כתבו עלינו

טלויזיה

עובדה - ערוץ 2 - 24.4.2010

גיא גוטרימן מאתר איסלנד התלווה לצוות התוכנית עובדה מערוץ 2 למסע בעקבות התפרצות הר געש אייפיאטלאיוקול שהשביתה את נמלי התעופה של אירופה.

 

עיתונות

עיתון גלובס - 27.1.2011

גלובס אל ההמלצות מצטרף גם גיא גוטרימן...לאחרונה, הקים את האתר iceland.co.il המציע הצעות למסלולי טיול, קישורים לאתרים של ספקי תיירות מובילים, מידע שימושי ומפות. בנוסף מציע גוטרימן את שירותיו כמתכנן טיולים כשהוא עובד בשיתוף פעולה עם חברות תיירות וספקים באיסלנד. "מספר הישראלים שמגיעים הנה גדל מאוד בשנים האחרונות, בעיקר מאז התפרצות הר הגעש כאן שהעלתה את איסלנד לכותרות. השילוב של אופנועי שלג, הרי געש פעילים, קרחונים ומעיינות חמים עונה על הרבה פנטזיות של המטייל הישראלי, וזה מאוד בולט", הוא אומר ומוסיף באשר לסוגיית העונה: "החורף מציע מחירים מאוד זולים ואטרקטיביים ונופים שונים ומיוחדים, אבל הוא הרבה פחות צפוי מבחינת מזג אוויר. הרבה מגיעים הנה בקיץ ואז מחליטים לחזור שוב בחורף, כי זו פשוט מדינה אחרת"....לכתבה המלאה.

 

Skessuhorn - 26.10.2012

כתבת רקע בעיתון הכי נפוץ במערב איסלנד. מדבר על החיים באיסלנד ועל קידום התיירות לאיסלנד מישראל.

VIKAN - 20.5.2010

VIKAN כתבת שער במגזין "VIKAN" (מעין גירסה איסלנדית לעתון "לאשה"). מלבד הסיפור האישי שהוצג בכתבה של זוגיות ישראלית-איסלנדית. הסכמתי לעשות את הראיון הזה, כדי לנצל את ההזדמנות לספר לאיסלנדים ש"למציאות הישראלית" אותה הם בדר"כ רואים רק בטלויזיה, יש גם צדדים אחרים.

Iceland Review - 1.11.2009

"אייסלנד ריוייו" הוא מגזין האינטרנט האיסלנדי הנקרא ביותר בשפה האנגלית.

As of last week Iceland has a proper Hebrew presence on the World Wide Web, www.iceland.co.il. I hope it will contribute to the traffic of Israelis tourists coming to discover this land. I am kind of tired of being the only star in the Icelandic skies.

למאמר המלא...

Ynet - 8.11.2009

המומלצים של Ynet. פורסם ב-8.11.09 - לכתבה המלאה...

 

רדיו

רשת ב - השעה הבינלאומית

21.4.2010 - איסלנד, המדינה השלווה והמבודדת, הפכה בשנה האחרונה שם נרדף לצרות ליבשת האירופית. זה התחיל במשבר הכלכלי והמשיך בהתפרצות געשית שגרמה נזק כלכלי גדול לענף התעופה וכאב ראש גדול לאירופי. גיא גוטרימן באיסלנד מספר לערן זינגר על התחושה באי וגם מגלה כיצד הוגים את שמו של הר הגעש. להאזנה לחץ כאן.

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר