מערב איסלנד

מערב איסלנד

קרוב לבירה אך עדיין רחוק מההמולה, מערב איסלנד הוא עולם שבו תרבות, טבע והיסטוריה משלימים זה את זה ויוצרים חוויה ייחודית ועשירה. רוב ההיסטוריה של איסלנד החלה באזור הזה, ולחובבי הסאגות יש הרבה מה לראות באזור. המרחקים הקצרים בין הבירה רייקיאוויק ליעדים הפופולרים באזור מאפשרים למטיילים להנות מאפשרויות טיול מגוונות עם הנוחיות של הקירבה לעיר.

מערב איסלנד הוא ביתם של כמה מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה של איסלנד. ספרות הסאגה ברובה נכתבה באזור והסופר החשוב ביותר באיסלנד סניורי סטורלוסון נולד כאן ברייקהולט. הויקינג הנודע איריק טורבלדסון הידוע גם כאריק האדום, מי שגילה את אמריקה בשנת 1000 חי באזור בעיירה איריקסטדיר (Eiriksstadir).

במערב איסלנד נימצא מפל גלימור (Glymur) שנופל מגובה 196 מטר הוא הגבוה באיסלנד.

במערב איסלנד תוכלו לבקר בפארק הלאומי סנייפלסיוקול המרשים, עיירות ציוריות וטבע שאין כמותו. המרחקים קצרים בין היעדים הפופולריים מאפשרים ליהנות מהאזור באיזה קצב שנוח לכם בכל ימות השנה.

אתר התיירות הרשמי של מערב איסלנד - WestIceland.is

פיורד הלוויתנים

פיורד הלוויתנים

טבע מרהיב והיסטוריה יחודית בפיורד הלוויתנים (Hvalfjörður). במרחק נסיעה קצרה מרייקיאוויק תזכו לעמוד מתאים מול טבע מרהיב והזדמנות לצאת בטיול רגלי למפל גלימור, המפל הגבוה באיסלנד.

>> להמשך הקריאה

בורגנס

בורגנס

בורגאנס (Borgarnes), עיירה בת כ-2000 תושבים היושבת לחופי בורגרפיורדור (Borgarfjörður) כ-60 ק"מ צפונית לרייקיאויק. העיירה מוזכרת לראשונה בסאגא של אגיל, כדיגרנס (Digranes). המתיישב הראשון שם נקרא גראני, אחד מהנוסעים בספינה שהביאה לאיסלנד את סקטלה-גרים, אביו של אגיל והמתיישב הראשון ובעל האדמות באיזור בורגארפיורדור.

>> להמשך הקריאה

קירסוויק

חצי האי רייקאנס

רייקאנס (Reykjanes) הוא חצי אי ומערכת געשית הנמצאת בקצה הדרום מערבי של איסלנד, לא רחוק מעיר הבירה רייקיאוויק. חצי האי מאופיין בפעילות געשית רבה מתחת לפני השטח, שדות לבה רחבי ידיים ומיעוט צמחייה. לאלו היוצאים בפעם הראשונה משדה התעופה בקפלאוויק (Keflavik) נסיעה בחצי האי רייקאנס מגלה נוף ירחי שומם, בזלתי, מנוכר משהו עם פלאי טבע געשיים. אחד הדברים הבולטים בהעדרם הם העצים, תרגולת טובה לנוסעים משדה התעופה לרייקיאוויק זה לנסות לספור כמה עצים רואים בדרך...

>> להמשך הקריאה

רייקהולט

רייקהולט

הישוב ההיסטורי רייקהולט (Reykholt) נמצא על כביש מס' 523 מערבית לעיירה בורגאנס (Borgarnes). רייקהולט היתה מקום מושבו של הדמות ההיסטורית החשובה ביותר באיסלנד, סופר הסאגות המפורסם סניורי סטורלוסון (Snorri Sturluson) שנרצח במאה ה-13 ע"י יריב פוליטיקאי. רייקהולט היתה מרכז אינטלקטואלי חשוב בהיסטוריה של איסלנד והיום במקום עומדת כנסיה מרשימה ובתוכה מוזיאון עם העתקים של הסאגות העתיקות.

>> להמשך הקריאה

אקרנס

אקרנס (Akranes) היא עיר במערב איסלנד, 50 ק"מ צפונית לרייקיאוויק, דרך המנהרה העוברת תחת מפרץ הלוויתנים (Hvalfjördur). אקרנס היא העיר התשיעית בגודלה באיסלנד עם אוכלוסיה של 6600 איש. על אף קירבתה של אקרנס לבירה רייקיאוויק

>> להמשך הקריאה

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר