טיולים מאורגנים לקבוצות

המשימה שלנו היא לתת לכם את הטיולים הטובים והמקיפים ביותר, במחירים הוגנים ולהבטיח לכם את התמורה הטובה ביותר האפשרית. המדריכים המנוסים שלנו יובילו אתכם למסע מרתק בארץ בראשית. תבקרו בכל אתרי החובה כולל פינות חמד נסתרות שמעבר לטיולים הסטנדרטים. מטרתנו היא שתכירו את האופי האמיתי של איסלנד, כפי שאנו מכירים אותה ותחוו את פלאי הטבע של ארץ הקרח והאש "בגובה העיניים" במסע בנופים המרתקים בטיול שהוא חוויה לכל החיים! כל הטיולים שלנו כוללים: לינה בחדרי "קומפורט" נוחים עם שירותים צמודים, הסעות והדרכה מקצועית.

לחברת Another Iceland משרדים באיסלנד אף אחד לא מכיר את איסלנד יותר טוב מאיתנו!

טיול מאורגן - טיול חורף בעקבות אורות הצפון

קבוצה בינלאומית טיול בעקבות אורות הצפון שיחשוף אותנו לכוחות הטבע הנסתרים באיסלנד. חווית חורף אמיתי בצפון הרחוק. הדרכה באנגלית.

עונה: חורף 2017/2018.
משך הטיול: 6 ימים
מחיר: 1150 €

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

טיול מאורגן - ההיקפי המושלם

קבוצה בינלאומית רב מכר! הטיול כולל את כל האתרים המרכזיים לאורך כביש הטבעת המקיף את איסלנד. שילוב מושלם של טבע ותרבות. הדרכה באנגלית.

עונה: 26 באפריל עד ה-27 לספטמבר. עונת 2017!
משך הטיול: 9 ימים
מחיר: החל מ-2110 €  

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

טיול מאורגן - אל מדבר הקרח והאש

קבוצה בינלאומית טיול עומק ברכב שטח בנופים הירחיים של איסלנד. השילוב מושלם של הדרכה מקצועית וקבוצה קטנה ואיכותית. זה הערך המוסף של אלה שמכירים את איסלנד באמת. הדרכה באנגלית. קבוצה של עד 19 מטיילים!

עונה: 22 ליוני עד ה-31 לאוגוסט. עונת 2017!
משך הטיול: 11 ימים
מחיר: החל מ-3110 €  

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

טיול מאורגן למיטיבי לכת (הייקינג)

קבוצה בינלאומית נצא מהמסלול שנכתש עד דק ואותו עושים כל התיירים ונגלה את היופי הנסתר של איסלנד. בדגש על מסלולי הליכה (הייקינג). הדרכה באנגלית.

עונה: 18 ליוני עד ה-3 לספטמבר. עונת 2017!
משך הטיול: 10 ימים
מחיר: החל מ-2970 €  

לפירוט מלא ותאריכי יציאה

לקוחות שלנו ממליצים:

הי גיא, רצינו להודות לך על ארגון הטיול שלנו לאיסלנד. דבקנו בתכנית ואפילו הגענו עד לבריכה הגיאוטרמית המרוחקת (זאת שמכניסים את הכסף לקופה…) ונהננו מכל רגע. היום לנו 9 ימים קסומים, עם מזג אוויר מאתג...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

19.2.17


צור קשר