התנדבות באיסלנד

קיימות תוכניות מגוונות של התנדבות באיסלנד. מספר אירגונים מקומיים איסלנדים וגם ישראלים מציעים טיולי התנדבות לאיסלנד. תוכניות ההתנדבות נפרשות על פרקי זמן שונים של החל משבוע ועד למספר חודשים. התנדבות באיסלנד יכולה להיות חוויה לסטודנטים או לבעלי רוח התנדבותית, זו גם דרך מצויינת לבקר באיסלנד יחסית בזול ולהכיר אנשים מכל רחבי העולם. 

טיולי התנדבות באיסלנד עוסקים בעיקר בפעילויות הקשורות בשימור הסביבה, נטיעות עצים, אקולוגיה ושימור אתרים היסטוריים. קבוצות מתנדבים גם עוסקים חלק מהזמן בניקיון אזורים וכן בפעילות חברתית עם אוכולסיות מוגנות וקשישים וזאת בהתאם למסגרת התוכנית. שאר הזמן מוקדש לטיולים וחוויות באיסלנד.

 

לטיולי התנדבות באיסלנד שיוצאים מהארץ מתלווה בדר"כ סמינר הכנה לקראת הנסיעה. התוכניות מיועדות לגילאי 18 ומעלה. ברוב התוכניות הלינות הם בחדרים משותפים לגברים ונשים בשקי שינה שהמטיילים מביאים עימם מהבית או על הריצפה על גבי מזרונים. השירותים והמקלחות גם כן משותפים. על הכנת הארוחות אחראים המטיילים עצמם. רוב טיולי התנדבות באיסלנד לא כוללים במחיר כרטיסי טיסה.

 

 התנדבות באיסלנד

ספרו לנו על חוויות ההתנדבות שלכם באיסלנד!

התנדבתם כבר באיסלנד? נשמח לשמוע על החוויות שלכם.

כיתבו לנו ושלחו גם תמונות מחוויית התנדבות שלכם באיסלנד. סיפורים נבחרים יפורסמו באתר.

מאת גיא גוטרימן

לקוחות שלנו ממליצים:אחרי שבועיים מרתקים ומלאי חוויות, רצינו להודות לך ולצוות על תוכנית נפלאה, שהיתה עשירה ותואמת לצרכים ולסגנון הטיול אותו ראינו לנגד עיננו כשחשבנו על איסלנד. הכל ״דפק כמו שעון״, המלונות נתנו מענה מצו...

לכל התגובות של הלקוחות שלנו >>

5.8.17


צור קשר