טיולים למטייל העצמאי נהיגה עצמית

טיול בנהיגה עצמית מקיף איסלנד כולל שיט לאיי ווסטמן - 12 יום - קוד טיול ice12

מפת מסלול

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מלאו ושלחו את טופס יצירת הקשר מצד שמאל.

טיול מרתק המשלב נופים, טבע טהור ובעלי חיים יחודיים לאיסלנד. המסלול מקיף את איסלנד וכולל חצי האי סנייפלסנס במערב וביקור במרבית האתרים המרכזיים לאורך הכביש ההיקפי. גולת הכותרת של הטיול הוא אפשרות לשיט במעבורת לאיי ווסטמן. ווסטמן הוא ארכיפלג איים געשי לדרומה של איסלנד. המבקרים באיים זוכים לנוף עוצר נשימה של הקרחונים והרי הגעש ושרשרת האיים שמרכיבה את הארכיפלג. איי ווסטמן מפורסמים בעולם כאחד מבתי הקינון הגדולים בעולם של תוכוני הים (פאפינים) הציפור הלאומית של איסלנד.

אורך המסלול: 2120 ק"מ בקירוב.

מסלול

יום 1. הגעה לאיסלנד - איסוף הרכב בשדה התעופה - רייקיאוויק.

רייקיאוויק

ברייקיאוויק נקבל את המפתחות לחדר במלון וכעת אפשר לצאת ולגלות את קסמה של העיר. העיר על 130,000 תושביה (ללא ערי הלווין) היא עיר הבירה של איסלנד והמרכז המסחרי והתרבותי של איסלנד. הנמל הישן של רייקיאוויק הפך בשנים האחרונות לפנינה של העיר ומסביב לרציפים בהם עוגנות הסירות, נפתחו גלריות, מסעדות ומוזיאון ימי. אם תביטו לכיוון הים תראו לפניכם את מפרץ פקסאפלוי (Faxaflói) משתרע ואת רכס ההרים שמצידו השני של המפרץ, ביניהם הר אסייה (Esja) שבתחומו מסלול הליכה וטיפוס לפסגתו. המוזיאון הלאומי של איסלנד (The National Museum of Iceland’) הנמצא גם כן בעיר, מספר על ההיסטוריה של איסלנד בכל תחום אפשרי וסיור בו ייתן מושג וידע בנוגע למקומות והאנשים אותם נפגוש בהמשך הטיול.

האתרים המרכזיים של היום: רייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

 

 

יום 2. טיול מעגל הזהב - פארק ת'ינגווטליר - גייזר - מפל גולפוס.

פארק ת'ינגווטליר

יציאה מרייקיאוויק לכיוון צפון-מזרח. התחנה הראשונה היא בפארק ת'ינגוואליר (Thingvellir). מלבד הערך ההיסטורי של מקום זה שהיווה את משכנו של האלת'ינגי - הפרלמנט הותיק בעולם, יש למקום גם ערך גיאולגי חשוב שכן הלוחות הטקטוניים של אירו-אסיה וצפון אמריקה נגלים שם מעל פני הקרקע. האי האיסלנדי יושב על החיבור של שני הלוחות והליכה בפארק ת'ינגווליר מאפשרת להיות בו זמנית בשתי יבשות. התחנה הבאה להיום הוא השדה הגיאותרמי בגייזר (Geysir), המקום שתופעת ה"גייזר" קרויה על שמו ושם נוכל לראות את השדה רוחש נביעות רותחות של מים וקיטור הנפלטים מבטן האדמה. מדי 12 דקות הגייזר הגדול סטרוקור, ייתן הופעה ויתפרץ להנאת הצופים. מעט מזרחה מגייזר זורם מפל גולפוס (Gullfoss), משמעות השם באיסלנדית היא "מפל הזהב" ואכן בימים שטופי שמש, רסיסי המים שסביבו נלכדים בקני השמש ויוצרים מעל המפל הילה של זהב וקשת צבעונית. במקום נמצא לוח אבן ועליו תבליט של סיגריד'ור תומאסדוטיר (Sigriður Tómasdóttir), שב-1908 יצאה למאבק כנגד נסיון להקים תחנת כח על המפל ונחשבת לפעילה הסביבתית הראשונה באיסלנד. באזור ישנם אתרים נוספים כמו מכתש קריד ומפל פאקסה שגם בהם נבקר. מרחק נסיעה מוערך: 210 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מכתש קריד - גייזר - מפל גולפוס - פארק ת'ינגווטליר - רייקיאוויק.

לינה: הלה\סלפוס.

 

 

יום 3. איי ווסטמן (אי הפאפינים) ואתר "פומפיי של הצפון".

פאפין

ארכיפלג איי ווסטמן (Vestmannaeyjar) נמצא לחופייה הדרומיים של איסלנד. מעבורת יוצאת כמה פעמים במהלך היום מ- (Landeyjahöfn) לנמל האי היימאי (Heimaey), האי המיושב היחיד באיי ווסטמן. המעבורת מסוגלת לקחת נוסעים ורכבים. זמן ההפלגה הוא חצי שעה בסך הכל. איי ווסטמן יושבים על התפר של שני הלוחות הטקטוניים ולכן הם אזור מאוד פעיל וולקנית. היו שתי התפרצויות גדולות במאה ה-20: התפרצות Eldfell בינואר 1973, אשר יצרה הר בגובה 700 מטרים ואילץ 5000 מתושבי האי Heimaey להתפנות באופן זמני. כיום נחפר במקום אתר "פומפיי של הצפון" הממחיש את ממדי ההתפרצות ותוצאותיה. בשנת 1963 התפרצות נוספת יצרה את האי סורטסיי (Surtsey) פיסת האדמה הצעירה ביותר על פני כדור הארץ. האיים עשירים בבעלי כנף ובמקום מקננת מושבת תוכוני ים (פאפינים) הגדולה באיסלנד. מינים רבים של לוויתנים נצפים גם הם מהאיים. מרחק נסיעה מוערך: 100 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: איי ווסטמן.

טיול אופציונלי: טיול יומי ללנדמנלאוגר.

לינה: אזור Hella\סלפוס

 

 

יום 4. הנופים של החוף הדרומי - מפלים, קרחון, חופי לבה וצוקים.

מפל סקוגפוס

נתחיל את היום בביקור בשני מפלים שובי עין. המפל הראשון סליאלנדספוס (Seljalandsfoss) הנופל מגובה של 60 מטרים והליכה בשביל המקיף אותו, תאפשר לנו לראות גם את הצד האחורי של המפל. המפל השני שנראה הוא סקוגפוס (Skógafoss) הנופל גם הוא מגובה של 60 מטרים וברוחב מרשים של 25 מטרים, בסביבות המפל ישנו שביל הליכה המוביל במעלה זרם הנהר וחושף אשדים נוספים קטנים יותר. על פי האגדה המקומית, תיבת אוצר מוחבאת בתחתיתו של המפל ואולי יתמזל מזלכם ותמצאו אותה. נמשיך לכיוון הכפר ויק (Vik) שעל אף גודלו הקטן הוא מהווה ציון דרך מרכזי על הציר של כביש מספר 1. בסביבת ויק נוכל להתרשם מצוק דירהוליי (Dyrhólaey) שהוא כַּף בגובה של 120 הבולט מן היבשה אל הים ומשמש כאתר קינון לעופות הים המקומיים. מתחתיתו של הצוק משתרע חוף שנחשב לאחד החופים היפים באירופה כולה. חוף זה עשוי חולות שחורים של גרגירי בזלת ומולו בתוך מי הים מזדקרים לעבר הרקיע, סלעי רייניסדראגר (Reynisdrangar) יוצרים מראה מרהיב והליכה על החוף שהוא הנקודה הדרומית ביותר של האי איסלנדי היא חוויה. מרחק נסיעה מוערך: 170 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: המפלים סיילילאנדפוס וסקוגפוס - קרחון סולהיימיוקול - Fjaðrárgljúfur - דירהוליי - קירקיובאיירקלאוסטר.

טיולים אופציונלים: טיול הליכה על קרחון.

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

 

 

יום 5. אזור קרחון ואטנאיוקול - פארק סקפטאפל - הלגונה הקרחונית.

הלגונה הקרחונית

נמשיך בנסיעה לרובו של החוף הדרומי כשמצידי הדרך זורמים אינסוף זרמי נחלים בין אדמות סחף. נגיע אל פארק סקאפטאפל שיושב על שוליו של קרחון וואטניוקול (Vatnajökull) הענקי. הפארק מרובד במסלולי הליכה רבים בין צורת נוף שונות שגופו האדיר של הקרחון נראה מכל עבר. קרחון וואטניוקול מכסה שרשרת הרי געש פעילים, ומדי כמה שנים נוצרים בקעים ורעידות אדמה בקרום הקרקע ודרכו מתפרצת לבה. ההתפרצות ב-2014 נמשכה חמישה חודשים ובשיאה גז הגופרית דו-חמצנית הנפלט מההתפרצות הורגש בכל רחבי איסלנד. במרכז המבקרים מקרינים סרט על ההתפרצות הגעשית שהתרחשה במקום ב-1996. נמשיך מזרחה ונגיע לאחת מגולות הכותרת של נופי איסלנד - לגונת הקרחונים (Jökulsárlón) שהינה לגונה לתוכה נשברים גושי קרח מהקרחון שמעליה. זהו מראה עוצר נשימה לראות גושי קרח בצבעי לבן, כחול ואפור צפים להם בנחת ושלווה סטואית על פני המים. בזמני הגאות, מי הים חודרים לתוך הלגונה וכלבי הים המקומיים נגלים מעל פני המים. מי שרוצה לראות את הקרחונים מטווח אפס יכול לעשות שייט בסירה אמפיבית או בסירות הזודיאק שבמקום. מרחק נסיעה מוערך: 220 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: פארק סקאפטאפל - הלגונה הקרחונית - הופן.

טיולים אופציונלים: טיול אופנועי שלג - שיט בלגונה הקרחונית.

לינה: הופן\דיופאווגור.

 

 

יום 6. הפיורדים המזרחיים - לכל פיורד סיפור משלו - סיידיספיורדור.

מפל הנגיפוס

היום נגלה את קסמם של הפיורדים המזרחיים, חבל ארץ זה שונה משאר איסלנד בכך שהוא שופע אזורים מיוערים, הקיץ בו בממוצע יבש וחם יותר מאשר בשאר איסלנד וכן רק בתחומו חיים עדרים של איילי הצפון שהובאו לאיסלנד מנורבגיה במאה ה-18.כל אחד מן הכפרים באיזור ידוע באופי משלו, כמו למשל פאסקרוד'פיורדור (Faskrúdsfjordur). יישוב זה נחשב לכפר הצרפתי של איסלנד, מכיוון שבסוף המאה ה-19 הגיעו לכפר דייגים צרפתים רבים והפכו את הכפר הקטן לטריטוריה צרפתית בתוך איסלנד ועד היום על השלטים בו כתוב גם בצרפתית. בכדי לדעת עוד על תקופה זו, אפשר לבקר במוזיאון "יורדי הים הצרפתים" שנמצא בכפר. מהכפר דיופווגור (Djúpivogur) ניתן לשוט לביקור באי פאפיי שאינו מיושב בבני אדם אלא בציפורים וכלבי ים. נסיים את היום בבירת המזרח אגילסטדיר. אך לפני כן נוכל לטייל בין שביליו של היער הגדול באיסלנד: הטלורמסטאדור (Hallormsstaður) בו כ-80 מיני עצים שונים - הישג מרשים בהתחשב בכך שאין כמעט עצים באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אגילסטדיר - הפיורדים המזרחיים.

פעילות אופציונלית: שיט לאי פאפיי.

לינה: אגילסטדיר.

 

 

יום 7. מפל דטיפוס - אגם מיוואטן - איסלנד בהילוך גבוה.

אגם מיוואטןנעזוב את הפיורדים המזרחיים ונצא לעבר צפון איסלנד. הנסיעה על כביש הטבעת ובאחד המקטעים השוממים שלו, כמעט ללא נקודות ישוב. נגיע אל מפל דטיפוס (Dettifoss) שאת שאון מימיו שומעים למרחוק, שכן זהו המפל החזק ביותר באירופה. ככל שתתקרבו למפל עוצמת הרעש תגבר וכשתראו את המפל נגלה למולכם תשארו פעורי פה לנוכח המראה המסעיר. רוחבו של המפל הוא כ-100 מטרים ומימיו נופלים מגובה של 45 מטרים. אחרי שחזינו בעוצמתם של המים, ניסע לעבר קרפלה (Krafla), אחד האזורים הכי פעילים געשית באיסלנד. בנאומפאטל (Namafjall), נראה שלוליות מעלות אדים שבתוכן מבעבע בוץ ומים רותחים. בשטח מישורי זה אין אפילו בדל של צמחיה ואת האוויר מתבל ריח חזק של גופרית. בשדה הלבה של לירניוקור (Leirhnjúkur), נתהלך בינות תלמים של לבה ממוצקת שזרמו במהלך ההתפרצויות של הר הגעש קרפלה בין 1975-1984. על אף השנים שעברו האדמה במקום עדיין חמה עד מאד והליכה מחוץ לגבולות השביל תוכל להמיס את סוליות הנעליים. אוזר אגם מיוואטן, כולו מוקף תצורות נוף געשיות ובסמיכות אליו מצויים מרחצאות גיאותרמים בהם אפשר לנפוש מעט ולהרפות את השרירים. מרחק נסיעה מוערך: 140 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל דטיפוס - אגם מיוואטן.

פעילות אופציונלית: רחצה במרחצאות מיוואטן.

לינה אזור מיוואטן.

 

 

יום 8. אקוריירי בירת הצפון והעמקים הפוריים של סקגפיורדור.

מוזיאון סקוגר

נצא לעבר אקיריירי שעם 20000 תושביה היא מקום היישוב הגדול ביותר מחוץ לאיזור רייקיאוויק. אקוריירי היא עיר הבירה של צפון איסלנד ושוכנת בעומקו של הפיורד אייפיורדור (Eyjafjörður) ותופתעו לדעת שעל אף מיקומה הצפוני, החורף באקוריירי מתון ופחות סוער וקר בהשוואה לשאר איסלנד. סיור רגלי בעיר מומלץ ביותר ובמהלכו תוכלו להתוודע לרחובותיה היפים, מבנה הכנסייה, מסעדות וגלידריות מקומיות, הגן הבוטני ולנמל הציורי ממנו ניתן לצאת לשייט צפייה בלוייתנים ודולפינים. מועדון הגולף המקומי מקיים טורניר שנתי ביום הארוך ביותר בשנה (21 בחודש יוני) ובו משחקים גולף בחצות הלילה שכן השמש אינה שוקעת בזמן זה של השנה. נתקדם מערבה בין עמקים פוריים אל עבר מחוז סקגאפיורדור, שם נוכל להנות ממגון פעילויות כמו רכיבה על סוסים איסלנדים, ראפטינג נהרות ונסיעה במכונת זמן אל העבר בדמות ביקור במוזיאון בתי הדשא בגלאומבייר (Glaumbær) ,שימחישו באילו תנאים חיו האיסלנדים לפני מאות שנים. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אקוריירי - אזור הפיורד אייפיורדור - חבל סקגפיורדור.

פעילות אופציונלית: טיול רכיבה על סוסים.

לינה אזור סקגפיורדור.

 

 

יום 9. חצי האי סנייפלסנס - פארק סנייפלסיוקול.

סנייפלסיוקול

נבצע סטייה מערבה אל חצי האי סנייפלנס, שייחודו בכך שעל שטח קטן יחסית ישנן צורות נוף רבות ומגוונות. בכפר סטיקיסהולמור (Stykkishólmur) בחלקו הצפוני של חצי האי, ישנו נמל מקסים שלמולו צוקים עליהם ניתן לטפס בשביל הליכה קל יחסית ולתצפת על הסביבה ועל ספינות הדייג המביאות שללן אל מסעדות הדגים שבקרבת הנמל. פארק סנייפלסנסיוקול (Snæfellsjökull National Park) הוא הפארק הלאומי הראשון שהוכרז באיסלנד ושטחו כולל קרחון, הר געש, וחוף יפהפה השוקק עופות ים בעונת הקיץ. הר סנייפלסנסיוקול מתנשא לגובה של 1446 מטרים וביום עם ראות טובה ניתן לראות מפסגתו את רייקיאוויק באופק. בספרו של ז'ול וורן "מסע אל בטן האדמה" מוצג הר זה כנקודת ההתחלה של המסע דרך לועו של ההר הגעשי, המהווה פתח אל עומק כדור הארץ. מרחק נסיעה מוערך: 340 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: גרונדרפיורדור - הכפרים ריף והטליסאנדור - חוף דופאלונסאנדור - העיירה סטיקיסהולמור - הטנר וארנארסטאפי - פארק לאומי סנייפלסיוקול.

לינה: אזור סנייפלסנס.

 

 

יום 10. אזור בורגנס והסביבה - מפל רהונפוסאר ורייקהולט.

אחרי שהקפנו את חצי האי סנייפלסנס כמעט במלואו, נחלוף ליד אלדבורג (Eldborg), לע הר געש הנראה כמו כתר מלכות המעטר את שדות הלבה שסביבו. במידה ורוצים לעשות אליו טיול רגלי, צידו הדרומי סנורסטאדיר (Snorrastadir) הוא הנגיש ביותר להליכה. נרד דרומה אל העיירה בורגרנס (Borgarnes) שעל 1800 תושביה ומיקומה על כביש מספר 1, משמשת מרכז השירות של הכפרים במחוז בורגרביגד (Borgarbyggd). מרכז ההתיישבות (Settlement Centre) בבורגנס, מציג תערוכות הקשורות בהיסטוריה של איסלנד בדגש על מסורת הסאגה (סיפורי עם איסלנדים שחלקם מאומתים היסטורית). מול המרכז ישנה טיילת המתעקלת סביב חוף הים ומובילה אל גן השעשועים ביוסארולו (Bjossarolo). גן זה, נקרא על שמו של ביורן גוד'מונדסון שהיה חלוץ במיחזור ובנה את המתקנים הראשונים של הגן מחלקי עץ, מתכות ושאר חומרים שנפלטו מהים אל החוף. גן זה נותן לנו גם הזדמנות מצויינת לראות את חיי היום-יום של הילדים באיסלנד. בהמשך היום נבקר ברייקהולט (Reykholt), הכפר שהיה נחשב למרכז האינלקטואלי של איסלנד בימי הביניים ובמפל רוהנפוסאר (Hraunfossar), שהמים בוקעים בו מתוך חריצים של סלעי הלבה ויוצרים מראה יחודי של אחד המפלים הארוכים והציורים באיסלנד.מרחק נסיעה מוערך: 220 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: בורגנס - מכתש אלדבורג - מפל ראונפוסאר - Deildartunguhver - רייקהולט.

פעילות אופציונלית: שיט בספינה בין האיים של מפרץ Breiðafjörður

לינה: אזור בורגנס.

 

 

יום 11. פיורד הלוויתנים - מפל גלימור - הלגונה הכחולה.

רייקאנס

נעבור דרך כביש המקיף את מפרץ קוואלפיורדור (Hvalfjörður) שמשמעות שמו פיורד הלוויתנים. בעבר כביש זה היה דרך ראשית אך ב-1998 נפתחה תעלה תת ימית שחוצה את המפרץ ומקצרת את הדרך בין צפון לדרום איסלנד בארבעים דקות. התנועה סביב הפיורד ירדה באופן משמעותי אך נופיו היפים אינם איבדו מזוהרם ואנו נקיף את המפרץ המקסים. בדרך ננסה לאתר מתקן צבאי ממלחמת העולם השנייה שימש את הצבא הבריטי כמעגן לספינות המלחמה של הצי המלכותי. בדרך נעבור גם ליד מפל גלימור (Glymur) שהוא המפל הגבוה באיסלנד ונופל מגובה של 198 מטרים. בסוף הסיבוב נגיע לאיזור רייקיאוויק ובכך נשלים את ההקפה של איסלנד, אך לקינוח נמשיך לעבר חצי האי רייקנס שנופיה הם בעיקרם שדות לבה שעליהם צומח טחב רך שבימי שמש הוא מזרון השיזוף הנח בעולם. מי שמעוניין יכול לטבול במים החמימים והמרפאים של אתר הספא "הלגונה הכחולה". מרחק נסיעה מוערך: 210 ק"מ.

לנוהגים ברכב שטח ובעונת הקיץ, ישנה האפשרות לנסוע על דרך קלדידאלור (Kaldidalur) ולחוות מעט מן הרמה ההררית של איסלנד.

 

האתרים המרכזיים של היום: מעבר Kaldidalur - מפרץ הלוויתנים - רייקיאוויק - חצי האי רייקאנס - הלגונה הכחולה.

לינה: אזור רייקיאוויק

 

 

יום 12. רייקיאוויק - שדה התעופה קפלאוויק.

לפני שנסיים את הטיול שלנו באיסלנד, נבלה שוב ברייקיאויק. כמעט מכל רחוב בעיר ניתן לראות את כנסיית הלגרימסקירקיה הבנויה על ראש גבעה וממרפסתה העליונה ישנה תצפית מצויינת על העיר. בתוך הכנסייה ישנו עוגב הבנוי ממאות צינורות, ולעיתים קרובות נגני עוגב מזדמנים מנגנים עליו ומנעימים את זמנם של המבקרים. החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.

 

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

מידע כללי

הטיול לא כולל:

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 11 לילות לינה בחדר זוגי במלונות, בתי הארחה וחוות (Quality\Comfort\Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז'.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מדריך איסלנד בעברית - מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.
 • מוקד חירום טלפוני 7\24.

* איסוף והחזרת הרכב בשדה התעופה ללא תוספת מחיר!

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

 

לינה ללא שירותים צמודים - Budget.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 2098 € 2237 € 2580 € 2930 €
3 1900 € 1988 € 2222 € 2455 €
4 1785 € 1851 € 2024 € 2198 €

לינה עם שירותים צמודים - Comfort.

מספר משתתפים טויוטה יאריס טויוטה אוריס סטיישן טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 2402 € 2541 € 2884 € 3234 €
3 2296 € 2384 € 2613 € 2846 €
4 2090 € 2155 € 2326 € 2495 €

* המחירים לרשומים למעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודשים מאי וספטמבר הטיולים מוצעים עם 15% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

סוגי רכב

בשל הביקוש הגבוה מאוד עבור השכרת רכבים בעונת הקיץ, איננו יכולים להבטיח סוג מסוים של רכב. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לכם את המכונית הטובה ביותר הקיימת בכל קבוצת מחיר.

שם הרכב מציין את רמתו אך יתכן ויהיה דגם אחר.

 

קטגוריה   סוג רכב ומאפיינים תמונה לדוגמה
A Economy - ידני\אוטומטי Toyota Yaris suitcases2 4
B Compact - ידני Toyota Auris suitcases3 5
K Compact 4wd - ידני Toyota Urban Cruiser suitcases3 4
C Intermediate - ידני\אוטומטי Toyota Avensis suitcases3 5
T Intermediate station - ידני Toyota Corolla Verson suitcases4 5
E Intermediate Station 4wd - ידני\אוטו' Skoda Octavia Station suitcases4 5

סקודה אוקטביה סטיישן

R Intermediate Station - אוטומטי Toyota Avensis Station suitcases4 5
F Medium 4wd - ידני\אוטומטי Toyota 4RAV suitcases3 5
I Large 4wd - אוטומטי Toyota Landcruiser GX suitcases5 5
Q Large Van - ידני Ford Transit suitcases7 9
D Large 4wd Van - ידני Toyota Hiace suitcases9 9
W Large 4wd Van - ידני Mercedes Sprinter suitcases4 15

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

 

תקציב - Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

 

 

נוחות - Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

 

 

 

איכות - Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ו\או אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון ובתי הארחה\חווה איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

 

 

 

 

 

דוגמה למקומות לינה "Budget":

Guesthouse Sunna

Hrifunes guesthouse

Borgarnes bed&breakfast

 

דוגמה למקומות לינה "Comfort":

Reykjavik lights hotel

Gullfoss Hotel

Hotel Nordurland

Hotel Edda Egilsstadir

 

דוגמה למקומות לינה "Quality":

Hotel Grand Reykjavik

Icelandair Hotel Hamar

Laxá Hotel

Fosshotel Stykkisholmur

>> התחייבות למחירים הנמוכים ביותר

>> להורדת טופס הרשמה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר