקהולט - מפל ראונפוסאר - פארק לאומי ת'ינגווטליר.

לינה אזור סלפוס.

 

 

יום 9. גייזר - מפל גולפוס - חצי האי רייקאנס - הלגונה הכחולה.

הלגונה הכחולה

נמשיך לאזור פארק הגייזרים. נטייל ברגל באזור הגייזר המפורסם, ונצפה בסילון הקיטור המתפרץ לשמים כל כמה דקות. יש לזכור כי טמפרטורת המים היא קרובה לרתיחה, אין להתקרב יותר מדי. מרכז המבקרים בגייזר מציע מסעדה, מלון, בריכה, חנות מזכרות, מזנון ותחנת דלק. מגייזר נסיעה קצרה עד למפל גולפוס (מפל הזהב), אחד המפלים היפים באיסלנד, המפל מקבל את מימיו והפשרת קרחון לנגיוקול. מגולפוס נשוב חזרה ונמשיך הלאה מגייזר למפל פאקסי, המוסתר במרחק קצר מן הכביש בצד שמאל, זהו אחד מפינות החמד של איסלנד. באזור המפל ניתן במהלך הקיץ אפשר לצאת לרפטינג על נהר (Hvítá). בהמשך מגיעים למכתש קריד, לוע וולקני צעיר יחסית עם אגם בעל מימי טורקיז בראשו. נמשיך לכביש הטבעת וניסע לכיוון קוורגרדי (Hveragerði), עיירה קטנה ובה מעיינות חמים המשמשים לחימום חממות לגידול פרחים וירקות. במהלך רעידת אדמה גדולה בחודש מאי 2008, נפערו בקוורגרדי מעיינות חמים חדשים ובורות עם בוץ מבעבע, ניתן לסייר באזור הבורות. נחצה את רמת (Hellisheiði) שבו יש קידוחים רבים להפקת חשמל ממקורות גיאותרמיים. נסיים את הטיול המעגלי ונחזור לרייקיאוויק. לקראת סוף היום נמשיך לחצי האי רייקאנס (Reykjanes) שם נמצאת הלגונה הכחולה. הספא של הלגונה הכחולה נחשב לאחד הטובים בעולם והמיקום המיוחד של הלגונה בנוף הירחי סביב קנה לה פרסום עולמי. הביקור בלגונה הכחולה הוא סיום נהדר לחוויה באיסלנד.

האתרים המרכזיים של היום: גייזר - מפל גולפוס - הלגונה הכחולה.

פעילות אופציונלית: כניסה ללגונה הכחולה.

לינה אזור רייקיאוויק.

 

 

יום 10. רייקיאוויק - קפלאוויק (טיסה).

את שארית היום נקדיש לטיול ברייקיאוויק. החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.

 

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

מידע כללי

 

הטיול לא כולל:

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 9 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Quality\Comfort\Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז'.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מדריך איסלנד בעברית - מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.
 • מוקד חירום טלפוני 7\24.

* איסוף והחזרת הרכב בשדה התעופה ללא תוספת מחיר!

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

 

לינה ללא שירותים צמודים - Budget.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 1674 € 1782 € 2041 € 2316 €
3 1495 € 1585 € 1770 € 1947 €
4 1460 € 1514 € 1616 € 1749 €

לינה עם שירותים צמודים - Comfort.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 1905 € 2014 € 2273 € 2543 €
3 1821 € 1893 € 2066 € 2250 €
4 1663 € 1717 € 1846 € 1981 €

* המחירים הרשומים למעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודשים מאי וספטמבר הטיולים מוצעים עם 15% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

סוגי רכב

בשל הביקוש הגבוה מאוד עבור השכרת רכבים בעונת הקיץ, איננו יכולים להבטיח סוג מסוים של רכב. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לכם את המכונית הטובה ביותר הקיימת בכל קבוצת מחיר.

שם הרכב מציין את רמתו אך יתכן ויהיה דגם אחר.

 

קטגוריה   סוג רכב ומאפיינים תמונה לדוגמה
A Economy - ידני\אוטומטי Toyota Yaris suitcases2 4
B Compact - ידני Toyota Auris suitcases3 5
K Compact 4wd - ידני Toyota Urban Cruiser suitcases3 4
C Intermediate - ידני\אוטומטי Toyota Avensis suitcases3 5
T Intermediate station - ידני Toyota Corolla Verson suitcases4 5
E Intermediate Station 4wd - ידני\אוטו' Skoda Octavia Station suitcases4 5

סקודה אוקטביה סטיישן

R Intermediate Station - אוטומטי Toyota Avensis Station suitcases4 5
F Medium 4wd - ידני\אוטומטי Toyota 4RAV suitcases3 5
I Large 4wd - אוטומטי Toyota Landcruiser GX suitcases5 5
Q Large Van - ידני Ford Transit suitcases7 9
D Large 4wd Van - ידני Toyota Hiace suitcases9 9
W Large 4wd Van - ידני Mercedes Sprinter suitcases4 15

תנאי השכרת רכב

אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות השכרת רכב מקיף במחירים הכי טובים והשירות הטוב ביותר. הרכבים המוצעים להשכרה דרכינו הם חדשים, נקיים ובמצב מצוין.

תנאים להשכרת רכב

גיל מינימום להשכרת רכב הוא 23 שנה לרכבי שטח ו-20 שנה לשאר סוגי הרכבים - בעת איסוף הרכב יש להציג רשיון נהיגה תקף ל-12 חודשים לפחות. הרשיון חייב להיות מוצג בתחילת ההשכרה.

התשלום עבור השירותים שלנו הוא באמצעות כרטיסי אשראי בינלאומיים מסוג ויזה (Visa) ומסטרכרד (Mastercard).

לרכבים בעל 10 מושבים או יותר יש להציג רישיון נהיגה צד ג'.

השכרת הרכבים כוללת ביטוח CDW לשני נהגים. ניתן לרכוש ביטוח לנהג נוסף ישירות בדלפק ההשכרה בעת איסוף הרכב.

אחריות וביטוחים

כיסוי צד שלישי (CDW,TP) , ביטוח גניבות וביטוח תאונות אישיות נכלל אוטומטית בחוזה השכירות.

אחריות כלפי צד שלישי שווה לסכום שנקבע על ידי החוק האיסלנדי בכל זמן נתון. נתון זה חל גם על סכום השתתפות העצמית של הנהג.

הרכבים מושכרים ללא הגבלת קילומטראז'.

גובה השתתפות עצמית בביטוח CDW כלול במחיר החבילה:

 • לרכבים פרטיים: 1350 יורו.
 • לרכבי 4X4, ואן: 2275 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן לרכוש ביטוח מורחב SCDW להורדת ההשתתפות העצמית למינימום.

 • המחיר לרכבים פרטיים: 12 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתתפות העצמית ל-190 יורו.
 • המחיר לרכבי 4X4, ואן: 17 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתפות העצמית ל-430 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן גם לרכוש ביטוח שמשות (Windshield Protection) עולה 6 יורו ליום לרכבים רגילים - 10 יורו ליום לרכבי 4X4. מוריד השתתפות עצמית לאפס.

ביטוחי הרכב לא מכסים נזקים הנגרמים כתוצאה - כללים אלו חלים על כל ביטוחי הרכב באיסלנד:

 • נהיגה בדרכים לא מסומנות שאסורות לנסיעת רכבים.
 • נזקים הנגרמים בעקבות חציית נחלים ומעברי מים.
 • נזקים לצמיגים ולמרכב התחתון של הרכב.
 • נזקים הנגרמים כתוצאה מסופות אבק ואפר.

רכבים שאינם רכבי שטח בעלי הנעה 4X4 אינם מורשים לנסוע על כבישים המסומנים במפות באות F לרבות דרך קיולור (Kjölur #35) דרך קלדידאלור (Kaldidalur #550) - והדרכים המובילות ללנדמנלאוגר (Landmannalaugar), אסקיה, המכתשים של לאקי ות'ורסמורק.

הדרכים המובילות לאתרים במרכז איסלנד כמו: אסקיה, לאקי, ת'ורסמורק ולנדמנלאוגר כוללות חציית נחלים ומעברי מים. חציית מעברי מים נעשית באחריות השוכר בלבד ובמקרה של נזק לרכב כל ההוצאות חלות על השוכר לרבות הוצאות החילוץ והגרירה.

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

 

תקציב - Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

 

 

נוחות - Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

 

 

 

איכות - Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ו\או אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון ובתי הארחה\חווה איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

 

 

 

 

 

דוגמה למקומות לינה "Budget":

Guesthouse Sunna

Hrifunes guesthouse

Borgarnes bed&breakfast

 

דוגמה למקומות לינה "Comfort":

Reykjavik lights hotel

Gullfoss Hotel

Hotel Nordurland

Hotel Edda Egilsstadir

 

דוגמה למקומות לינה "Quality":

Hotel Grand Reykjavik

Icelandair Hotel Hamar

Laxá Hotel

Fosshotel Stykkisholmur

Hotel Edda Höfn

>> התחייבות למחירים הנמוכים ביותר

>> להורדת טופס הרשמה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר