טיולים למטייל העצמאי נהיגה עצמית

"הפנינים של איסלנד" - טיול ג'יפים מקיף איסלנד והרמות ההרריות - 15 ימים - קוד טיול ice15

מפת מסלול

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מלאו ושלחו את טופס יצירת הקשר מצד שמאל.

טיול לאיסלנד בג'יפים "הפנינים של איסלנד" הוא טיול עומק בג'יפ המקיף את איסלנד וכולל אתרים ברמה ההררית כמו: שמורת לנדמנלאוגר, המכתשים של לאקי והר געש אסקיה. הטיול מקיף את צפון מערב האי כולל שיט במעבורת החוצה את מפרץ בריידאפיורדור לפיורדים המערביים וצוק לאוטראביארג, הנקודה המערבית ביותר באירופה. טיול חוויתי בנופים "לא מהעולם הזה" לאורכה ולרחבה של איסלנד.

אין צורך בניסיון קודם בנהיגת שטח. אורך המסלול: 3200 ק"מ בקירוב.

מסלול

יום 1. נחיתה באיסלנד - רייקיאוויק.

את הרכב אוספים בשדה התעופה. נסיעה של שלושת רבעי השעה מפרידה בין שדה התעופה לריקייאוויק, עיר הבירה והעיר הראשית של איסלנד. רייקיאוויק שפירוש שמה זה "המפרץ המעשן" היא הבירה הכלכלית, תרבותית ופוליטית של איסלנד ובה מתגוררים כ-70% מתושבי המדינה. רחובותיה הציוריים עם הבתים הצבעוניים והאווירה הנעימה הקנו לה שם של אחת הבירות האטרקטיביות באירופה. מומלץ לצאת לטיול רגלי ברחובותיה הראשיים של העיר, בכיכר הראשית ובאגם הסמוך.

האתרים המרכזיים של היום: רייקיאוויק.

לינה: רייקיאוויק.

 

 

יום 2. מכתש אלדבורג - פארק לאומי סנייפלסיוקול.

פארק סנייפלסיוקול

מרייקיאוויק נצא עם כיוון השעון לאזור בורגרפיורדור. העיירה בורגנס (Borgarnes) היא הישוב המרכזי במערב איסלנד והיא השער לחבל ארץ הפראי של חצי האי סנייפלסנס. בין בורגנס לחצי האי סנייפלסנס נמצא מכתש אלדבורג (Eldborg) אחד הדוגמאות הטובות ביותר למכתש געשי מושלם. חצי האי סנייפלסנס נחשב לאיסלנד בזעיר אנפין, תופעות טבע רבות ומרהיבות מרוכזות כולן במקום קטן יחסית מבחינה גיאוגרפית. חצי האי נראה ממעוף הציפור כלשון ארוכה עם בליטה בקצה המערבי. הבליטה היא אחד מהרי הגעש המפורסמים באיסלנד. הר סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull) נמצא בבסיסו של פארק לאומי בעל אותו שם. בראש הר הגעש יש קרחון ומגובה של 1440 מטר הוא שולט על סביבתו ונראה אף מרייקיאוויק במרחק של 160 ק"מ. סביב ההר יש מספר אתרים מעניינים כמו חוף אבני הלבה דיופאלונסאנדור (Djúpalónssandur) ושני כפרי דייגים ציוריים ארנרסטאפי (Arnarstapi) והטנר (Hellnar) שמחבר בינהם שביל הליכה בעל נוף דרמטי. מרחק נסיעה מוערך: 270 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: בורגנס - מכתש אלדבורג - סטיקיסהולמור - קרחון סנייפלסיוקול - ארנרסטאפי והטנר - דריטוויק

לינה: אזור סנייפלסנס.

 

 

יום 3. שיט מעבורת לפיורדים המערביים - הצוק בקצה של אירופה.

צוק לאוטראביארג

סטיקיסהולמור (Stykkisholmur) היא העיירה הראשית בחצי האי סנייפלסנס וממנה יוצאת מעבורת בהפלגה של שעתיים וחצי לפיורדים המערביים. ההפלגה עוברת במפרץ עטור איים קטנים ונוף מרשים של הר געש מצד אחד והרי שולחן מן הצד השני. הפיורדים המערביים הוא חבל הארץ המבודד ביותר באיסלנד, בקצה המערבי ביותר של הפיורדים נמצא צוק לאוטראביארג (Látrabjarg), צוק כביש בגובה של מעל 400 מטרים ובאורך של 14 ק"מ. הצוק הוא גם הנקודה המערבית ביותר באירופה והעמידה בקצה הצוק מרוממת נפש. זהו אחד מאוזרי הקינון הטובים בעולם לתוכוני ים (פאפינים) ומיני עופות ים רבים אחרים. סמוך לצוק נמצא אחד מחופי הים הקסומים באיסלנד "חוף החולות האדומים" כשמו כן הוא, חולות בגוון אדום נושקים למפרץ וממול עומד בגאון הר געש סנייפלסיוקול. מרחק נסיעה מוערך: 110 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: שיט במפרץ בריידארפיורדור - צוק לאוטרביארג - החולות האדומים.

לינה: אזור לאוטרביארג.

 

 

יום 4. למרגלות הרי השולחן - מפל דינאנדי - כפרי דייגים.

מפל דינאנדימעט מאד תושבים חיים בפיורדים המערביים ורובם גרים בכפרי דייגים בפיורדים השונים החורצים ההרים. הנסיעה צפונה לאורך הפיורדים מציעה חוויה של מסע לאחור בזמן בפיורדים וכפרים שכאילו הזמן עמד בם מלכת. הטבע הוא כאן האדון ואף אחד לא קורא עליו תיגר. הרי השולחן המזדקרים סביב משרים על המקום נופך מלכותי וקשה שלא להתמכר לאוירה המיוחדת במקום. מפל דינאנדי (Dynjandi) אחד המפלים היפים באיסלנד נמצא בדרך המחברת את החוף הדרומי של הפיורדים המערביים עם איספיורדור (Ísafjörður) העיר הראשית באזור. איספיורדור היא היהלום שבכתר הישובים בפיורדים והיא גם נקודת מוצא מצויינת לטיולים באזור ולכפרים הסמוכים, "כפר הדייגים המקורי" סודריירי (Suðureyri) ובולונגארויק (Bolungarvík) השוכנת בקצה הצוק. מרחק נסיעה מוערך: 220 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: מפל דיניאנדי - הפיורדים המערביים - איספיורדור

פעילות אופציונלית: שיט לאי ויגור.

לינה: אזור איספיורדור.

 

 

יום 5. פיורדים עמוקים - בריכות תרמיות ונוף של קרחונים.

הפיורדים העמוקים ביותר נמצאים בחלקו הצפוני של חבל ארץ פראי זה. בדרכנו מזרחה נקיף את הפיורדים ונשקיף על קרחון דראנגיוקול (Drangajökull) הקרחון הצפוני באיסלנד. מושבות של כלבי ים נוהגות לרבוץ על סלעים לחופי הפיורדים ותחנות עצירה משולטות מורות על מקום הטוב ביותר לעצור ולהשקיף עליהם. בהוסטל המבודד רייקאנס (Reykjanes) מצוייה הבריכה התרמית הגדולה באיסלנד וחבל לוותר על הזדמנות מצויינת לטבילה במקום יוצא דופן זה. לפני שנפרד מהפיורדים המערביים נגיע לעיירה האחרונה בתחום של הפיורדים. העיירה הולמאוויק (Hólmavík) היא בירתו של חבל סטרנדיר, מרכז תרבותי-היסטורי לרבים מסיפורי הכישוף והמגיה הנפוצים באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: סודאוויק - האי ויגור - הולמאוויק.

פעילות אופציונלית: רחצה בבריכה גיאותרמית רייקאנס.

לינה: אזור סטראנדיר (Strandir)

 

 

יום 6. סלעי לבה בחצי האי וטסנס - חבל מגדלי הסוסים סקגפיורדור.

סוסים איסלנדיים

נפרד מהפיורדים ונתקדם לצפון מערב איסלנד. חצי האי וטסנס (Vastnes) מפריד בין הפיורדים לחבל מגדלי הסוסים סקגפיורדור (Skagafjörður). מושבות כלבי ים גדולות נמצאות לחופי חצי האי יחד עם תצורות סלעי לבה ענקיות הנראות כמו טרולים שחורים שקפאו מקרני השמש. אט אט נוף הרי השולחן משתנה וההרים הופכים לגבוהים ומשוננים יותר. חוות סוסים רבות פזורות לאורך הדרך וזו הזדמנות מצויינת להתוודע לסוס האיסלנדי החסון והיפה. משפחות האיכרים העשירות באיסלנד הגיעו מחבל ארץ ובתים וכנסיות בעלי מאפיינים ויקינגים פזורים בכל האזור. מוזיאון בתי הדשא בחוות גלומבאייר ממחישה בצורה מאפלת כיצד חיו באיסלנדים בעבר בסביבה לא סלחנית מול איתני הטבע. חבל סקגפיורדור הוא גם אחד המקומות הטובים באיסלנד לראטפינג נהרות. מרחק נסיעה מוערך: 280 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: סלע קוויטסרוק (Hvítserkur) - חצי האי וטסנס - בתי הדשא בגלומבאייר

פעילות אופציונלית: רכיבה על סוסים.

לינה: צפון מערב איסלנד.

 

 

יום 7. אקוריירי - מפלי האלים - עיר הלבה השחורה - אגם מיוואטן.

פאפינים

העיר הראשית בצפון איסלנד היא אקוריירי (Akureyri) מרכז כלכלי ותרבותי בו מתגוררים 35,000 תושבים. אקוריירי יושבת בפתחו של פיורד ארוך וצר שמעברו המזרחי נמצא מעבר ההרים לעבר "מפלי האלים" (Goðafoss) ואגם מיוואטן (Myvatn). סביב אזור אגם מיוואטן נמצאים כמה מהאטרקציות הידועות באיסלנד באזור גיאוגרפי קטן יחסית. הנוף נראה כאילו נלקח מפלנטה אחרת והריחות העזים של הגפרית מהחרכים באדמה מעצימים את החוויה. האגם עצמו משובץ במכתשים ובתוכו שוחים מינים רבים של ברווזים. זהו אזור הקינון הטוב בעולם למינים רבים של ברווזים חלקם נדירים ביותר. אחד האתרים הידועים סביב האגם הוא "עיר הלבה השחורה" (Dimmuborgir), והר הגעש הפעיל קרפלה (Kraflal) שההתפרצות האחרונה שלנו עדיין מורגשת היטב באזור כולו. מרחק נסיעה מוערך: 230 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: אקוריירי - מפל גודאפוס - אגם מיוואטן.

לינה: אזור מיוואטן\הוסאוויק.

 

 

יום 8. מעגל היהלום - הוסאוויק - עמק הפרסה אסבירגי - מפל דטיפוס החזק באירופה.

אחד המקומות הטובים בעולם לצפות בלוויתנים זה בשיט מהעיירה היפה הוסאוויק (Husavík), העיירה היא גם התחנה הראשונה בדרכינו ל"מעגל היהלום" שכולל את אסבירגי (Ásbyrgi), עמק בצורת פרסה שנוצר משיטפון מקרחוני אדיר. עמק ירוק ופסטורלי מוקף חומת סלע גבוהה המסתיר את הקטסטרופה שהביאה להיווצרותו מלכתחילה. התחנה השנייה הוא מפל דטיפוס (Dettifoss) שהוא המפל החזק ביותר באירופה, רעם המים האדיר של המים הנופלים מעביר רעד בעצמות. הפשרת קרחון וטנאיוקול, הקרחון הגדול באירופה זורמת בעוצמה לאורך נהר יוקולסה והפרשי הגובה יוצרים את מפל דטיפוס שמאיץ את הזרימה החזקה לים הצפוני. חזרה לאזור אגם מיוואטן שם היום יסתיים. מרחק נסיעה מוערך: 250 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: Hljóðaklettar - קניון אסבירגי - יוקולסארגליופור - מפל דטיפוס - אגילסטדיר - יער Hallormsstaðarskógur

פעילות אופציונלית: שיט לצפייה בלוויתנים - כניסה למרחצאות מיוואטן.

לינה: אזור מיוואטן.

 

 

יום 9. "שגרירות הירח על כדור הארץ" - טיול להר געש אסקיה (4X4).

אסקיה

יום טיול ארוך ומרגש ברמה הררית של איסלנד לפנינו. אזור הר געש אסקיה (Askja) נבחר ע"י נאס"א למרכז אימונים של האסטרונאוטים לפני טיסת לירח משום שזהו האזור הכי קרוב לנוף ירחי המצוי על פני כדור הארץ. סופר ידוע כינה את המקום כ"שגרירות הירח על כדור הארץ". הר געש אסקיה נמצא בלב ליבו של האי בדרך עפר הררית החוצה מספר נחלים. בדרך המדברית עוברים בנווה מדבר ועושים הכרות עם מלך ההרים האיסלנד, הר הרדוברייד (Herðubreið). בראש הר אסקיה מצויים שני מכתשים, מכתש אגמי ענק ומכתש קטן בעל מימי טורקיז שזה לכינוי ה"שער לגהנום". שביל ההליכה למכתשים הוא סביבות 45 דקות. לאחר הביקור בירח...סליחה, בהר געש אסקיה נמשיך ברמה ההררית מזרחה דרך סכר Kárahnjúkar למזרח איסלנד לאזור העיירה אגילסטדיר (Egilsstaðir) שתיהיה נקודת המוצא שלנו להמשך הטיול בפיורדים המזרחיים. מרחק נסיעה מוערך: 330 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: Herðubreiðalindir - אסקיה - מכתש ויטי - מפל גודפוס - אקוריירי

לינה: אזור אגילסטדיר

 

 

יום 10. הפיורדים של מזרח איסלנד - אי הפאפינים.

אגילסטדיר היא העיירה המרכזית במזרח איסלנד ונקודת מוצא לחבל ארץ מיוחד במינו. סמוך אליה נמצא הכפר הציורי סיידיספיורדור (Seyðisfjörður) שיושב לפתחו של אחד הפיורדים היפים באיסלנד שהוא גם שער הכניסה למעבורות המגיעות מדנמרק ואיי פארו. הדרך דרומה עוברת בפיורדים צרים וארוכים עם כפרי דייגים מבודדים. קצב החיים באזור זה שונה לחלוטין מבירה רייקיאוויק. אחד התחנות המפורסמות באזור נמצא בכפר Stöðvarfjörður שם נמצא אוסף סלעים ומינרלים יחודי של תושבת מקומית שהפכה את ביתה למוזיאון. שער הכניסה הדרומי לפיורדים המזרחיים הוא הכפר דיופיווגור (Djúpivogur) שסמוך אליו נמצא אי הציפורים פאפיי (Papey). הפלגות לאי אפשרות במשך כל הקיץ עד לתקופת נדידתם של הפאפינים שהיא סימן ההיכר של המקום. הטיול מסתיים סמוך למרגלות קרחון ואטנאיוקול באזור העיירה הופן (Höfn). מרחק נסיעה מוערך: 250 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הפיורדים המזרחיים - הופן.

פעילות אופציונלית: שיט לאי פאפי – מוזיאון האבנים והמינרלים של פטרה.

לינה: דיופיווגור / הופן

 

 

יום 11. לגונת הקרחונים יוקולסרלון - טיולי הליכה בפארק סקפטאפל.

אייפיאטלאיוקול

היום הטיול ימשיך לשיפוליו של הקרחון הכביר ביותר באירופה. קרחון ואטנואיוקול שולט על סביבתו ומכסה כ-8% משטח האי כולו. למרגלות הקרחון נמצאים מתופעות הטבע המרשימות באיסלנד. המפורסמת מכולן היא ככל הנראה לגונת הקרחונים יוקולסרלון (Jokulsarlón). שברי קרחונים שניתקים מהקרחון הענק זורמים לאיטם בתוך לגונה ציורית לעבר הים. איסלנד משנה את פניה לנגד עיננו ממש. במהלך הקיץ ניתן לשוט בספינה אמפיבית בלגונה ולהתרשם מהקרחונים מזוויות שונות, הקרחונים בוהקים בשלל צבעים בהתאם לזוית האור המגיע מהשמש. לעיתים קרובות ניתן לראות כלבי ים שוחים בלגונה. התחנה הבאה היא הפארק הלאומי סקפטאפל (Skaftafell) שהוא כיום חלק מהפארק הלאומי הגדול באירופה. זהו אזור מושלם לטיולים רגליים ביערות ליבנה נמוכים שלא מסתירים את הנוף. מפל משושי הבזלת המפורסם סוורטיפוס (Svartifoss) הוא אחד התחנות הידועות בפארק. האזור הנמצא בין הקרחון לים הוא אזור סחף חולי שנוצר משטפונות פתאומיים המגיעים מהקרחון. נעבור בכביש סמוך לאזורי השטפונות בדרכינו לעיירה קירקיובאיירקלאוסטר (Kirkjubæjarklaustur) שקשורה בקשר היסטורי עם האתר שבו נבקר מחר. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: הלגונה הקרחונית - פארק לאומי סקאפטאפל.

פעילות אופציונלית: שיט בסירה אמפיבית בלגונה הקרחונית - טיול אופנועי שלג.

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר.

 

 

יום 12. קניון Fjadrargljufur - פארק המכתשים של לאקי (4X4).

המכתשים של לאקי

המכתשים של לאקי הם תוצאה של אחד מהתפרצויות הגעשיות הגדולות בהיסטוריה. גוג ומוג גיאולוגי בקנה מידה עולמי. מאה שלושים וחמישה המכתשים שנוצרו בעקבות שורה של התפרצויות שנמשכו כמה חודשים מצלקים את האדמה בקו אוירי של כמה קילומטרים. מכביש הטבעת יוצאת דרך עפר הררית שחוצה מספר נחלים ומובילה לשמורת לאקאגיאר (Lakagigar). שם ניתן לטייל במסלולי הליכה יפים בין המכתשים ולהיות עדים להתפרצות שבמאה ה-18 כסתה חלקים גדולים של העולם בענן אפר שגרם לבהלה באירופה ורעב ובצורת מקומות מרוחקים כמו יפן. העיירה קירקיובאיירקלאסוטר הסמוכה שרדה את ההתפרצות בדרך נס ובמרכז העיירה יש תערוכה מעניינת על ההיסטוריה של ההתפרצות. הדרך למכתשים של לאקי עוברת בקניון (Fjadrargljufur) שנחשב לדעת רבים ליפה באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 140 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: המכתשים של לאקי - Fjadrargljufur - קירקיובאיירקלאוסטר.

לינה: אזור קירקיובאיירקלאוסטר

 

 

יום 13. דרך גב ההר - שמורת הרי הריאוליט בלנדמנלאוגר (4X4).

לנדמנלאוגר דרך גב ההר (Fjallabak) ההררית המובילה לשמורת הרי הריאוליט הצבעוניים בלדנמנאוגר (Landmanalaugar) הוא היהלום שבכתר למטיילים רבים במרכז איסלנד ואתר עלייה לרגל של גיאולוגים. "עמק האש" (Eldgja) שחורץ בקרקע לאורך 30 ק"מ הוא הפתיח ליום מלא בנופים עוצרי נשימה. בדרך ההררית שנחתכת על ידי מספר נחלים צולמו בשנים האחרונות סרטים רבים שרצו לדמות נוף מעולם אחר. שמורת לנדמנלאוגר עצמה היא פנינה של הרים מגוונים שונים כתוצאה מהמינרלים הרבים באזור, מעיינות חמים שופעים באזור יוצרים בריכה טבעית מצויינת לרחצה. בשמורה עצמה יש מספר מסלולי הליכה רגליים לכל הרמות וזו גם נקודת המוצא לטרק המפורסם באיסלנד. מרחק נסיעה מוערך: 180 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: Fjallabak - שמורת לנדמנלאוגר - Eldgjá - מפל Ófærufoss

לינה: אזור גולפוס\סלפוס.

 

 

יום 14. מפל הזהב - פארק גייזרים - פארק לאומי ת'ינגווטליר - הלגונה הכחולה.

לא ניתן לטייל באיסלנד מבלי לבקר באתרים הידועים ביותר. מסלול זה זכה לכינוי "מעגל הזהב" ואולי זה לא מקרי שהתחנה הראשונה היא במפל אדיר שנקרא גם "מפל הזהב" (Gullfoss). זהו המפל המפורסם באיסלנד וזהו הישג ראוי כאשר בתחרות נמצאים אלפי מפלים אחרים מדהימים כל אחד לעצמו. בקרבה למפל הזהב נמצא הגייזר (Geysir) המפורסם שסילון המים המתפרץ שלו הוא אחד האירועים המצולמים ביותר באיסלנד. הגייזר של איסלנד הוא רק אחד מבין כמה עשרות גייזרים שנמצאים גם כן באותו מתחם. התחנה השלישית של היום היא בפארק לאומי החשוב ביותר באיסלנד. פארק ת'ינווטליר (Þingvellir) נמצא במרחק ארבעים דקות נסיעה מרייקיאוויק. זהו מקום מושבו ההיסטורי של הפרלמנט הראשון בעולם ואחד המקומות הבודדים בהם ניתן להלך בין לוחות טקטוניים במעין גשר בין יבשתי המפריד את אירופה ואסיה מאמריקה. ככל הנראה אין סיום יותר הולם ליום זה מביקור בלגונה הכחולה (Blue Lagoon), הבריכה התרמית הכחולה המפורסמת באיסלנד. נשוב לרייקיאוויק שם נבלה את המשך הערב. מרחק נסיעה מוערך: 240 ק"מ.

האתרים המרכזיים של היום: פארק ת'ינגווטליר - הלגונה הכחולה - גייזר.

פעילות אופציונלית: כניסה ללגונה הכחולה.

לינה: רייקיאוויק .

 

 

יום 15. רייקיאוויק - קפלאוויק (טיסה).

עד הטיסה נטייל ברייקיאוויק היפה. את הרכב נחזיר בשדה התעופה לפני הטיסה.

 

הערה: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר כיוון הנסיעה.

מידע כללי

הטיול לא כולל:

הטיול כולל:

 • איסוף הרכב בשדה התעופה.
 • 14 לילות לינה במלונות, בתי הארחה וחוות (Quality\Comfort\Budget).
 • כלכלה על בסיס ארוחות בוקר.
 • השכרת רכב ללא הגבלת קילומטראז'.
 • ביטוח לשני נהגים (CDW, theft protection).
 • GPS לשימוש חופשי ברכב.
 • תוכנית טיול מפורטת עם מידע שימושי והוראות נהיגה.
 • טופס מידע שימושי הכנה לקראת הטיול.
 • מעבורת לפיורדים המערביים לרכב + נוסעים.
 • מדריך איסלנד בעברית - מידע על אתרים ואטרקציות.
 • מפה של איסלנד 1:500,000.
 • החזרת הרכב בשדה התעופה לפני הטיסה.
 • מוקד חירום טלפוני 7\24.

* איסוף והחזרת הרכב בשדה התעופה ללא תוספת מחיר!

מחירים

מחיר לאדם בחדר (לפי סוג רכב):

 

לינה ללא שירותים צמודים - Budget.

מספר משתתפים טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 3284 € 3792 €
3 2828 € 3125 €
4 2574 € 2797 €

לינה עם שירותים צמודים - Comfort.

מספר משתתפים טויוטה RAV4 טויוטה לנדקרוזר
2 3695 € 4166 €
3 3386 € 3674 €
4 2995 € 3232 €

* המחירים הרשומים למעלה תקפים לחודשים יוני-יולי-אוגוסט.

* בחודשים מאי וספטמבר הטיולים מוצעים יש 15% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

* בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, אוקטובר, נובמבר ודצמבר יש 25% הנחה על המחירים הרשומים למעלה.

סוגי רכב

בשל הביקוש הגבוה מאוד עבור השכרת רכבים בעונת הקיץ, איננו יכולים להבטיח סוג מסוים של רכב. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק לכם את המכונית הטובה ביותר הקיימת בכל קבוצת מחיר.

שם הרכב מציין את רמתו אך יתכן ויהיה דגם אחר.

 

קטגוריה   סוג רכב ומאפיינים תמונה לדוגמה
A Economy - ידני\אוטומטי Toyota Yaris suitcases2 4
B Compact - ידני Toyota Auris suitcases3 5
K Compact 4wd - ידני Toyota Urban Cruiser suitcases3 4
C Intermediate - ידני\אוטומטי Toyota Avensis suitcases3 5
T Intermediate station - ידני Toyota Corolla Verson suitcases4 5
E Intermediate Station 4wd - ידני\אוטו' Skoda Octavia Station suitcases4 5

סקודה אוקטביה סטיישן

R Intermediate Station - אוטומטי Toyota Avensis Station suitcases4 5
F Medium 4wd - ידני\אוטומטי Toyota 4RAV suitcases3 5
I Large 4wd - אוטומטי Toyota Landcruiser GX suitcases5 5
Q Large Van - ידני Ford Transit suitcases7 9
D Large 4wd Van - ידני Toyota Hiace suitcases9 9
W Large 4wd Van - ידני Mercedes Sprinter suitcases4 15

תנאי השכרת רכב

אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות השכרת רכב מקיף במחירים הכי טובים והשירות הטוב ביותר. הרכבים המוצעים להשכרה דרכינו הם חדשים, נקיים ובמצב מצוין.

תנאים להשכרת רכב

גיל מינימום להשכרת רכב הוא 23 שנה לרכבי שטח ו-20 שנה לשאר סוגי הרכבים - בעת איסוף הרכב יש להציג רשיון נהיגה תקף ל-12 חודשים לפחות. הרשיון חייב להיות מוצג בתחילת ההשכרה.

התשלום עבור השירותים שלנו הוא באמצעות כרטיסי אשראי בינלאומיים מסוג ויזה (Visa) ומסטרכרד (Mastercard).

לרכבים בעל 10 מושבים או יותר יש להציג רישיון נהיגה צד ג'.

השכרת הרכבים כוללת ביטוח CDW לשני נהגים. ניתן לרכוש ביטוח לנהג נוסף ישירות בדלפק ההשכרה בעת איסוף הרכב.

אחריות וביטוחים

כיסוי צד שלישי (CDW,TP) , ביטוח גניבות וביטוח תאונות אישיות נכלל אוטומטית בחוזה השכירות.

אחריות כלפי צד שלישי שווה לסכום שנקבע על ידי החוק האיסלנדי בכל זמן נתון. נתון זה חל גם על סכום השתתפות העצמית של הנהג.

הרכבים מושכרים ללא הגבלת קילומטראז'.

גובה השתתפות עצמית בביטוח CDW כלול במחיר החבילה:

 • לרכבים פרטיים: 1350 יורו.
 • לרכבי 4X4, ואן: 2275 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן לרכוש ביטוח מורחב SCDW להורדת ההשתתפות העצמית למינימום.

 • המחיר לרכבים פרטיים: 12 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתתפות העצמית ל-190 יורו.
 • המחיר לרכבי 4X4, ואן: 17 יורו ליום. מוריד את גובה ההשתפות העצמית ל-430 יורו.

ביום איסוף הרכב ניתן גם לרכוש ביטוח שמשות (Windshield Protection) עולה 6 יורו ליום לרכבים רגילים - 10 יורו ליום לרכבי 4X4. מוריד השתתפות עצמית לאפס.

ביטוחי הרכב לא מכסים נזקים הנגרמים כתוצאה - כללים אלו חלים על כל ביטוחי הרכב באיסלנד:

 • נהיגה בדרכים לא מסומנות שאסורות לנסיעת רכבים.
 • נזקים הנגרמים בעקבות חציית נחלים ומעברי מים.
 • נזקים לצמיגים ולמרכב התחתון של הרכב.
 • נזקים הנגרמים כתוצאה מסופות אבק ואפר.

רכבים שאינם רכבי שטח בעלי הנעה 4X4 אינם מורשים לנסוע על כבישים המסומנים במפות באות F לרבות דרך קיולור (Kjölur #35) דרך קלדידאלור (Kaldidalur #550) - והדרכים המובילות ללנדמנלאוגר (Landmannalaugar), אסקיה, המכתשים של לאקי ות'ורסמורק.

הדרכים המובילות לאתרים במרכז איסלנד כמו: אסקיה, לאקי, ת'ורסמורק ולנדמנלאוגר כוללות חציית נחלים ומעברי מים. חציית מעברי מים נעשית באחריות השוכר בלבד ובמקרה של נזק לרכב כל ההוצאות חלות על השוכר לרבות הוצאות החילוץ והגרירה.

סוגי לינה

רמת מקומות הלינה מתחלקת לשלוש קטגוריות: תקציב, נוחות ואיכות. מגוון הספקים הגדול שעובד איתנו בכל רחבי איסלנד מאפשר לנו למצוא עבורכם את מקומות הלינה הטובים ביותר הזמינים בכל קטגוריה.

 

תקציב - Budget

חדרים עם שירותים משותפים, לרוב נמצאים במסדרון או באותה קומה. קטגוריה זו כוללת בתי מלון, בתי הארחה ובתי חווה. בחלק מהחדרים יש כיור בתוך החדר. ארוחת בוקר כלולה במחיר. מחוץ לרייקיאוויק באזורים מרוחקים יותר, רוב מקומות הלינה בקטגוריה זו מציעים ארוחות ערב אופציונלית בתשלום.

 

 

נוחות - Comfort

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ושירותים). שילוב של מלונות סטנדרטיים, בתי חוות ובתי הארחה. ארוחת בוקר כלולה במחיר. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 3 כוכבים. לרוב מקומות הלינה בקטגוריה יש מסעדה משלהם המציעה ארוחות ערב.

 

 

 

איכות - Quality

חדרים עם שירותים צמודים (מקלחת ו\או אמבטיה ושירותים). קטגוריה זו כוללת בתי מלון ובתי הארחה\חווה איכותיים בהתאם לזמינות. הלילות ברייקיאוויק הם במלון 4 כוכבים. כל המלונות מספקים ארוחת בוקר כלולה במחיר, ולכולם יש מסעדה משלהם.

 

 

 

 

 

דוגמה למקומות לינה "Budget":

Guesthouse Sunna

Hrifunes guesthouse

Borgarnes bed&breakfast

 

דוגמה למקומות לינה "Comfort":

Reykjavik lights hotel

Gullfoss Hotel

Hotel Nordurland

Hotel Edda Egilsstadir

 

דוגמה למקומות לינה "Quality":

Hotel Grand Reykjavik

Icelandair Hotel Hamar

Laxá Hotel

Fosshotel Stykkisholmur

Hotel Edda Höfn

>> התחייבות למחירים הנמוכים ביותר

>> להורדת טופס הרשמה

צור קשר